Комунальний заклад" Малотокмачанська загальноосвітня школа I-III ступенів" Малотокмачанської сільської ради Оріхівського району Запорізької області

     Самоврядування – це один із об’єднуючих видів діяльності учнівської спільноти. Сучасне суспільство нині досить стрімко розвивається. Тому молодому поколінню необхідно вчитися жити і працювати організовано і бути цілеспрямованими.

     Безперечно, навички управління колективом, досвід його організації, основи педагогічної майстерності, ми сподіваємось, стануть надбанням учнів. Адже вміння управляти – це талант, який треба розвивати. Можливості зробити це в нас є.

     На загальношкільних учнівських зборах учнями школи було запропоновано провести День учнівського самоврядування. На засіданні учкому було визначено напрямки учнівської діяльності в цей день, і нарешті,  8 грудня ініціатива була реалізована - в школі відбувся День учнівського  самоврядування. Цей комплекс заходів проводився з метою формування особистості, професійної орієнтації, виховання самостійності та відповідального ставлення до дорученої справи, розвитку творчої діяльності учнів.

     Робоч...

Автор: admin
Дата публікації: 08.12.2017
Кількість коментарів: 0
     Учні нашої школи  продовжують приймати участь у Всеукраїнських (районних) олімпіадах з навчальних предметів та показувати гарні результати. 
Олімпіада з правознавства  проводиться  для учнів 9-11 класів.  У  ІІ  етапі   Всеукраїнської   ( районної )  олімпіади  беруть  участь  переможці І ( шкільного ) етапу олімпіади.    Переможцями  І (шкільного) етапу  в нашій  школі стали Остряниця Катерина учениця 10 класу та Анікєєва Валерія  учениця   9 класу.  
     1 грудня  2017 року учні-переможці шкільної олімпіади прийняли участь у ІІ  Всеукраїнському   (районному) етапі олімпіади   з правознавства.
     За  підсумками  ІІ  Всеукраїнського   (районного) етапу, Остряниця Катерина ( 10 клас) та Анікєєва Валерія ( 9 клас ) вибороли ІІ місця. Це закономірний результат цілеспрямованої наполегливої роботи. Дівчата опановували теоретичний матеріал, працювали з додатковою літературою, розв’язували правові ситуації. А тому їм вдалося  успішно використати н...
Автор: admin
Дата публікації: 04.12.2017
Кількість коментарів: 0

      Не можна уявити нашого народу без української пісні. Вона, душа українського народу, завжди супроводжувала нас в значні періоди нашого життя – і в скруті, і в радості лунала народна пісня, підтримуючи дух кожного українця.

      Саме таку відданість українській народній пісні проніс через многі літа народний фольклорний аматорський ансамбль «Токмачаночка». Саме цього року керівник колективу Левченко Ганна Дмитрівна, випускниця нашої школи 1961 року випуску, зустріла свою 70-ту осінь. Вона вже 15 років керує ансамблем та має заслужені нагороди, серед яких орден Княгині Ольги ІІІ ступеня за вклад у розвиток самодіяльного мистецтва, пропаганду та популяризацію народної пісні. Саме діяльність ансамблю «Токмачаночка» стала багатим внеском запорізької спадщини.

      Ось і в цьому році 25 листопада вкотре народний колектив в оновленому складі прийняв участь в обласному конкурсі фольклорних колективів «Запорізька спадщина". Чудові народні автентичні піс...

Автор: admin
Дата публікації: 29.11.2017
Кількість коментарів: 0

     З 13 листопада 2017 року розпочався ІІ (районний) етап учнівських олімпіад з навчальних предметів. Вдалою стала участь учнів нашої школи в олімпіадах з української мови та літератури, історії. Так з  української мови та літератури дві учасниці вибороли  ІІІ місця: Заяц Анастасія (7 клас), Остряниця Катерина (10 клас); з історії три учасника посіли ІІ місця: Анікєєва Валерія (9 клас),  Остряниця Катерина (10 клас), Шепель Єлизавета (11 клас). Готували учнів до участі в олімпіадах вчителі української мови і літератури Суставова Наталя Вікторівна, Рябуха Любов Віталіївна та вчителі історії Гамова Тетяна Василівна, Гамов Олександр Григорович.

     Вітаємо призерів олімпіад та бажаємо нових перемог.

Автор: admin
Дата публікації: 22.11.2017
Кількість коментарів: 0

     За рішенням учкому частина коштів, отриманих від проведеної благодійної продовольчої ярмарки, а саме 1500 гривень, виділено на підписку дитячих періодичних видань на 2018 рік.

     Для учнівського ознайомлення були представлені 13 найпопулярніших українських дитячих видань-журналів, газет з короткою анотацією їх змісту, з висвітленням основних тем, рубрик і запропоновано кожному учню зробити свій вибір, взявши участь в голосуванні саме за те видання, яке найбільш цікаве та корисне.

     За результатами учнівського голосування визначені видання-переможці. Це журнали: «Барвінок», «Пізнайко», «Малятко», «Джміль», «Жасмин», «Колосок», «Однокласник», «Країна». Саме ці журнали школа передплачуватиме в 2018 році.

     Більше детальної інформації ви можете отримати за посиланням: Підписка дитячих періодичних видань на 2018 рік.

Автор: admin
Дата публікації: 15.11.2017
Кількість коментарів: 0

     Вищим органом учнівського самоврядування школи є загальношкільні учнівські збори.

