Комунальний заклад" Малотокмачанська загальноосвітня школа I-III ступенів" Малотокмачанської сільської ради Оріхівського району Запорізької області

     Стрибки зі скакалкою – одне з улюблених занять з дитинства. Тим не менш, скакалка давно стала необхідним атрибутом тренувань професіоналів у різних видах спорту. Це відмінне тренування м’язів, серцево-судинної та дихальної системи. А що стосується витрат енергії, то існує думка, що за цим показником заняття з скакалкою випереджають плавання та їзду на велосипеді.

     З 8 по 11 травня 2018 року пройшли шкільні змагання зі стрибків через скакалку серед учнів 2-4 кл., 5-6 кл., 7-8 кл., 9-11 кл.

     За результатами змагань серед учнів 2-4 кл. І місце посіла команда 4 кл. у складі: Левченко Д., Маланіна К., Сніжко Е., Коваль М., (кількість стрибків 296), ІІ місце – команда  3-А кл. у складі: Паращук Б., Голобородько Д., Гриценко Д., Шутенко В. (кількість стрибків 278), ІІІ місце – команда 3-Б кл. у складі: Богиня Е., Кривуля О., Подольська А., Сиротенко С. (кількість стрибків 254).

     У особистому заліку серед учнів 2-4 кл. перше місце посів учень 4 кл. Кова...

Автор: admin
Дата публікації: 16.05.2018
Кількість коментарів: 0

     Гирьовий спорт - силовий вид спорту, який ґрунтується на підніманнях гирь  максимальну кількість разів за визначений проміжок часу згідно з правилами змагань.

     5 травня в Мелітополі відбувся турнір з гирьового спорту присвячений дню пам’яті  святого великомученика Георгія Побідоносця. В турнірі прийняли участь спортсмени зі всієї України. ІІ місце зайняв учень нашої школи Лісняк Станіслав з показником 92 ривків у ваговій категорії до 70 кг, гирі вагою 16 кг за проміжок часу 10 хвилин.

     Лісняк Станіслав нагороджений медалями, грамотою та сертифікатом.

     Бажаємо Станіславу подальших спортивних досягнень.

 

Автор: admin
Дата публікації: 14.05.2018
Кількість коментарів: 0

       Захист Вітчини – головне завдання,  яке у зв’язку з останніми подіями гостро постало перед кожним із нас. Адже саме для виконання цього завдання необхідно  виховувати  патріотичні почуття, готовність до захисту Батьківщини та спонукати  до фізичного вдосконалення, вивчення бойових традицій українського народу. Для цього необхідні не тільки  теоретичні знання , але й  формування практичних навичок.

     Саме  з цією метою 26 квітня для юнаків 11 класу, які пройшли курс “Захист Вітчизни”,  були організовані практичні заняття з вогневої підготовки на бригадному полігоні  “ Близнюки”.

     Напередодні проведення стрільб з учнями були вивчені умови виконання початкової вправи  стрільби з автомату Калашникова, доведені до відома заходи безпеки щодо поводження зі зброєю під час виконання вправи, прийняті заліки з техніки безпеки. Військові провели з учнями заняття з такт...

Автор: admin
Дата публікації: 03.05.2018
Кількість коментарів: 0

     23  березня 2018 року на базі Оріхівської ДЮСШ відбувся турнір з міні-футболу присвячений «Пам'яті загиблих воїнів – інтернаціоналістів Оріхівщини».

     У турнірі прийняли участь 8 команд (КЗ «НВК «Основа» Прображенської сільської ради, Оріхівська ЗОШ №3, Малотокмачанська ЗОШ І-ІІІ ст., Таврійська ЗОШ І-ІІІ ст. Оріхівського району, Оріхівська ЗОШ І-ІІІ ст. №5, Нестерянська ЗОШ І-ІІІ ст., Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я", Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст.).

    За результатами турніру І місце посіла команда Оріхівської гімназії №1 "Сузір'я", ІІ місце посіла команда  Оріхівської ЗОШ №3, наша команда у складі –  Гриценка С. (9 кл.), Каптьола С. (9 кл.), Оберемка О. (9 кл.), Кірі...

Автор: admin
Дата публікації: 23.03.2018
Кількість коментарів: 0

     З 26 лютого по 2 березня 2018 року в нашій школі були проведені змагання із силової підготовки учнів 5-11 класів в рамках внутрішкільної спартакіади у трьох вікових групах: 5-6 кл., 7-8 кл., 9-11 кл.

     У змаганнях брав участь весь клас, крім учнів спеціальної медичної групи.

     Серед колективів 5-6 кл. І місце виборов колектив 5 класу, серед учнів 7-8 кл. І місце посів колектив 7 класу, у групі 9-11 кл. І місце посів колектив 9 класу.

     В особистій першості серед хлопців (підтягування на високій перикладині) І місце виборов Васильченко В. учень 9 класу (20 підтягувань), ІІ місце – Попович С. учень 11 класу (15 підтягувань), ІІІ місце – Жигало І. учень 7 класу (11 підтягувань). Серед дівчат у змаганні з підняття тулуба із положення лежачи руки за головою І місце посіла Бут К. учениця 6-А класу (120 підйомів), ІІ місце посіла Лось Л. учениця 11 класу (80 підйомів), ІІІ місце посіла Лехасенко Н. учениця 9 класу (78 підйомів).

     Нагадуємо, що...

Автор: admin
Дата публікації: 02.03.2018
Кількість коментарів: 0

     "О Спорт! Ти мир!" - ця знаменита фраза належить легендарному П'єру де Кубертену. Саме завдяки його ініціативі, кожні 4 роки найсильніші, молоді та мужні люди Землі з'їжджаються в одну з країн для того, щоб взяти участь у спортивних змаганнях Білої Олімпіади.

