Комунальний заклад" Малотокмачанська загальноосвітня школа I-III ступенів" Малотокмачанської сільської ради Оріхівського району Запорізької області

Шкільна дистанційна олімпіада Всеосвiта Осінь–2018

    110 учнів нашої школи долучилися до олімпіадних перегонів з української мови від освітнього проекту «Всеосвіта Осінь-2018». Дякуємо проекту за безкоштовне проходження олімпіади .

    На нас чекали нові цікаві завдання , приємні враження та ексклюзивні нагороди, які було розроблено спеціально для осіннього сезону олімпіад. Завдання для кожного класу базувалися на матеріалах першої чверті нового навчального року та охоплювали  матеріал, який учні вивчали в попередньому навчальному році.

    Учні нашої школи  мали можливість відповідати на завдання у режимі онлайн. Перевірка відбувається автоматично.

    Цікавою є робота над помилками.Кожен школяр мав змогу переглянути свої відповіді, дізнатися, які з них були неправильними та ознайомитися із детальними поясненнями до них. Вчитель мав доступ до відповідей усіх своїх учнів. Спеціально для осінніх олімпіад проект розробив нові Грамоти та Свідоцтва. Відтепер, пройшовши олімпіаду, учень отримує яскравий нагородний документ, дизайн якого максимально відповідає тематиці пройденого предмету. Грамоти та Свідоцтва з кожної дисципліни мають свій унікальний дизайн.

   Долучаймося до олімпіадних перегонів з усіх предметів!

Додати новий коментар

Plain text

  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.