Комунальний заклад" Малотокмачанська загальноосвітня школа I-III ступенів" Малотокмачанської сільської ради Оріхівського району Запорізької області

     16 жовтня 2018 року, 5 учнів нашої школи (Чучко А., Гнусін В., Васільченко В., Воленко С., Пор’яз О.), за ініціативи та підтримки народного депутата Володимира Бандурова, побували у місті  Харків, де у матчі «Ліги Націй» зустрілись футбольні національні збірні України та Чехії.

     Матч закінчився з рахунком 1:0 перемогла українська збірна. Атмосфера стадіону, виконання гімну України, величезні трибуни з глядачами, масштаби футбольного поля, гомінкі заклики вболівальників до перемоги, залишили безліч  яскравих, позитивних емоцій та піднесенй настрій, незважаючи на пізній час.

     Футбольний матч «Ліга Націй» у м. Харків запам’ятається вболівальникам, як казка - футбольна казка! Тим більше команда  української збірної одержала перемогу!

     Фоторепортаж можна переглянути за посиланням Футбольний матч "Ліга Націй" (Україна-Чехія) (2018 рік)....

Автор: moderator
Дата публікації: 18.10.2018
Кількість коментарів: 0

     Розпочався другий тур шкільної спартакіади. В період з  1  по   5  жовтня   2018 року  на   подвір’ї школи, під час великих перерв,  відбулися  шкільні змагання  зі стрибків  через скакалку  серед учнів 1-4 класів (склад команд 6 учнів).

     Варто зазначити, що скакалка є універсальним тренажером.  Під час стрибків на скакалці прискорюється серцебиття, отже, поліпшується кровообіг і обмінні процеси відбуваються швидше. Крім того, завдяки стрибкам через скакалку можна розвивати граціозність, координацію рухів і вестибулярний апарат, а ще отримувати позитивні емоції, адже під час таких занять інтенсивно виробляються ендорфіни - гормони щастя.

     За результатами змагань у початкових класах  перемогу здобула команда 4-А класу у  складі: Голобородько Д., Донець Є., Гриценко Д., Шутенко В., Паращук П., Чернета Є.  (кл.кер.Савченко Н.О., фізорг Жигало Д.) сума стрибків 407,  II місце посіла команда 4-Б класу у складі: Подольська А., Кривуля О., Лось А., Богиня Е., Осі...

Автор: moderator
Дата публікації: 10.10.2018
Кількість коментарів: 0

     За ініціативою Ради фізкультури школи, при підтримці сільського голови Малахатка А.М. 15 вересня 2018 року, на шкільному стадіоні було проведено XVIII традиційний турнір з міні-футболу  пам’яті Героя Радянського Союзу С.Ю.Білого, присвячений 75-річниці визволення села Мала Токмачка від фашистських загарбників та Дню села Мала Токмачка.
     В цьому турнірі взяли участь чотири команди: команда Малотокмачанської ЗОШ І-ІІІ ступенів (Воленко С., Житній О., Гнусін В., Чучко А., Пругло Д., Юричко А., Пругло Д., Юричко А., Бутурлін Д., Алєксєєв Б., Васильченко В.), команда Оріхівської ВК-88 (Яровий В., Одіяко Д., Тіщенко Р., Чубирь О., Шкода А., Заяць Р., Гречин О.), команда с.Мала Токмачка «Молодь» (Кальдяєв В., Федоренко О., Каракай Д., Васильченко Є., Коваленко Є., Шамота В.), команда с. Новопокрівка (Трофімов О., Васільченко С., Хупченко В., Литвиненко В., Дунда П., Кандибка Ю., Химич А.).
     Було зіграно шість  ігор: КЗ «Малотокмачанська ЗОШ І-ІІІ ст.» - с. Новопокр...

Автор: moderator
Дата публікації: 17.09.2018
Кількість коментарів: 0

       Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту - День фізичної культури і спорту України. Це свято  уособлює велич сили духу, мужності,  патріотизму наших людей, сприяє популяризації  фізичної культури  та спорту. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю.

      7 вересня в нашій школі  проведені спортивні заходи присвячені Дню фізичної культури і спорту України. До програми входило: для учнів 4 класів - «Веселі старти»;  для учнів 5-7 класів на шкільному подвір’ї було проведено спортивні естафети, для учнів 8-11 класів на шкільному стадіоні було проведено товариський турнір з міні футболу.

     Також 26 представників школи, активних учасників шкільних і районних спортивних змагань, було запрошено на кваліфікаційний матч чемпіонату Європи 2019, де зустрілись збірні молод...

Автор: moderator
Дата публікації: 10.09.2018
Кількість коментарів: 0

     Стрибки зі скакалкою – одне з улюблених занять з дитинства. Тим не менш, скакалка давно стала необхідним атрибутом тренувань професіоналів у різних видах спорту. Це відмінне тренування м’язів, серцево-судинної та дихальної системи. А що стосується витрат енергії, то існує думка, що за цим показником заняття з скакалкою випереджають плавання та їзду на велосипеді.

     З 8 по 11 травня 2018 року пройшли шкільні змагання зі стрибків через скакалку серед учнів 2-4 кл., 5-6 кл., 7-8 кл., 9-11 кл.

     За результатами змагань серед учнів 2-4 кл. І місце посіла команда 4 кл. у складі: Левченко Д., Маланіна К., Сніжко Е., Коваль М., (кількість стрибків 296), ІІ місце – команда  3-А кл. у складі: Паращук Б., Голобородько Д., Гриценко Д., Шутенко В. (кількість стрибків 278), ІІІ місце – команда 3-Б кл. у складі: Богиня Е., Кривуля О., Подольська А., Сиротенко С. (кількість стрибків 254).

