Комунальний заклад" Малотокмачанська загальноосвітня школа I-III ступенів" Малотокмачанської сільської ради Оріхівського району Запорізької області

     З січня по березень 2018 року згідно Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та постанови Кабінету Міністрів України №352 від 21.03.2002 «Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України  на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом» (зі змінами) проводиться приписка громадян 2001 року народження до призивних дільниць.  
     Учні школи пройшли ряд необхідних заходів, було зібрано  всі необхідні документи та передано до Оріхівського РВК.
     24 січня учні пройшли заключну медичну комісію і отримали приписні свідоцтва. Вручив їх заступник районного військового комісара капітан Хвостенко. Побажав нашим хлопцям наснаги, мужності і в майбутньому стати справжніми Захисника України - військовими.
     Приписні свідоцтва отримали такі учні школи: Житній Олександр, Іващенко Дмитро, Вакуленко Андрій, Лавренко Роман, Лісняк Станіслав, Попович Сергій, Петрекей...
Автор: admin
Дата публікації: 29.01.2018
Кількість коментарів: 0
     Нарешті, вона прийшла — довгоочікувана зима! Справжня, іскриста, пухнаста, бадьора. Сховавшись під білу ковдру, природа, немов у казці, занурилася в довгий, глибокий сон. Налетіла завірюха, замела всі доріжки. Засніжені стежки  посріблені білою бахромою.
     В зв'язку з погодними умовами територія КЗ «Малотокмачанська ЗОШ І-ІІІ ст.», була непридатною для руху та пересування. Для вирішення цієї проблеми працівники школи Голубенко А. В. та Лазунко Ю. В. розчистили доріжки, які вели до ганку школи.
     Із прибирання снігу на території школи розпочинався чи не кожен день цього робочого тижня. Проте самотужки  справитися  із кучугурами снігу було заважко. Розчистити від снігових заметів дорогу до школи та  її територію також допомогли директор ТОВ "Мала Токмачка" Зіненко Сергій Миколайович та тракторист Чубирь Олександр Валентинович. Таку допомогу приватне підприємство надає вже не вперше. Ми щиро вдячні за небайдужість та підтримку!
     Фотореп...
Автор: admin
Дата публікації: 25.01.2018
Кількість коментарів: 0

     Правильно обрана парта — це комфорт, зручність, це заняття в задоволення. І, звичайно ж, здоров’я дітей. 

     Старі парти у нашій школі вже давно зносились і потребували оновлення. Напередодні зимових канікул на оновлення шкільних парт  Малотокмачанською сільською радою було виділено 21 тисячу 780.00 грн. Тому на початку 2018 року, під час зимових канікул, для першокласників було оновлено 33  шкільні парти (заміна дерев’яних покриттів).  

     15 січня після зимових, святкових канікул учні-першокласники сіли за якісні та зручні парти.   До того ж, оновлені парти, які ми отримали будуть зручними для дітей, які навчаються у початкових класах. 

     Педагоги, учні та їх батьки раді новим комплектам, щиро  вдячні Малотокмачанській сільській раді за вагому підтримку у зміцненні матеріальної бази школи.

Автор: admin
Дата публікації: 18.01.2018
Кількість коментарів: 0
     Цієї прекрасної пори повітря наповнюється ароматом  зеленої ошатної ялинки, яскравіше спалахують барвисті яскраві гірлянди, здійснюються найзаповітніші мрії, настає час чудес, а значить до нас завітали Новорічні свята. 
До нашої шкільної оселі завітала ціла хурделиця добра та щастя і теплих радісних посмішок.
     Сьогодні, 29 грудня, у нас в школі, як завжди у свято, особлива атмосфера: урочистий піднесений настрій, тільки радісні емоції, линуть найкращі побажання, пісні і танці, усі яскраво одягнені, а малеча в красивих костюмах. В чотири зміни відбулися новорічні ранки: І – 1-А, 1-Б, 2 кл., ІІ – 3-А, 3-Б, 4 кл.,  ІІІ – 5, 6-А, 6-Б, 7 кл., IV – 8-11 кл.
     119 учням 1-4 класів вручено новорічні подарунки. 25 учнів-відмінників навчання, 6 призерів  ІІ (районного) етапу учнівських олімпіад, 3 переможці ІІ (районного) етапів конкурсів імені Тараса Шевченка та Петра Яцика, 21 призер районних спортивних змагань отримали від адміністрації школи...
Автор: admin
Дата публікації: 29.12.2017
Кількість коментарів: 0

     24 листопада 2017 року в стінах школи було проведено ряд заходів щодо вшанування пам’яті жертв Голодоморів.

     Оформлена виставка художньої та науково-публіцистичної літератури, де представлені такі книги: «Голодомор 1932-1933 років в Україні Запорізький вимір», «Національна книга пам’яті  жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні Запорізька область» та інші.

     У вестибюлі школи запалено свічки пам’яті жертв Голодоморів.

     На дошці оголошень подано інформаційні матеріали та статистичні данні щодо жертв Голодомору 1932-1933років.

     Учні 9-го класу побували біля нововстановленого пам’ятного знаку «Жертвам голодоморів та політичних репресій» біля церкви в центрі села, де вшанували пам'ять безневинних жертв і запалили Свічку Пам’яті .

     Учні 9-11 класів прийняли участь у проведенні конференції «Безневинні жертви тоталітарного режиму» в ході якої було переглянуто фільм «Територія Голодомору: пам'ять невмируща», а також учнями 11-го к...

