Комунальний заклад" Малотокмачанська загальноосвітня школа I-III ступенів" Малотокмачанської сільської ради Оріхівського району Запорізької області

Шкільні конкурси

Успіх – найкрасномовніший в світі оратор
Наполеон Бонопарт

З 2001 року в Малолтокмачанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, згідно "Положення про загальношкільні конкурси у Малотокмачанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів" проводяться щорічні загальношкільні конкурси: "Учень року", "Випускник року", "Лідер року", "Спортсмен року", "Переможці шкільної спартакіади", "Читач року", "Переможці інтелектуальної гри "Еврика", "Переможці гри-подорожі для молодших школярів", "Кращий клас по самообслуговуванню". У вересні приймаються заявки на участь у конкурсах, у листопаді, січні на засіданні учнівського комітету школи підводяться проміжні підсумки конкурсів, визначається проміжний рейтинг учасників. У травні підводяться загальні підсумки проведених конкурсів, визначаються переможці. Організація конкурсів, облік проміжних і підсумкових результатів покладено на профільні центри творчих ініціатив учнівського комітету школи. За поданням учнівського комітету школи, наказом директора школи визначаються переможці і активні учасники загальношкільних конкурсів.

Переможці нагороджуються цінними подарунками, грошовими преміями, грамотами школи, заносять до Книги пам'яті школи.

Нагородження здійснюється в урочистій обстановці, як правило, на святі Останнього Дзвоника.

Переможці конкурсу "Учень року"

2001-2002 н.р. Крохмаль Юрій, учень 9-А класу
2002-2003 н.р. Попов Андрій, учень 11 класу
2003-2004 н.р. Мартинюк Марина, учениця 9-Б класу
2004-2005 н.р. Попова Тетяна, учениця 9-Б класу
2005-2006 н.р. Демків Артем, учень 9-А класу
2006-2007 н.р. Вернер Яна, учениця 11 класу
2007-2008 н.р. Васильченко Анна, учениця 8-А класу
2008-2009 н.р. Демків Маргарита, учень 11 класу
2009-2010 н.р. Васильченко Анна, учениця 10 класу
2010-2011 н.р. Харченко Олеся, учениця 11 класу
2011-2012 н.р. Черевко Анатолій , учень 9 класу
2012-2013 н.р. Чубир Юлія , учениця 10 класу
2013-2014 н.р. Чубир Юлія , учениця 11 класу
2014-2015 н.р. Гринь Єлизавета , учениця 7 класу
2016-2017 н.р. Шепель Єлизавета , учениця 10 класу

Переможці конкурсу "Випускник року"

2006-2007 н.р. Попова Тетяна, учениця 11 класу
2007-2008 н.р. Демків Артем, учень 11 класу
2008-2009 н.р. Робейко Катерина, учениця 11 класу
2009-2010 н.р. Харченко Максим, учень 11 класу
2010-2011 н.р. Васильченко Анна, учениця 11 класу
2011-2012 н.р. Байбара Олександр , учень 11 класу
2012-2013 н.р. Сідельникова Аліна , учениця 11 класу
2013-2014 н.р. Черевко Анатолій , учень 11 класу
2014-2015 н.р. Адальєв Олександр , учень 11 класу

Переможці конкурсу "Лідер року"

2006-2007 н.р. Демків Артем, учень 10 класу
2007-2008 н.р. Шамота Аліна, учениця 11 класу
2008-2009 н.р. Шевченко Олександр, учень 11 класу
2009-2010 н.р. Фанагей Олександр, учень 11 класу
2010-2011 н.р. Заєць Альона, учениця 11 класу
2012-2013 н.р. Палій Владлена , учениця 11 класу
2014-2015 н.р. Шепель Єлизавета , учениця 8 класу

Переможці конкурсу "Спортсмен року"

