Комунальний заклад" Малотокмачанська загальноосвітня школа I-III ступенів" Малотокмачанської сільської ради Оріхівського району Запорізької області

       Квест (від англійського guest – «пошук»), різновид активних інтелектуально-логічних ігор, синонім активного відпочинку.

В ідеальному варіанті квест – це командна гра, для якої потрібна сильна координація дій усіх гравців.

        Метою квесту є – швидке і якісне виконання певних завдань з метою досягнення кінцевої цілі, у результаті чого гравець або команда отримує приз.

        15 березня 2018 року гра-квест пройшла  в нашій школі під назвою «Країна пригод», яка є 5 етапом гри-подорожі для молодших школярів під назвою «Ми діти славної неньки України» .  Учні 2-4 класів змагались виконуючи завдання на зупинках під назвами: «Математична», «Шифрувальник», «Пошукова», «Інфознайки». Від кожного класу будо представлено команду у складі 6 учнів. Решта класу за час проходження етапів гри командою, мала намалювати плакат на тему «Міжнародний день птахів».

       За результатами гри І місце посіла команда 3-Б класу у складі: Заєць І., Палько А., Осипенко О....

Автор: admin
Дата публікації: 16.03.2018
Кількість коментарів: 0

       Уже кілька років всупереч законам природи первоцвіти поступилися місцем «СОНЯШНИКУ», який завітав до нашої школи.

       Саме 1 березня, у перший день весни, відбулася ІХ Всеукраїнська  українознавча гра «Соняшник»-2018. Ця захоплююча подія збирає великі аудиторії школярів 1-11 класів усієї України. Цікава по різноманітності, інтелектуальна по змісту, мисляча, іноді вразлива  по формі гра «Соняшник» згуртувала навколо себе юних шукачів знань – школярів нашої школи. А чисельність учасників щороку стає дедалі більше. До участі у конкурсі спонукали допитливість, цікавість, бажання дізнатися щось нове, неординарність, а також учителі української мови та літератури. Ця гра виховує майбутній оберіг української держави, наповнюючи його сонячним світлом.

      На учнів чекали цікаві, нелегкі завдання, котрі стосуються рідної мови та літератури, історії, народознавства, мистецтва.  Виконання  непростого обсягу роботи вимагало перевірки шкільних знань, ерудиції, логічного...

Автор: admin
Дата публікації: 06.03.2018
Кількість коментарів: 0

     «Музика надихає весь світ, постачає душу крилами, сприяє польоту уяви; музика додає життя і веселість всьому існуючому ... Її можна назвати втіленням всього прекрасного і всього піднесеного.» Платон

     На базі КЗ «Малотокмачанська ЗОШ І-ІІІ ст.» працює філія КЗ «Районна дитяча музична школа ім. Марії Сокіл». 1 березня 2018 року на базі Оріхівської районної бібліотеки відбувся шкільний конкурс ансамблевої гри на гітарі.

     Вихованці філії Оріхівськоїй дитячої музичної школи Каптьол Станіслав ( учень 9 класу) та Гриценко Вікторія ( учениця 6-А класу) взяли участь у конкурсі і посіли ІІ місце.

     Вітаємо призерів та їх викладача Качура Миколу Вадимовича.

 

Автор: admin
Дата публікації: 05.03.2018
Кількість коментарів: 0

     Кожного року проходить обласна виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» , яка є відбірковим етапом Всеукраїнського конкурсу та проводиться щорічно серед вихованців шкільних навчальних закладів з метою підтримки талановитих дітей та молоді, розвитку декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва, сприяння реалізації творчих задумів учнівської молоді, залучення учнівської молоді до відкриття і розуміння прекрасного в навколишньому середовищі і в своєму житті, пробудження в неї поваги до національної культурної спадщини, підтримки та розвитку декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва.

     Ось і в нашій школі тажож пройшов цей конкурс, кращі роботи представлені на виставці. Учасниками стали: Домбровська Маргарита 1 – а клас (канзаши « Хризантеми для бабусі»), Булавін Нікіта 1- б клас (Лялька – мотанка), Пасічник Анна 1-б клас (ліплення «Русалонька»), Ремига Марія 2 клас (живопис «Зимова ніч», вишивка бісером «Мете...

Автор: admin
Дата публікації: 01.03.2018
Кількість коментарів: 0

     З метою розвитку творчих здібностей учнів, організації змістовного цікавого дозвілля школярів та патріотичного виховання з 15 по 26 січня 2018 року в КЗ «Малотокмачанська ЗОШ I-III ст.» відбувся двотижневик музики та образотворчого мистецтва.

     Відповідно до плану проведення двотижневика відбувалися корисні заходи, які зацікавили учнів школи.

    16.01 та 18.01 для учнів 7-го класу проведена вікторина, на якій учні активно та з цікавістю розв’язували кросворди та ребуси на музичну тематику.   

    17.01 був проведений конкурс загадок для 1-4 класів «Як я знаю музичні інструменти». Молодші школярі показали високі знання назв та зовнішнього вигляду музичних інструментів.

   19.01 була проведена гра для 5-го класу «Відгадай мелодію». Лунали веселі дитячі мелодії, бажаючих співати було багато. Було весело та гамірно.

   23.01 відбулася виставка кращих робіт учнів 1 – 4 класів «Ми – друзі музики». Активну участь прийняли учні 1-А класу Дунда М.,...

