"Малотокмачанська гімназія" Малотокмачанської сільської ради

Шкільна спартакіада триває

Згідно Положення про шкільну спартакіаду, прийнятого у вересні 2014 року, радою фізкультурного клубу «Гарт» проведено шкільні спортивні змагання з міні-футболу, баскетболу, шашок. Всі змагання проходили по 3 віковим групам. Змагання з кульової стрільби  проходили поза заліком шкільної спартакіади.

Результати змагань такі:

-         міні-футбол- у групі 5-6 класів - І місце виборола  команда учнів 5 класу, у с групі 7-8 класів - І місце місце виборола  команда учнів 8 класу, у   групі 9-11 класів - І місце виборола  команда учнів 10 класу;

-          баскетбол (хлопці) - у  групі 5-6 класів - І місце виборола  команда хлопців  6 класу, у  групі 7-8 класів - І місце місце виборола  команда хлопців 8 класу, у  групі 9-11 класів - І місце виборола  команда хлопців  10 класу;

-         баскетбол (дівчата) - у  групі 5-6 класів - І місце виборола  команда дівчат 6 класу, у  групі 7-8 класів - І місце місце виборола  команда дівчат 8 класу, у групі 9-11 класів - І місце виборола  команда дівчат 10 класу.

-         шашки - у  групі 5-6 класів - І місце виборола  команда учнів 6 класу, у  групі 7-8 класів - І місце місце виборола  команда учнів 7 класу, у   групі 9-11 класів - І місце виборола  команда учнів 9 класу;

У загальному заліку лідирують: у групі 5-6 класів – 6 клас, у групі 7-8 класів -8  клас, у групі 9-11 класів – 10 клас.

У лютому 2015 року в школі будуть проведені змагання з силової підготовки у залік шкільної спартакіади.

На даний момент рада спортивного клубу «Гарт» готується до проведення змагань в особистій першості з настільного тенісу серед учнів 5-11 класів, які будуть проведені з 2 лютого по 6 лютого 2015 року. Прийняти участь у змаганнях можуть всі бажаючі. Змагання з настільного тенісу (особиста першість) будуть проведені поза заліком шкільної спартакіади.