2001-2002 н.р. Пінчук Валентин, учень 11 класу
2002-2003 н.р. Свириденко Лілія, учениця 10 класу
2003-2004 н.р. Супрун Павло, Крицький Олександр, учні 11 класу
2004-2005 н.р. Алуєв Сергій, учень класу
2006-2007 н.р. Пилипенко Яна, учениця 10 класу
2007-2008 н.р. Пилипенко Яна, учениця 11 класу
2008-2009 н.р. Голубенко Олексій, Сергач Єгор,учені 10 класу
2013-2014 н.р. Черевко Анатолій , учень 11 класу
2014-2015 н.р. Кальдяєв Владислав , учень 10 класу
2016-2017 н.р. Пінчук Дмитро, Савченко Костянтин , учні 11 класу

Переможці шкільної спартакіади

2001-2002 н.р. колектив фізкультури 8-Б класу (фізорг Гречин О., класний керівник Панасенко В.Я.)
2002-2003 н.р. колектив фізкультури 9-Б класу (фізорг Вакуленко Є., класний керівник Панасенко В.Я.)
2003-2004 н.р. колектив фізкультури 5-Б класу (фізорг Сергач Є., класний керівник Ремига Л.Г.)
2004-2005 н.р. колектив фізкультури 11 класу (фізорг Гречин О., класний керівник Панасенко В.Я.)
2005-2006 н.р. колектив фізкультури 5 класу (фізорг Кулинич С., класний керівник Букрєєва В.М.)
2006-2007 н.р. колектив фізкультури 9-А класу (фізорг Коточигова А., класний керівник Рябуха Л.В.)
2007-2008 н.р. колектив фізкультури 11 класу (фізорг Домбровський О., класний керівник Чубирь М.О.)
2008-2009 н.р. колектив фізкультури 10 класу (фізорг Шинклер А., класний керівник Ремига Л.Г.)
2013-2014 н.р. серед учнів 5-6 класів І місце виборов класний колектив фізкультури 6 класу – фізорг Надрічний М., класний керівник Лісняк Ю.В.; серед учнів 7-8 класів І місце виборов класний колектив фізкультури 7 класу – фізорг Попович С., класний керівник Гамова Т.В.; серед учнів 9-11 класів І місце виборов класний колектив фізкультури 9 класу – фізорг Васильченко Є., класний керівник Рябуха Л.В.
2015-2016 н.р. серед учнів 5-6 класів І місце виборов класний колектив фізкультури 6 класу – фізорг Гнусін В., класний керівник Іщенко О.М..; серед учнів 7-8 класів І місце виборов класний колектив фізкультури 8 класу – фізорг Надрічний М., класний керівник Лісняк Ю.В.; серед учнів 9-11 класів І місце виборов класний колектив фізкультури 10 класу – фізорг Пінчук Д., класний керівник Московка С.В.
2016-2017 н.р. серед учнів 5-6 класів І місце виборов класний колектив фізкультури 6 класу – фізорг Чучко А., класний керівник Дунда А.В..; серед учнів 7-8 класів І місце виборов класний колектив фізкультури 8 класу – фізорг Васильченко В., класний керівник Васильченко Л.І.; серед учнів 9-11 класів І місце виборов класний колектив фізкультури 9 класу – фізорг Надрічний М., класний керівник Лісняк Ю.В.