Автор: admin
Дата публікації: 27.11.2017
Кількість коментарів: 0

      6  жовтня 2017 року на базі Омельницької філії імені академіка М.А.Доллежаля КЗ «НВК «Основа» Прображенської сільської ради було проведено ХІV традиційний турнір з міні-футболу серед дівчат пам’яті знатного садовода А.С.Єфіменка . У турнірі прийняли участь 8 команд з 3 районів Запорізької області  ( Інженерненська ЗОШ І-ІІІ ст. Пологівського району, Відраднівська ЗОШ І-ІІІ ст. Запорізького району, Омельницька філія імені академіка М.А.Доллежаля, КЗ  НВК «Основа» Прображенської сільської ради, Оріхівська ЗОШ №2 імені академіка В.А Лазаряна, Новотаврійська ЗОШ І-ІІІ ст., Малотокмачанська ЗОШ І-ІІІ ст., Таврійська ЗОШ І-ІІІ ст. Оріхівського району).

      В ході турніру були проведені індивідуальні змагання серед дівчат «Кращий снайпер» та змагання з жонглювання м’ячем.

      Команди були розділені на 2 підгрупи по 4 команди у кожній групі. Команда КЗ «Малотокмачанської ЗОШ І-ІІІ.» у 2 підгрупі зіграла 3 гри (Малотокмачанська ЗОШ І-ІІІ ст.- Омельницька ЗОШ  рахунок...

Автор: admin
Дата публікації: 09.10.2017
Кількість коментарів: 0

     Перше вересня – це свято мудрості й добра, сподівань і радості, успіхів і задоволення. Перше вересня – це свято віри в майбутнє, бо зерном знань живе Україна.

     Перше вересня – це свято величне, бо дружна шкільна родина розкриває свої обійми для першокласників, таких красивих, радісних і схвильованих. Цього року маленьких 33-х першокласників зустрічали Чубенок Світлана Юріївна та Орловська Валентина Миколаївна. Гордістю наповнилися серця всіх присутніх, коли урочисто лунав Гімн України та Гімн школи. Традиційно з вітальними словами до учнів та педагогів звернулися директор школи Гамов О.Г. та почесні гості: Досаєва Т.В.- завідуюча методичним кабінетом районного відділу освіти, Лавренко М.І.- депутат районної ради, Малахатка А.М.- сільський голова  села Мала Токмачка, Отець Іоан- настоятель Свято-Вознесенського храму, Чорний В.І.- начальник установи ОВК №88, Дунда В.В.-староста сіл Білогір’я та Новопокровки, Носенко А.М.- голов...

Автор: admin
Дата публікації: 01.09.2017
Кількість коментарів: 0

     Традиційно літній період є часом підготовки матеріально-технічної бази навчального закладу до роботи в новому навчальному році. За цей період завдячуючи зусиллям батьківської громадськості закладу були підготовлені всі класні кімнати в яких будуть навчатися учні школи.

     Технічними працівниками школи (Васильченко Н.К.,Клименко В.М., Пругло О.Д., Булавін С.Г.,  Маслак Т.А., Черевата Л.М.) проведено ремонти коридорів, приміщень їдальні, спортивної зали, допоміжних приміщень школи. Зусиллями технічних працівників (Голубенка А.В., Лазунько Ю.В.) у літній період територія школи, спортивний майданчик, зелені насадження підтримувалися в належному естетичному вигляді. Завершено реконструкцію умивальників шкільної їдальні (встановлено металопластикові двері).

     Проведена повна реконструкція роздягалень спортивної зали школи. Фінансування здійснювалось за рахунок коштів сільської ради та генерального директора ТОВ «Мала Токмачка» Курмана С.І. При проведенні ремонтних...

Автор: admin
Дата публікації: 23.08.2017
Кількість коментарів: 0

     16 серпня 2017 року перший заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Дмитро Давтян з робочим візитом відвідав територію Малотокмачанської громади.

     Керівник ознайомився з готовністю навчальних закладів (КЗ «Малотокмачанської ЗОШ» та ДНЗ «Казка») до початку нового навчального року та опалювального сезону.

     Також, в рамках робочої поїздки  посадовець вручив сертифікат на машину (асенізаційна вакуумна машина КО-503В на базі шасі ГАЗ), призначену для утилізації та транспортування рідких відходів для комунального підприємства «Малотокмачанське».

Автор: admin
Дата публікації: 22.08.2017
Кількість коментарів: 0

     Минулого тижня в обласному центрі відбулася урочиста церемонія вручення нагород жінкам, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня».

     Орден «Мати-героїня», квіти та подарунки жінкам вручили перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Давтян та голова обласної ради Григорій Самардак.

     Почесне звання «Мати-героїня» є вищою формою відзначення громадян за вагомий внесок у реалізацію державної політики з питань сім'ї, материнства і дитинства, самовіддане виховання та навчання дітей.

     Указом Президента України від 13.05.2017 р. № 129 «Про присвоєння почесного звання «Мати-героїня» за материнську самовідданість, народження та зразкове виховання дітей, забезпечення умов для їх всебічного, гармонійного розвитку звання України «Мати-героїня» присвоєно 13 багатодітним жінкам із Запорізької області.

     Серед нагороджених і наша землячка – мешканка села Мала Токмачка Оксана Вікторівна Адальєва. Разом з чоловіком жінка виховала п’яте...

Автор: admin
Дата публікації: 15.06.2017
Кількість коментарів: 0

Сторінки