     Так, 11 листопада 2017 року  було проведено загальношкільні учнівські збори, на яких розглянуті такі питання:

- звіт голови учкому школи Шепель Єлизавети  про пророблену роботу учнівським комітетом школи за звітний період (2016-2017 н.р); обрання  нового складу учнівського комітету школи; вибори  голови учкому школи.

     На  зборах було прийнято відповідні рішення:

- до складу нового учкому школи ввійшли слідуючі учні: 5 клас –  Малахатко О.; 6-а клас – Грицаненко В., Доценко С., 6-б клас - Крохмаль Ю., 7 клас –  Заяц А., Жигало І.; 8 клас – Крохмаль А.; 9 клас – Анікєєва В.; 10 клас – Воленко С.; 11 клас – Шепель Є. та старости 5-11 класів: 5 клас – Калашнік Є.; 6-а клас – Бут К.; 6-б клас – Квашина К.;  7 клас – Васильченко Д.; 8 клас – Анікєєва В.; 9 клас – Надрічна О.; 10 клас – Остряниця К.; 11 клас – Лось Л.

     Головою учкому на альтернативній основ...

Автор: admin
Дата публікації: 13.11.2017
Кількість коментарів: 0

     Робота шкільних методичних об’єднань спрямована на пошук форм і методів  ефективної реалізації компетентнісного підходу у навчанні, розширення дiапазону органiзацiйних форм, методiв навчання, способів навчальної взаємодiї, що мають на меті практичну спрямованість навчання і базуються на взаємозв’язках урочної та позаурочної діяльності.

     24 жовтня 2017 року відбулися засідання шкільних методичних об’єднань вчителів предметів гуманітарного,  природничо-математичного циклів та вчителів початкових класів, на яких було розглянуто ряд важливих питань.

    На засіданні МО вчителів гуманітарного циклу вчителі  Рябуха Л.В., Біньковська О.С., Іщенко О.М презентували досвід своєї роботи над проблемними методичними темами. Їхні напрацювання заслуговують на увагу і можуть бути використані вчителями інших навчальних дисциплін. Оновлена програма покликана стати одним з інструментів упровадження засадничих ідей особистісно зорієнтованого і компетентнісного підходів у повсякде...

Автор: admin
Дата публікації: 25.10.2017
Кількість коментарів: 0

    «Охайні приміщення, охайний двір!» - це одне з гасел нашої шкільної громади. Учні завжди охоче долучаються до традиційного осіннього і весняного прибирання пришкільної території.

     Напередодні канікул, 20 жовтня, після навчальних занять, у школі  проведено осінню толоку – прибирання пришкільної території, у якій взяли участь учні всіх класів, окрім наймолодших - першокласників.

    Захід було проведено за ініціативою трудового сектора учнівського комітету школи "Добробут". Відповідальні за трудові справи у класах, разом з класними керівниками, напередодні оглянули закріплені за класами ділянки території школи, визначилися з обсягом необхідних робіт, потрібним інвентарем, порядком проведення робіт.

     Шкільний колектив (учні, вчителі, технічні працівники) працював, не покладаючи рук, дбаючи про улюблений  заклад. За годину територія школи була приведена у належний стан. Приємно було оглядати територію, яка сяє чистотою та охайністю. Адже кожен учень знає...

Автор: admin
Дата публікації: 20.10.2017
Кількість коментарів: 0

     Свято День захисника України відзначається 14 жовтня і встановлено Указом Президента в 2014 році. Традиції святкування і святкові заходи до Дня захисника України широко підтримуються по всій країні.

     Захист своєї Вітчизни від зазіхань з боку тих, хто час від часу намагається загрожувати державним засадам будь-якої країни - свята справа. Вона вимагає від людей сміливості, честі та відваги, дуже часто величезної самопожертви і самовіддачі.

     Сьогодні, 13 жовтня, відбулась зустріч учнів 10-11 кл. з колишніми учнями нашої школи: Демківим М.Й., випускником 1986 року, нині полковник внутрішньої служби у відставці, Скирдою О.В., випускником 2003 року, нині працівник  Державної служби НС в Оріхівському районі.

     Під час бесіди вони розповіли про почесну службу в армії (розпорядок дня, фізичну та стройову підготовку, вивчення статутів). Наголосили на тому, що під час служби в армії формується доросла людина, змінюються погляди, розвиваються вміння виживати...

Автор: admin
Дата публікації: 13.10.2017
Кількість коментарів: 0

     Гра-квест є інноваційною формою роботи з учнями. Це цікавий і водночас ефективний  спосіб засвоєння школярами необхідних знань, умінь та навичок.

     13 жовтня 2017 року гра-квест пройшла  в нашій школі під назвою «Країна пригод».  Учні 5-6 класів змагались виконуючи завдання на зупинках під назвами: «Логічні задачі», «Розгадай та склади», «Пошукова», «Зашифровані слова», «Шарадна». Від кожного класу будо представлено команду у складі 6 учнів. Решта класу за час проходження етапів гри командою, мала намалювати плакат на тему «Барви токмачанської осені».

     За результатами гри І місце посіла команда 6 – А класу у складі:  Грицаненко В., Тимохіна О. Бут. К., Будько Ю., Дротянко А., Горюнова І. (класний керівник Біньковська О.С), ІІ місце посіла команда 5 класу у складі: Шкарупіло В., Лось Ю., Ілюченко С., Заяць К., Калашнік Є., Малахатко О. (класний керівник Кравченко К. А.), ІІІ місце посіла команда 6 – Б класу у складі: Пастернак А., Квашина К., Суслова В., Кро...

Автор: admin
Дата публікації: 13.10.2017
Кількість коментарів: 0

Сторінки