Комунальний заклад" Малотокмачанська загальноосвітня школа I-III ступенів" Малотокмачанської сільської ради Оріхівського району Запорізької області

    3 лютого 2018 року, у першу суботу місяця, наша школа радо зустрічала своїх колишніх учнів  на традиційному шкільному родинному святі – вечорі зустрічі випускників Малотокмачанської школи.

    Десять випусків - 2017 (класний керівник Московка Світлана Володимирівна, перша вчителька Величко Ірина Миколаївна), 2013 ( класний керівник Панасенко Валентина Яківна, перша вчителька Величко Ірина Миколаївна), 2008 (класні керівники Чубирь Марина Олексіївна, Суставова Наталя Вікторівна, перші вчителі Нескоромна Валентина Іванівна, Дротянко Тетяна Володимирівна), 2003 (класний керівник Штанько Ольга Володимирівна, перші вчителі Сень Зінаїда Сергіївна, Палій Галина Василівна), 1998 (класний керівник Самаренко Ніна Іванівна, перші вчителі Кривило Галина Степанівна, Касян Валентина Костянтинівна), 1993 ( класні керівники Собко Наталія Євгенівна, Гамова Тетяна Василівна,перші вчителі Петренко Любов Михайлівна, Сень Зінаїда Сергіївна), 1988 (класний керівник Букрєєва Валентина Миколаївн...

Автор: admin
Дата публікації: 05.02.2018
Кількість коментарів: 0

     Свято День захисника України відзначається 14 жовтня і встановлено Указом Президента в 2014 році. Традиції святкування і святкові заходи до Дня захисника України широко підтримуються по всій країні.

     Захист своєї Вітчизни від зазіхань з боку тих, хто час від часу намагається загрожувати державним засадам будь-якої країни - свята справа. Вона вимагає від людей сміливості, честі та відваги, дуже часто величезної самопожертви і самовіддачі.

     Сьогодні, 13 жовтня, відбулась зустріч учнів 10-11 кл. з колишніми учнями нашої школи: Демківим М.Й., випускником 1986 року, нині полковник внутрішньої служби у відставці, Скирдою О.В., випускником 2003 року, нині працівник  Державної служби НС в Оріхівському районі.

     Під час бесіди вони розповіли про почесну службу в армії (розпорядок дня, фізичну та стройову підготовку, вивчення статутів). Наголосили на тому, що під час служби в армії формується доросла людина, змінюються погляди, розвиваються вміння виживати...

Автор: admin
Дата публікації: 13.10.2017
Кількість коментарів: 0

     Забута мелодія дитинства. Для кожного вона звучить по різному. Для одних - вона весела та безтурботна, для інших - трепетна і ніжна. Але для всіх - рідна та неповторна і неодмінно пов'язана зі школою. Не за синіми горами, не за дальніми глибокими морями, а в селі казковім, мальовничім нас до себе рідна школа кличе.

     До вечора зустрічі випускників готувалася вся школа, але особливо великий внесок у підготовці і проведенні  зробили 44 учні школи 1-11 класів, всі вчителі та працівники  школи. До такого заходу учні віднеслись з особливо відповідально та серйозно. Цього року школа радо зустрічала на своєму порозі випускників 2016 року – класний керівник Рябуха Любов Віталіївна, перша вчителька Нескоромна Валентина Іванівна; 2012 року – класний керівник Лісняк Юлія Володимирівна, перша вчителька Дротянко Тетяна Володимирівна; 2007 року – класний керівник  Гамова Тетяна Василівна, перші вчителі  Палій Галина Василівна та Сень Зінаїда Сергіївна; 2002 року – класний керівник...

Автор: admin
Дата публікації: 06.02.2017
Кількість коментарів: 0

     20 січня 2017 року до учнів  9 класу завітала випускниця нашої школи Чубир Юлія. Нині вона студентка Національного університету «Одеська юридична академія», навчається на судово-адміністративному факультеті. Зустріч  мала профорієнтаційну  спрямованість, носила неформальний характер. Юлія розповіла про наявні факультети, особливості навчання у цьому вузі, умови проживання у гуртожитках (їх 7), участь студентів у культурному, спортивному житті.  Студентка наголосила на тому, що сумлінне навчання, зайнятість науковою роботою відкриває шлях до участі у міжнародних програмах, що дають можливості стажуватися а кордоном, у провідних вишах світу.

     Дев’ятикласники з цікавістю  розглядали залікову книжку студентки, яку вона люб’язно їм надала. Учнів цікавили питання оплати навчання (контрактна форма)  проживання у гуртожитку, про враження від культурної спадщини Одеси.

     Всі разом висловили надію на те,що ймовірно будуть бажаючі обрати юридичну професію і серед дев’...

Автор: admin
Дата публікації: 20.01.2017
Кількість коментарів: 0

     23 лютого 2016 року відбулась профорієнтаційна зустріч з випускницею нашої школи 2013 року випуску, а зараз студенткою 3 курсу Запорізького національного університету факультету соціальної педагогіки та психології, в майбутньому соціальним педагогом – Сідельніковою Аліною Вікторівною.

     Зараз Аліна проходить соціально-педагогічну  практику в нашому навчальному  закладі.

     Одним із напрямків її роботи є професійна орієнтація старшокласників. З цією метою було організовано профорієнтаційну зустріч, де випускниця розповіла  про свою спеціальність, її особливості, ким і де можна працювати після закінчення навчання, що необхідно для вступу, якими якостями та здібностями необхідно володіти, щоб в майбутньому стати висококваліфікованим спеціалістом.

     Ще одним профорієнтаційним заходом було проведення тренінгових занять для учнів 10-11 кл. Мета тренінгу – підвищення психологічної готовності старшокласників до  свідомого  вибору професії на основі своїх по...

