Комунальний заклад" Малотокмачанська загальноосвітня школа I-III ступенів" Малотокмачанської сільської ради Оріхівського району Запорізької області

Вручення свідоцтв про базову середню освіту учням-дев’ятикласникам

     Проходять роки, змінюються покоління, підростає юнь... Так 8 червня 2018 року 25 учнів 9 класу  отримали  свідоцтва про базову середню освіту.  Шкільні роки промайнули дуже швидко. Пролунав останній дзвінок, минула державна підсумкова атестація.

     Дев'ятий клас - це перехрестя. Хтось сміливо зробить крок за поріг школи і продовжить освіту в  коледжі або ліцеї. А хтось повернеться до школи, продовжить навчання в 10 класі. Та це буде інша історія і інший клас.

      Директор школи Гамов Олександр Григорович  перед врученням свідоцтв  про базову загальну середню освіту підсумував здобутки дев’ятикласників, звернув увагу на те, що жодне шкільне свято, чи то творче, чи спортивне, не проходило без участі і перемог цих учнів.

     Зворушливий і щирий виступ прозвучав із вуст класного керівника  Васильченко Лілії Іванівни, яка протягом п’яти років була для своїх учнів і другом, і вчителем, і наставником.Вона побажала їм, щоб їхнє життя було квітучим і буяло, як троянди на шкільному подвір’ї  і "встелила" шлях випускників пелюстками троянд.  

     Шановні випускники! Нехай знання, отримані в школі, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть вам досягти омріяних вершин у вашій майбутній діяльності!

         Фоторепортаж можна переглянути за посиланням Вручення свідоцтв  про базову  середню освіту учням-дев’ятикласникам (2018 рік).

Додати новий коментар

Plain text

  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

PHP code

  • Ви можете вводити PHP код. Використовуйте теги <?php ?>.