Комунальний заклад" Малотокмачанська загальноосвітня школа I-III ступенів" Малотокмачанської сільської ради Оріхівського району Запорізької області

Школа в «сніговому полоні»

     Нарешті, вона прийшла — довгоочікувана зима! Справжня, іскриста, пухнаста, бадьора. Сховавшись під білу ковдру, природа, немов у казці, занурилася в довгий, глибокий сон. Налетіла завірюха, замела всі доріжки. Засніжені стежки  посріблені білою бахромою.
     В зв'язку з погодними умовами територія КЗ «Малотокмачанська ЗОШ І-ІІІ ст.», була непридатною для руху та пересування. Для вирішення цієї проблеми працівники школи Голубенко А. В. та Лазунко Ю. В. розчистили доріжки, які вели до ганку школи.
     Із прибирання снігу на території школи розпочинався чи не кожен день цього робочого тижня. Проте самотужки  справитися  із кучугурами снігу було заважко. Розчистити від снігових заметів дорогу до школи та  її територію також допомогли директор ТОВ "Мала Токмачка" Зіненко Сергій Миколайович та тракторист Чубирь Олександр Валентинович. Таку допомогу приватне підприємство надає вже не вперше. Ми щиро вдячні за небайдужість та підтримку!
     Фоторепортаж ви можете переглянути у фотоальбомі: Школа в «сніговому полоні» (2018 рік).
 

Додати новий коментар

Plain text

  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.