Комунальний заклад" Малотокмачанська загальноосвітня школа I-III ступенів" Малотокмачанської сільської ради Оріхівського району Запорізької області

         Пролунав останній дзвоник, завершилася здача ЗНО, і настала мить прощання зі школою для учнів 11 класу. 22 червня 2018 року 9-тьом одинадцятикласникам були вручені атестати про повну загальну середню освіту.

         Всі вони успішно склали державну підсумкову атестацію у формі ЗНО, отримавши оцінки середнього – високого рівнів. Шепель Єлизавета з усіх предметів ДПА-ЗНО має оцінки високого рівні. Учні проходили іспити з української мови та літератури, історії України, математики, біології, географії.

         Всі  з хвилюванням чекали дня отримання документу про освіту, в очах і детей,  їх батьків, вчителів відбивалися сотні відтінків людських почутів. У них і турбота  і радість, збентеження і хвилювання, сум і надія, і лише байдужості в них не було бо разом зібралися ті,  кому небайдужа  доля випускників.

         З вітальним словом до випускників звернулися директор школи Гамов Олександр Григорович, класний ке...

Автор: admin
Дата публікації: 22.06.2018
Кількість коментарів: 0

     21.06.2018 року в  КЗ «Малотокмачанська ЗОШ І-ІІІ ст.»   (класи вечірньої форми навчання ) відбулося вручення  документів про одержання базової та повної середньої  освіти при  державній установі «Оріхівська виправна колонія  (№ 88).

      З привітанням випускників виступив директор школи О.Г. Гамов та начальник ОВК № 88  полковник В.І. Чорний, які привітали учнів – випускників 9 та 12 класів із закінченням навчального процесу та успішною здачею державної підсумкової атестації.

     Директор школи та начальник  колонії  у своїх виступах наголосили на  значенні  знань в житті кожної людини, побажали випускникам успіхів у житті, добрих справах і починаннях.

 

Автор: admin
Дата публікації: 22.06.2018
Кількість коментарів: 0

     Випуск із дитячого садка - особливий день для кожної дитини, адже закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період раннього дитинства. Гарно й урочисто пройшло прощання  з дитсадком КЗ «ДНЗ «Казка» у нашому дошкільному навчальному закладі.

     Сюди діти з радістю поспішали щодня, довіряючи вихователям, своїм другим мамам, дитячі радощі та таємниці. Тому прощатися з другою домівкою маленьким випускникам так не хотілося…Було доволі багато незабутніх моментів: танцювальні номери і пісенні подарунки батькам та гостям, гумористичні сценки, веселі ігри, віршики…Малеча ділилася з глядачами прожитими подіями у дитячому садочку, чого вони навчилися, що запам’ятали.

     З подарунками до випускників дитячого садка, майбутніх школярів, завітали молодші друзі – Кравченко Артем та Владислав, які побажали удачі майбутнім першокласникам, а дівчатка подарували гарний танок та пісеньку, помахавши ху...

Автор: admin
Дата публікації: 12.06.2018
Кількість коментарів: 0

       Прогулянка на теплоході - це невелика, але захоплююча  подорож зі звичного місця в інший світ - світ природи, зелені і чистого повітря. Також це чудова можливість дев’ятикласникам знову зібратися разом   після вручення свідоцтв по базову середню освіту.

        Ця екскурсія включає в себе два незабутніх моменти - шлюзування і проходження навколо о. Хортиці. Випускники відчули всю гостроту почуттів у Запорізькому шлюзі - єдиному в світі гідротехнічному спорудженні з перепадом води в одній камері 37,5 м, насолоджувалися красою скелястих берегів о. Хортиці, з досить близької відстані побачили Дніпрогес, історико-культурний комплекс «Запорізька Січ». Під час прогулянки на теплоході мали можливість  проходити під залізнично-автомобільними мостами ім. Преображенського.  Це пора, коли і дев’ятикласники проектують свій міст між дитинством і безмежжям мрій, можливостей.

         На теплоході був час подумати над майбутнім, поспілкуватися з однокласниками на тему «А що да...

Автор: admin
Дата публікації: 11.06.2018
Кількість коментарів: 0

     Проходять роки, змінюються покоління, підростає юнь... Так 8 червня 2018 року 25 учнів 9 класу  отримали  свідоцтва про базову середню освіту.  Шкільні роки промайнули дуже швидко. Пролунав останній дзвінок, минула державна підсумкова атестація.

     Дев'ятий клас - це перехрестя. Хтось сміливо зробить крок за поріг школи і продовжить освіту в  коледжі або ліцеї. А хтось повернеться до школи, продовжить навчання в 10 класі. Та це буде інша історія і інший клас.

      Директор школи Гамов Олександр Григорович  перед врученням свідоцтв  про базову загальну середню освіту підсумував здобутки дев’ятикласників, звернув увагу на те, що жодне шкільне свято, чи то творче, чи спортивне, не проходило без участі і перемог цих учнів.

     Зворушливий і щирий виступ прозвучав із вуст класного керівника  Васильченко Лілії Іванівни, яка протягом п’яти років була для своїх учнів і другом, і вчителем, і наставником.Вона побажала їм, щоб їхнє життя було квітучим і буяло, як...

Автор: admin
Дата публікації: 11.06.2018
Кількість коментарів: 0

     Промайнув ще один навчальний рік. Настала хвилююча мить свята Останнього дзвоника. І для учнів, і для вчителів - це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити. По - сімейному теплим, традиційно яскравим і барвистим, а ще й виразно патріотичним - більшість учнів та учителів того дня одягнули вишиванки – видалося  свято цьогоріч.

