Комунальний заклад" Малотокмачанська загальноосвітня школа I-III ступенів" Малотокмачанської сільської ради Оріхівського району Запорізької області

Контакт

Назва закладуМалотокмачанська загальноосвітня школа I-III ступенів Оріхівської районної ради Запорізької області
Ідентифікаційний код юридичної особи26251171
Місцезнаходження70550, Запорізька область, Оріхівський район, село Мала Токмачка, вулиця Денисенка, будинок 6
КонтактиТелефон: (06141) 46-2-80 ( приймальня) E-mail: mt-school@meta.ua

Детальна інформація про навчальний заклад.

Місцезнаходження школи на карті.

Крохмаль Юрій Володимирович, адміністратор сайту
Випускник Малотокмачанської загальноосвітньої школи I-III ступенів (2002 р.). Закінчив "Запорізький національний технічний університет" за спеціальністю "Системи захисту від несанкціонованого доступу" та здобув кваліфікацію спеціаліста з систем захисту від несанкціонованого доступу (2009р.).
Квашина Марина Анатоліївна, модератор сайту
Закінчила "Запорізький педагогічний коледж" Запорізької обласної ради за спеціальністю "Початкова освіта" та здобула кваліфікацію вчителя з початкової освіти, вчителя англійської мови початкової школи (2016 р.). Навчається в Бердянському державному педагогічному університеті за спеціальністю "Початкова освіта" з додатковою кваліфікацією "Інформатика". Молодий спеціаліст. В школі працює з 2016 року.
Супрун Альона Вікторівна, модератор сайту
Випускниця Малотокмачанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (2005 р.). Закінчила "Запорізький педагогічний коледж" Запорізької обласної ради за спеціальністю "Початкова освіта" та здобула кваліфікацію вчителя початкової школи, вчителя інформатики початкової школи. Навчається в Запоріькому національному університеті за спеціальністю "Інформаційні системи та технології" з додатковою кваліфікацією "Інформатика". Молодий спеціаліст. В школі працює з 2017 року.