Автор: admin
Дата публікації: 24.02.2016
Кількість коментарів: 0

      В житті кожного з нас школа відіграє надзвичайно важливу роль. Це  друга домівка для кожної людини. Не важливо скільки років ти провів навчаючись у школі 9, 10 чи 11, все одно школа в кожному з нас залишила свій слід. Всі ми назавжди залишаємось учнями своєї улюблної, неповторної і самої кращої школи. І як приємно через декілька  років повернутись до  рідного порогу свого навчального закладу.

     Саме таким словами хотілось розпочати розповідь про одну з надзвичайно важливих традицій нашої школи. Бо вже багато років поспіль у першу неділю лютого в школі проводиться традиційний вечір зустрічі випускників. Ці неймовірно прекрасні почуття, позитивні емоції сповнюють серця вчителів, учнів і випускників. Рік, п’ять, десять, двадцять чи може тридцять років, не має значення, адже зібрались люди, рідні люди, які за час навчання в школі знайшли вірних друзів, порадників, наставників, перші розчарування, радощі і звичайно ж перше кохання, саме вони, теперішні випускники,  на оча...

Автор: admin
Дата публікації: 08.02.2016
Кількість коментарів: 0

      14 січня 2016 року відбулась зустріч дев’ятикласників нашої школи зі  студентами Одеської юридичної академії Чубир Юлією та Черевком Анатолієм. Ще зовсім недавно вони були учнями нашої школи, а нині уже студенти другого курсу ВНЗ.

      Обидва випускники при вступі до ВНЗ зараховані на бюджетну форму навчання, добре навчаються, отримують стипендії.  Метою цієї зустрічі була профорієнтаційна робота, адже скоро учні 9 класу будуть вирішувати яким чином будувати своє майбутнє.

      Юлія та Анатолій   ознайомили учнів зі структурою та системою навчання у академії, вимогами до студентів, саме юридичного спрямування, можливостями стажування за кордоном. Студенти торкалися проблеми нестачі вільного часу, адже більшу частину дня вони навчаються та готують домашнє завдання. Розповіли про можливості реалізувати свої здібності через участь у конкурсах, спортивних секціях та змаганнях. Випускники нашої школи безпосередньо поділилися своїм досвідом про адаптацію у нових коле...

Автор: admin
Дата публікації: 15.01.2016
Кількість коментарів: 0

     17 грудня 2015 року у школі організовано фотовиставку  творчих  робіт учнів 9 класу Доценко Микити та Трегуб Анастасії. Проведення виставок  творчих досягнень – одна з традицій нашого навчального закладу, що популяризує   досягнення  учнів школи в  різних видах діяльності.  Фотовиставка розміщена у вестибюлі школи, викликала інтерес та зацікавленість учнів, вчителів, батьків нашого навчального закладу. Побажаємо юним фотохудожникам подальших творчих успіхів.

     На фотовиставці також  були представлені роботи випускників нашої школи, учасників АТО,  під загальною рубрикою «АТО – очима очевидця». Свої фотознімки представили  випускники школи Адальєв Владислав та Дуб Артур .

     Коротка інформація про авторів фоторобіт: 

     Доценко Микита народився   16 вересня 2000 року , учень 9 класу.  Займається фотографуванням вже 5 років, вміло користується своїм фотоапаратом  Olimpus Enm-mini на якому встановлена флеш-карта на 16 Гб. Микита працює...

Автор: admin
Дата публікації: 18.12.2015
Кількість коментарів: 0

     29 травня пролунав Останній Дзвоник для учнів Малотокмачанської ЗОШ  І-ІІІ ступенів. На свято поспішали дівчатка з білими бантиками та хлопці у ділових костюмах. В їхніх руках – букети для вчителів, в очах – гордість за успішне завершення навчального року. І всі вони щасливі, радісні та усміхнені, бо попереду безтурботні та цікаві літні канікули. Але найбільше цей день очікували наші випускники: Кривицька Яна, Адальєв Олександр, Матяш Оксана, Михайлова Олеся. Вони безмежно раді, тому що стали дорослими, розумними, готовими до завершення своїх задумів, а трішки сумні – бо доводиться прощатися з дитинством, безтурботним життям, школою, друзями.    Випускники отримали атестати про закінчення загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та обереги нашої шкільної родини.

      На свято Останнього Дзвоника завітали почесні гості: начальник фінансового управління Оріхівської районної державної адміністрації  Бєлов О.І., сільський голова села Мала Токмачка - Малахатко А. М., настоятел...

Автор: admin
Дата публікації: 08.06.2015
Кількість коментарів: 0

 Іщенко Андрій Володимирович (24.VІІІ 1951 року народження) , випускник Малотокмачанської середньої школи (1969 рік випуску) — український правознавець, доктор юридичних наук  (1997р), професор кафедри криміналістики (1998р.), академік Міжнародної Слав'янської Академії наук (2000р.), Заслужений юрист України (2003р.), ветеран органів внутрішніх справ, де прослужив більше 40 років (1972-2013р.), полковник міліції у відставці.  

     Іщенко А.В. закінчив у 1979 Київську Вищу школу МВС СРСР (з 1992 - Національна академія внутрішніх справ України). Працює у цьому вузі з 1979: ад'юнкт, викладач криміналістики (з 1982), заступник начальника факультету (з 1991), начальник уперше створеної в Україні кафедри криміналістичної експертизи (з 1992), професор кафедри криміналістики (з 1996). Від 1998 - вчений секретар Національної академії внутрішніх справ України. Автор більше 230 наукових праць, підготував 4 докторів та 40 кандидатів юридичних наук. Досліджує проблеми загальної теорії кр...

Автор: admin
Дата публікації: 15.05.2015
Кількість коментарів: 0

Сторінки