       На шкільному  подвір'ї зібралися всі учні школи. Поруч з ними їх найрідніші люди: батьки, дідусі та бабусі, які пишаються своїми дітьми. Адже останній дзвоник — велике загальношкільне свято, яке  підводить риску, ставить крапку в багаторічному навчальному марафоні з усіма його уроками і перервами, контрольними роботами та домашніми завданнями.

        Зі щирими словами побажань звернулись до учнів та вчителів  директор КЗ «Малотокмачанська ЗОШ І-ІІІ ст.» Гамов О.Г., начальник відділу культури і туризму Оріхівської РДА, депутат районної ради Качур О.Д., сільський голова села Мала Токмачка  Малахатка  А....

Автор: admin
Дата публікації: 30.05.2018
Кількість коментарів: 0

     Час летить невблаганно і змінює усе, що нас оточує. Усе має початок і кінець. Ось так і наші четвертокласники попрощалися зі своєю першою вчителькою та з початковою школою. У п'ятницю, 25 травня 2018 року, четвертокласники відсвяткував свій перший випускний у школі.

     Промайнули 4 роки, наче комета на небосхилі, закінчилися контрольні роботи, державна підсумкова атестація і ось він – довгоочікуваний випускний бал, на якому звучать слова вдячності, лунають вітання директора школи Гамова О.Г, батьків, побажання йти по життю з високо піднятою головою, досягати поставлених цілей, бути гідними громадянами України і, звичайно, ніколи не забувати свою першу вчительку Величко Ірину Миколаївну. Скільки б не минуло років з того часу, як пролунав останній дзвінок, але спогади про першу вчительку назавжди залишаться в душі.

     Свято випуску було напрочуд красиве, щемливе, зворушливе… Випускники початкової школи згадували свої пер...

Автор: admin
Дата публікації: 26.05.2018
Кількість коментарів: 0

    3 лютого 2018 року, у першу суботу місяця, наша школа радо зустрічала своїх колишніх учнів  на традиційному шкільному родинному святі – вечорі зустрічі випускників Малотокмачанської школи.

    Десять випусків - 2017 (класний керівник Московка Світлана Володимирівна, перша вчителька Величко Ірина Миколаївна), 2013 ( класний керівник Панасенко Валентина Яківна, перша вчителька Величко Ірина Миколаївна), 2008 (класні керівники Чубирь Марина Олексіївна, Суставова Наталя Вікторівна, перші вчителі Нескоромна Валентина Іванівна, Дротянко Тетяна Володимирівна), 2003 (класний керівник Штанько Ольга Володимирівна, перші вчителі Сень Зінаїда Сергіївна, Палій Галина Василівна), 1998 (класний керівник Самаренко Ніна Іванівна, перші вчителі Кривило Галина Степанівна, Касян Валентина Костянтинівна), 1993 ( класні керівники Собко Наталія Євгенівна, Гамова Тетяна Василівна,перші вчителі Петренко Любов Михайлівна, Сень Зінаїда Сергіївна), 1988 (класний керівник Букрєєва Валентина Миколаївн...

Автор: admin
Дата публікації: 05.02.2018
Кількість коментарів: 0

     Свято День захисника України відзначається 14 жовтня і встановлено Указом Президента в 2014 році. Традиції святкування і святкові заходи до Дня захисника України широко підтримуються по всій країні.

     Захист своєї Вітчизни від зазіхань з боку тих, хто час від часу намагається загрожувати державним засадам будь-якої країни - свята справа. Вона вимагає від людей сміливості, честі та відваги, дуже часто величезної самопожертви і самовіддачі.

     Сьогодні, 13 жовтня, відбулась зустріч учнів 10-11 кл. з колишніми учнями нашої школи: Демківим М.Й., випускником 1986 року, нині полковник внутрішньої служби у відставці, Скирдою О.В., випускником 2003 року, нині працівник  Державної служби НС в Оріхівському районі.

     Під час бесіди вони розповіли про почесну службу в армії (розпорядок дня, фізичну та стройову підготовку, вивчення статутів). Наголосили на тому, що під час служби в армії формується доросла людина, змінюються погляди, розвиваються вміння виживати...

Автор: admin
Дата публікації: 13.10.2017
Кількість коментарів: 0

     Забута мелодія дитинства. Для кожного вона звучить по різному. Для одних - вона весела та безтурботна, для інших - трепетна і ніжна. Але для всіх - рідна та неповторна і неодмінно пов'язана зі школою. Не за синіми горами, не за дальніми глибокими морями, а в селі казковім, мальовничім нас до себе рідна школа кличе.

     До вечора зустрічі випускників готувалася вся школа, але особливо великий внесок у підготовці і проведенні  зробили 44 учні школи 1-11 класів, всі вчителі та працівники  школи. До такого заходу учні віднеслись з особливо відповідально та серйозно. Цього року школа радо зустрічала на своєму порозі випускників 2016 року – класний керівник Рябуха Любов Віталіївна, перша вчителька Нескоромна Валентина Іванівна; 2012 року – класний керівник Лісняк Юлія Володимирівна, перша вчителька Дротянко Тетяна Володимирівна; 2007 року – класний керівник  Гамова Тетяна Василівна, перші вчителі  Палій Галина Василівна та Сень Зінаїда Сергіївна; 2002 року – класний керівник...

Автор: admin
Дата публікації: 06.02.2017
Кількість коментарів: 0

Сторінки