Переможці гри-подорожі для молодших школярів

2001-2002 н.р. 4-Б клас (староста Шевченко О., класний керівник Величко І.М.)
2002-2003 н.р. 4-Б клас (староста Сергач Є., класний керівник Рябошлик Н.А.)
2003-2004 н.р. 4-А клас (староста Смолін А., класний керівник Палій Г.В.)
2004-2005 н.р. 2-А клас (староста Білостоцька А., класний керівник Кривило Г.С.)
2005-2006 н.р. 4 клас (староста Пругло О., класний керівник Величко І.М.)
2006-2007 н.р. 4-Б клас (староста Рекубрацька О., класний керівник Петренко Л.М.)
2007-2008 н.р. 4 клас (староста Каракай Д., класний керівник Дротянко Т.В.)
2008-2009 н.р. 4 клас (староста Пругло С., класний керівник Нескоромна В.І.)
2009-2010 н.р. 4 клас (староста Булавин Д., класний керівник Величко І.М.)
2010-2011 н.р. 4 клас (староста Шепель Є., класний керівник Петренко Л.М.)
2011-2012 н.р. 3 клас (староста Надрічна О., класний керівник Орловська В.М.)
2012-2013 н.р. 4 клас (староста Надрічна О., класний керівник Орловська В.М.)
2013-2014 н.р. 3 клас (староста Заяц А., класний керівник Петренко Л.М.)
2014-2015 н.р. 4 клас (староста Заяц А., класний керівник Петренко Л.М.)
2015-2016 н.р. 3 клас (староста Малахатко О., класний керівник Орловська В.М.)
2016-2017 н.р. 4 клас (староста Малахатко О., класний керівник Орловська В.М.)

Переможці інтелектуальної гри "Еврика"

2003-2004 н.р. команда 4-Б класу (капітан команди Харченко О.), 6-Б клас (капітан команди Шевченко О.) 8-Б клас (капітан команди Попова Т.), 9-А клас (капітан команди Сердюк О.)
2004-2005 н.р. команда 4 класу (капітан команди Мозгова К.), 6-Б клас (капітан команди Харченко М.) 8-А клас (капітан команди Демків А.), 9-Б клас (капітан команди Попова Т.)
2005-2006 н.р. команда 4 класу (капітан команди Остряниця О.), 6 клас (капітан команди Вернер О.) 7-А клас (капітан команди Голубенко О.), 10 клас (капітан команди Попова Т.)
2006-2007 н.р. команда 4-А класу (капітан команди Білостоцька А.), 5 клас (капітан команди Сідєльнікова А.) 8-А клас (капітан команди Голубенко О.), 10 клас (капітан команди Шамота А.)
2007-2008 н.р. команда 10 класу (капітан команди Шевченко О.), 11 клас (капітан команди Шамота А.)
2008-2009 н.р. команда 6 класу (капітан команди Черевко А.)
2009-2010 н.р. команда 7 класу (капітан команди Черевко А.)
2010-2011 н.р. команда 11 класу (капітан команди Харченко О.)
2011-2012 н.р. команда 10 класу (капітан команди Палій В.)
2013-2014 н.р. команда 4 класу (капітан команди Воронін А.)
2014-2015 н.р. команда 6 класу (капітан команди Надрічна О.)
2015-2016 н.р. команда 9 класу (капітан команди Доценко М.)
2016-2017 н.р. команда 8 класу (капітан команди Анікєєва В.)

Переможці конкурсу "Читач року"

2003-2004 н.р. Манжура Олександр, учень 3 класу, Чемерєва Каріна, учениця 6-Б класу, Кукса Анна, учениця 8-Б класу, Кобзар Анна, учениця 7-Б класу
2004-2005 н.р. Моруга Олександра, учениця 5 класу
2005-2006 н.р. Демків Маргарита, учениця 8-А класу, Кардаш Дмитро, учень 4 класу, Каптур Лілія, учениця 7-Б класу
2006-2007 н.р. Отрішко Каріна, учениця 11 класу
2007-2008 н.р. Васильченко Євген, учень 3 класу, Кардаш Дмитро та Рунова Лариса, учні 5 класу
2008-2009 н.р. Шепель Єлизавета, учениця 2 класу, Шутенко Крістіна, учениця 5 класу
2009-2010 н.р. Лось Любов, учениця 3 класу, Рекубратська Олена, учениця 7 класу
2010-2011 н.р. Трегуб Анастасія, учениця 4 класу, Остряниця Оксана, учениця 9 класу
2011-2012 н.р. Крохмаль Анастасія,учениця 2 класу, Гринь Єлизавета, учениця 4 класу, Трегуб Анастасія, учениця 5 класу.
2013-2014 н.р. Бут Ксенія, учениця 2 класу, Гуза Єлизавета учениця 4 класу.
2014-2015 н.р. Адальєва Марія, учениця 3 класу, Вакуленко Валерій учень 4 класу.
2015-2016 н.р. Анікєєва Валерія, учениця 7 класу, Малахатко Ольга, учениця 3 класу.
2016-2017 н.р. Хупченко Юлія, учениця 3 класу, Васильченко Даріна, учениця 6 класу.