Автор: admin
Дата публікації: 29.01.2018
Кількість коментарів: 0

     9 листопада 2017 року в День української писемності та мови відкрито XVII Всеукраїнський конкурс учнівської творчості. 21 грудня 2017 року визначено кращих із кращих у ІІ  (районному) етапі конкурсу, котрий проводився під гаслом: «Об’єднаймося ж, брати мої…».

     Метою конкурсу учнівської творчості є популяризація творчої спадщини Т.Г.Шевченка, активізація виховної та патріотичної роботи серед учнівської молоді, а також підтримка талановитої молоді та творчої праці вчителів.

     Для участі у конкурсі подавалися різноманітні за жанрами літературні твори, дослідження з історії України та її державотворення. Цього  року до розгляду у конкурсі приймалися роботи на тему: «Ніхто нам не збудує держави, коли ми її самі не збудуємо, і ніхто з нас  не зробить нації, коли ми самі нацією не схочемо бути»  у номінаціях «Література» та «Історія України і державотворення».

     Учні нашої школи Шепель Єлизавета (11 клас), Остряниця Катерина (10 клас) та Крохмаль Анастас...

Автор: admin
Дата публікації: 12.01.2018
Кількість коментарів: 0

     22 грудня 2017 року на базі Омельницької  філії  імені академіка М.А. Доллежаля був проведений ІІ турнір з натільного тенісу пам’яті  академіка Миколи Антоновича Доллежаля серед учнів навчальних закладів Оріхівського району. У турнірі взяли участь команди: Молотокмачанської ЗОШ, Омельницької ЗОШ, Оріхівська гімназія №1 «Сузіря», Яснополянська ЗОШ, Новоіванівська ЗОШ.

     Турнір проводиться з метою впровадження фізичної культури та спорту в повсякденне життя учнів, зміцнення їхнього здоров'я, популяризації настільного тенісу в районі, закріплення відповідного розділу навчальної програми з фізичного виховання  та визначення переможців.

     У турнірі взяли участь збірні команди навчальних закладів, віднесені до основної медичної  групи з числа учнів 5-11 класів (1 хлопець, 1 дівчина у певній віковій групі). Змагання проводились з визначенням командної першості та індивідуальної першості.

     Наш навчальний заклад представила команда у складі : 5 кл.-Войцехо...

Автор: admin
Дата публікації: 26.12.2017
Кількість коментарів: 0
     Квест-гра це цікавий і водночас ефективний  спосіб засвоєння школярами необхідних знань, умінь та навичок.
     22 грудня 2017 року гра-квест пройшла  в нашій школі під назвою «Країна пригод».  Учні 9-11 класів змагались виконуючи завдання на 5 зупинках під назвами: «Шифрувальник», «Історична», «Правовий футбол», «Логічні задачі», «Пошукова». Від кожного класу будо представлено команду у складі 6 учнів. 
     За результатами гри І місце посіла команда 11 класу у складі: Шепель Є., Удод Д., Лісняк С., Лавренко Р., Попович С. (класний керівник Гамова Т.В.), ІІ місце посіла команда 10 класу у складі:  Воленко С., Остряниця К., Сморода А., Шарай К., Каіра А., Манжура А., ІІІ  місце посіла команда 9 класу у складі: Васильченко Д., Коноваленко Є., Оберемок О., Каптьол С., Надрічна О.
     Дякуємо всім за участь у грі-квесті під навою «Країна пригод»! 
 
Автор: admin
Дата публікації: 26.12.2017
Кількість коментарів: 0
     13 грудня 2017 року на базі Молочанського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія» був проведений   зональний (обласний)  етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного  фестивалю школярів  «Козацький гарт - 2017». Метою фестивалю було відродження національних традицій єдності поколінь, виховання гордості за історичне минуле, пропаганда здорового способу життя, гармонійного поєднання високої моральності та фізичної досконалості людини.
     До участі у фестивалі були запрошені 12 команд, взяли участь 8 команд – переможців районних етапів «Козацький гарт - 2017»    Запорізької області: команда  Оріхівського району, команда Пологівського району, команда Василівського району, команда м. Енергодар, команда Велико-Білозерського району, команда Токмацького району, команда Кам’янсько-Дніпровського району .
Команди оцінювались за  сумою кращих результатів,  отриманих у спортивних конкурсах:  змагання з  «човникового» бігу, стрибки у довжину з місця...
Автор: admin
Дата публікації: 14.12.2017
Кількість коментарів: 0

     У період з 6 по 8 грудня для  учнів 8-11 класів було проведено змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки. У змаганнях прийняли участь учні 8 класу (Натуча Д., Юричко А., Анікєєва В., Гуза Є.) , 9 класу ( Каптьол С., Анікєєва В.,  Лехасенко Н., Оберемок О.), 10 класу (Житній О., Остряниця К., Порьяз О., Воленко С.),  11 класу (Лісняк С., Попович С., Трегуб А., Кульбак В.). Згідно правил проведення  змагань стрільба виконувалась з положення лежачи по мішені №8 зменшенної у 8 разів з відстані 10 метрів, 2 постріли були тренувальними, а 3 постріли заліковими. 

     За результатами командної першості  І місце посіла команда учнів – 9 класу (94 бали), ІІ місце посіла команда учнів – 11 класу (77 балів), ІІІ місце посіла команда учнів – 8 класу (43 бали).

     У особистому заліку серед хлопців  І місце виборов  Каптьол С. (30 балів), ІІ місце  – Лісняк С. (27 балів), ІІІ місце – Воленко С. ( 25 балів ).

     У особистому заліку серед дівчат І місце виборола –...

Автор: admin
Дата публікації: 12.12.2017
Кількість коментарів: 0

Сторінки