     У особистому заліку серед учнів 2-4 кл. перше місце посів учень 4 кл. Кова...

Автор: admin
Дата публікації: 16.05.2018
Кількість коментарів: 0

     Гирьовий спорт - силовий вид спорту, який ґрунтується на підніманнях гирь  максимальну кількість разів за визначений проміжок часу згідно з правилами змагань.

     5 травня в Мелітополі відбувся турнір з гирьового спорту присвячений дню пам’яті  святого великомученика Георгія Побідоносця. В турнірі прийняли участь спортсмени зі всієї України. ІІ місце зайняв учень нашої школи Лісняк Станіслав з показником 92 ривків у ваговій категорії до 70 кг, гирі вагою 16 кг за проміжок часу 10 хвилин.

     Лісняк Станіслав нагороджений медалями, грамотою та сертифікатом.

     Бажаємо Станіславу подальших спортивних досягнень.

 

Автор: admin
Дата публікації: 14.05.2018
Кількість коментарів: 0

       Захист Вітчини – головне завдання,  яке у зв’язку з останніми подіями гостро постало перед кожним із нас. Адже саме для виконання цього завдання необхідно  виховувати  патріотичні почуття, готовність до захисту Батьківщини та спонукати  до фізичного вдосконалення, вивчення бойових традицій українського народу. Для цього необхідні не тільки  теоретичні знання , але й  формування практичних навичок.

     Саме  з цією метою 26 квітня для юнаків 11 класу, які пройшли курс “Захист Вітчизни”,  були організовані практичні заняття з вогневої підготовки на бригадному полігоні  “ Близнюки”.

     Напередодні проведення стрільб з учнями були вивчені умови виконання початкової вправи  стрільби з автомату Калашникова, доведені до відома заходи безпеки щодо поводження зі зброєю під час виконання вправи, прийняті заліки з техніки безпеки. Військові провели з учнями заняття з такт...

Автор: admin
Дата публікації: 03.05.2018
Кількість коментарів: 0

     23  березня 2018 року на базі Оріхівської ДЮСШ відбувся турнір з міні-футболу присвячений «Пам'яті загиблих воїнів – інтернаціоналістів Оріхівщини».

     У турнірі прийняли участь 8 команд (КЗ «НВК «Основа» Прображенської сільської ради, Оріхівська ЗОШ №3, Малотокмачанська ЗОШ І-ІІІ ст., Таврійська ЗОШ І-ІІІ ст. Оріхівського району, Оріхівська ЗОШ І-ІІІ ст. №5, Нестерянська ЗОШ І-ІІІ ст., Оріхівська гімназія №1 "Сузір'я", Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст.).

    За результатами турніру І місце посіла команда Оріхівської гімназії №1 "Сузір'я", ІІ місце посіла команда  Оріхівської ЗОШ №3, наша команда у складі –  Гриценка С. (9 кл.), Каптьола С. (9 кл.), Оберемка О. (9 кл.), Кірі...

Автор: admin
Дата публікації: 23.03.2018
Кількість коментарів: 0

     З 26 лютого по 2 березня 2018 року в нашій школі були проведені змагання із силової підготовки учнів 5-11 класів в рамках внутрішкільної спартакіади у трьох вікових групах: 5-6 кл., 7-8 кл., 9-11 кл.

     У змаганнях брав участь весь клас, крім учнів спеціальної медичної групи.

     Серед колективів 5-6 кл. І місце виборов колектив 5 класу, серед учнів 7-8 кл. І місце посів колектив 7 класу, у групі 9-11 кл. І місце посів колектив 9 класу.

     В особистій першості серед хлопців (підтягування на високій перикладині) І місце виборов Васильченко В. учень 9 класу (20 підтягувань), ІІ місце – Попович С. учень 11 класу (15 підтягувань), ІІІ місце – Жигало І. учень 7 класу (11 підтягувань). Серед дівчат у змаганні з підняття тулуба із положення лежачи руки за головою І місце посіла Бут К. учениця 6-А класу (120 підйомів), ІІ місце посіла Лось Л. учениця 11 класу (80 підйомів), ІІІ місце посіла Лехасенко Н. учениця 9 класу (78 підйомів).

     Нагадуємо, що...

Автор: admin
Дата публікації: 02.03.2018
Кількість коментарів: 0

     "О Спорт! Ти мир!" - ця знаменита фраза належить легендарному П'єру де Кубертену. Саме завдяки його ініціативі, кожні 4 роки найсильніші, молоді та мужні люди Землі з'їжджаються в одну з країн для того, щоб взяти участь у спортивних змаганнях Білої Олімпіади.

     Зимові Олімпійські ігри 2018  — двадцять треті зимові Олімпійські ігри, які відбудуться з 9 по 25 лютого 2018 року у Південній Кореї у місті Пхьончхані.

     Змагання будуть  проведенні з 15 зимових видів спорту вісім з яких належать до льодових: бобслей, санний спорт, скелетон, хокей з шайбою, фігурне катання, ковзанярський спорт, шорт-трек і керлінг, а решта  лижні змагання: гірськолижний спорт, сноубординг, фристайл, біатлон, лижні перегони, стрибки з трампліна та лижне двоборство.

     На змаганнях будуть представлені 95 команд принаймні одним спортсменом.

     Команда України також прийме участь у зимових Олімпійських Іграх у складі 33 спортсменів. На даний час  Україна здобула 21 ліце...

Автор: admin
Дата публікації: 08.02.2018
Кількість коментарів: 0

Сторінки