Переможці конкурсу "Щоденник року"

2003-2004 н.р. Малахатка Ілона, учениця 6-А класу
2004-2005 н.р. Васильченко Анна, учениця 5-А класу
2005-2006 н.р. Васильченко Анна, учениця 6-А класу
2006-2007 н.р. Васильченко Анна, учениця 7-А класу
2007-2008 н.р. Васильченко Анна, Волонтирцева Ксенія, учениці 8-А класу
2008-2009 н.р. Московка Дмитро, учень 5 класу
2009-2010 н.р. Левченко Олена, учениця 5 класу
2010-2011 н.р. Байбара Олександр, учень 10 класу
2012-2013 н.р. Доценко Микита, учень 6 класу
2013-2014 н.р. Рогозіна Оксенія, учениця 6 класу
2014-2015 н.р. Гринь Єлиавета , учениця 7 класу
2015-2016 н.р. Заяц Анастасія , учениця 5 класу
2016-2017 н.р. Доценко Софія , учениця 5-А класу

Переможці конкурсу "Кращий клас по самообслуговуванню"

2001-2002 н.р. 2-А клас (староста Волонтирцева К., класний керівник Палій Г.В.), 6-Б клас (староста Вернер Я., класний керівник Гамова Т.В.),
3-А клас (староста Левченко М., класний керівник Кривило Г.С.), 9-А клас (староста Петренко О., класний керівник Рябець Л.А.)
2002-2003 н.р. 3-А клас (староста Волонтирцева К., класний керівник Палій Г.В.), 3-Б клас (староста Чучко О., класний керівник Петренко Л.Г.)
2003-2004 н.р. 4-А клас (староста Волонтирцева К., класний керівник Палій Г.В.), 7-А клас (староста Демків А., класний керівник Чубирь М.О.)
2004-2005 н.р. 3 клас (староста Сідєльнікова А., класний керівник Величко І.М.)
2005-2006 н.р. 2 клас (староста Дік К., класний керівник Палій Г.В.)
2006-2007 н.р. 3 клас (староста Дік К., класний керівник Палій Г.В.), 11 клас (староста Бородай Д., класний керівник Гамова Т.В.)
2007-2008 н.р. 8-А клас (староста Волонтирцева К., класний керівник Суставова Н.В.)
2008-2009 н.р. 2 клас (староста Шепель Є., класний керівник Петренко Л.М.)
2009-2010 н.р. 5 клас (староста Пругло С., класний керівник Рябуха Л.В.)
2010-2011 н.р. 2 клас (староста Надрічна О., класний керівник Орловська В.М.)
2011-2012 н.р. 7 клас (староста Пругло Сергій, класний керівник Рябуха Л.В.)
2012-2013 н.р. 2 клас (староста Бисьмак Анастасія , класний керівник Петренко Л.М.)
2013-2014 н.р. 7 клас (староста Лось Любов , класний керівник Гамова Т.В.)
2014-2015 н.р. 10 клас (староста Пругло Дмитро, класний керівник Рябуха Л.В.)
2015-2016 н.р. 7 клас (староста Надрічна Олена, класний керівник Всильченко Л.В.)
2016-2017 н.р. 5-Б клас (староста Лашко Валентина, класний керівник Рябуха Л.В.)