     Зимові Олімпійські ігри 2018  — двадцять треті зимові Олімпійські ігри, які відбудуться з 9 по 25 лютого 2018 року у Південній Кореї у місті Пхьончхані.

     Змагання будуть  проведенні з 15 зимових видів спорту вісім з яких належать до льодових: бобслей, санний спорт, скелетон, хокей з шайбою, фігурне катання, ковзанярський спорт, шорт-трек і керлінг, а решта  лижні змагання: гірськолижний спорт, сноубординг, фристайл, біатлон, лижні перегони, стрибки з трампліна та лижне двоборство.

     На змаганнях будуть представлені 95 команд принаймні одним спортсменом.

     Команда України також прийме участь у зимових Олімпійських Іграх у складі 33 спортсменів. На даний час  Україна здобула 21 ліце...

Автор: admin
Дата публікації: 08.02.2018
Кількість коментарів: 0
     Згідно плану роботи фізкультурного клубу «Гарт», з 22 січня по 2 лютого 2018 року в нашій школі проходили змагання з баскетболу серед дівчат та хлопців 5-11 класів. Змагання проходили у 3 вікових групах: 5-6 , 7-8 та 9-11 класи.
     За результатами змагань між хлопцями у вікові групі 5-6 класів – І місце посіла команда хлопців 5 класу (Шкарупіло В., Войцеховський К.. Надрічний М., Каптур М., Лось Ю.); 7-8 класів – І місце  посіла команда хлопців 8 класу (Гнусін В., Натуча Д.,Бутурлін Д., Юричко А. ); 9-11 класів – І місце посіла  команда хлопців 11 класу (Попович С., Лісняк С., Удод Д., Лавренко В.).
     За результатами змагань між дівчатами у віковій групі 5-6 класів – І місце  посіла команда дівчат 5 класу (Малахатко О., Надрічна Н., Левенець К., Копил К.); 7-8 к...
Автор: admin
Дата публікації: 05.02.2018
Кількість коментарів: 0

     Дбайливе ставлення до власного здоров’я – це досить актуальна проблема сучасного суспільства, адже здоров’я вважається головною суспільною цінністю. Проте не всі люди достатньо проінформовані про здоровий спосіб життя, а деякі свідомо ним нехтують. Ведення здорового способу життя важливе для кожної людини, і в першу чергу – для молоді. 

     26 січня 2018 року для учнів 8-11 класів  лектор  Новик В’ячеслав Євгенович  провів  семінар-практикум на тему « Здоровий спосіб життя». Під час заняття було розглянуто  питання про переваги правильного харчування, шкідливість вживання алкоголю та тютюнопаління, корисність заняття  фізичною культурою, формування здорового способу життя.  

     Лектор разом із учнями провів аналіз грошових витрат на  алкоголь та тютюнові вироби. Потім разом із дітьми подискутували на тему «На що я витратив би заощаджені кошти».

     Завершуючи свій виступ В’ячеслав Євгенович дав учням цінні рекомендації щодо шляхів подолання шкідливих  з...

Автор: admin
Дата публікації: 29.01.2018
Кількість коментарів: 0

     Настільний теніс – гра яка тренує на лише тіло але й мозок. Дехто вважає гру в настільний теніс просто відпочинком. Але це далеко не так.

     Кожної перерви та у позаурочний час старші учні нашої школи збираються разом для того, аби повболівати за своїх однокласників та друзів. Гра в настільний теніс захопила всіх учнів, бо грають в неї не лише хлопці, а й дівчата.

     Настільний теніс сміливо можна назвати спортом для мозку. Під час гри людина багато рухаєтесь використовуючи все тіло, тренуєте очі, покращуєте координацію рук та ніг, всі  ділянки  мозку задіяні і працюють так, як ви плануєте стратегію гри, тактику, та відстежуєте м’ячі і удари.

     З 15 по 19 січня 2018 року відбудись загальношкільні змагання з настільного тенісу серед учнів 5-9 класів.

     За результатами змагань І місце виборов Надрічний Микита (9 клас), ІІ місце – Натуча Дмитро (8 клас), ІІІ місце – Гнусін Владислав (8 клас).

     Вітаємо переможців. Бажаємо подальших п...

Автор: admin
Дата публікації: 22.01.2018
Кількість коментарів: 0
      7 лютого 2017 року на базі Оріхівської гімназії №1 «Сузір’я» відбувся районний  фізкультурно-патріотичний фестиваль школярів "Козацький гарт -2017". Програма фестивалю складалась з таких етапів: «Човниковий» біг 4х9, стрибок у довжину з місця, стрибки через скакалку ( дівчата), перетягування канату ( хлопці ), історично-спортивна вікторина, комбінована естафета.
      У турнірі участь прийняли 9 команд : команда Малотокмачанської ЗОШ І-ІІІ ст., команда Оріхівської гімназії № 1 «Сузір’я», команда Нестерянської ЗОШ І-ІІІ ст., команда Преображенської ЗОШ І-ІІІ ст., команда Новотаврійської ЗОШ І-ІІІ ст., команда Оріхівської ЗОШ №3, команда Комишуваської ЗОШ І-ІІІ ст., команда Омельницької ЗОШ., команда Мирненської ЗОШ І-ІІІ ст.
     Команду нашої школи представляли: Войцеховський К. ( 5 кл.), Надрічна Н. (5кл.), Доценко С. (6-А кл.), Шкаран Д. (6-Б кл.), Васильченко Д. (7 кл.), Жигало І. (7 кл.), Анікєєва В. (8 кл.), Гриценко М. ( 8 кл.), Анікєєва В. (9 кл....
Автор: admin
Дата публікації: 07.12.2017
Кількість коментарів: 0

Сторінки