Комунальний заклад" Малотокмачанська загальноосвітня школа I-III ступенів" Малотокмачанської сільської ради Оріхівського району Запорізької області

     30 листопада 2017  року 15 талановитих учнів нашої школи  із задоволенням брали участь у ІІ Міжнародній грі зі світової літератури  «Sunflower» і показали прекрасний результат.

     Диплом Всеукраїнського рівня І ступеня отримали: учениця 11 класу Шепель Єлизавета, учениця 10 класу  Остряниця Катерина, учениця 7 класу Васильченко Даріна.

     Диплом Всеукраїнського рівня ІІ ступеня отримали: Заяц Анастасія (учениця 7 класу, Грицаненко Вікторія, учениця 6-А класу), Горюнова Ірина (учениця 6 – А класу), Кальдяєва Ірина (учениця 6-Б класу), Квашина Катерина (учениця 6-Б класу).

      Диплом Всеукраїнського рівня ІІІ ступеня - Шутенко Аліна (учениця 6-Б класу), Малахатко Ольга, Ілюченко Станіслав (учні 5 класу).

      Диплом  І ступеня  регіонального рівня отримала Тимохіна Олександра, учениця 6-А класу.

      Диплом  ІІ ступеня регіонального  рівня отримали  Гуза Єлизавета, учениця 8 класу та Сморода Анастасія, учениця 10 класу.

      Дипл...

Автор: admin
Дата публікації: 27.02.2018
Кількість коментарів: 0

     Для учнів 11 класу зараз надзвичайно напружений і відповідальний період у житті – період вибору свого професійного шляху. Хлопці та дівчата аналізують пропозиції ринку праці, зважують свої бажання і можливості, вивчають умови прийому до вищих навчальних закладів, випробовують свої сили,  проходячи тренувальні тести з предметів ЗНО. Щоб не помилитись у виборі вищого навчального закладу для подальшого навчання, відвідують їх сайти, зустрічаються з викладачами та студентами.

     22.02.2018 року в актовій залі Оріхівського  НВК № 2 ім. академіка В.А. Лазаряна  відбулася інформаційно-консультаційна зустріч з випускниками шкіл району щодо ЗНО – 2018 та вступної кампанії – 2018 за участю представників Запорізького національного університету, організована відділом освіти Оріхівської РДА. Учні 11 та 10 класів нашої школи теж були учасниками цієї зустрічі.

     Випускники отримали додаткову корисну інформацію про порядок проведення ЗНО, організацію вступної кампанії, поряд...

Автор: admin
Дата публікації: 23.02.2018
Кількість коментарів: 0

     "Мови – це важливо!" – цей вислів обрано ЮНЕСКО гаслом Міжнародного дня рідної мови. 21 лютого представники всіх націй і народностей світу відзначають Міжнародний день рідної мови. Свято було започатковано у листопаді 1999 року на тридцятій сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО у Парижі. Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» - звучало у заголовку документа. Міжнародне свято рідної мови мало послугувати захисту мови як культурної спадщини кожної окремої національності, кожної народності на нашій планеті.
     Рідна мова для кожної людини є важливим елементом культурної свідомості. Вона накопичує традиції й досвід попередніх поколінь і дозволяє передати їх нащадкам. Мова — це історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний результат кількатисячолітньої еволюції кожного етносу. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу. За оцінкою фахівців, із 6000 мов, які нині існують, половина з них знаходиться під загрозою зникнення...

Автор: admin
Дата публікації: 22.02.2018
Кількість коментарів: 0

     10 лютого 2018 року закінчено підведення підсумків ХVІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, що проходив під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» на тему: «Ніхто нам не збудує держави, коли ми її самі не збудуємо, і ніхто з нас не зробить нації, коли ми самі нацією не схочемо бути» (В’ячеслав Липинський), номінація «Література» 2017-2018 рр.

     Учнями нашої школи успішно подолано ІІ (районний) етап конкурсу. Роботи учениць Шепель Єлизавети та Остряниці Катерини було рекомендовано для участі у ІІІ (обласному) етапі конкурсу. За підсумками перевірки конкурсних робіт наші учениці посіли призові (ІІІ) місця.

     Бажаємо творчого натхнення Шепель Єлизаветі (11 кл.) та Остряниці Катерині (10 кл.).

 

 

Автор: admin
Дата публікації: 16.02.2018
Кількість коментарів: 0

      Зимова казкова пора завжди приносить чудеса.

     Одним із таких чародійств є День Святого Миколая, що відкриває цикл новорічних свят.

     Цього дня з нетерпінням очікують всі, а особливо малеча, тому що цілий рік дітлахи старались бути слухняними і вмілими, намагалися добре вчитися.  Здавна відомо, що Святий Миколай надихає людей на милосердя, добро, взаємопідтримку, любов до ближнього, а також приносить подарунки.

     Тож ми вирішили не баритися і зробити приємний сюрприз учню нашої школи Гриценку Роману, котрий навчається за індивідуальним графіком на дому.

     19 грудня учні школи: Лось Любов, Шепель Єлизавета, Немеш Наталія, Овдієнко Анастасія, Литвиненко Наталія, завітали до Романа в гості і привітали його з наступаючими святами.

     Щоб в будинку був справжній святковий настрій, подарували красуню ялинку, щоб цікаво і з користю проводив дозвілля – настільні ігри «Подорож Україною» і «Морський бій», щоб організм був дужим і поповнюв...

Автор: admin
Дата публікації: 20.12.2017
Кількість коментарів: 0

     Самоврядування – це один із об’єднуючих видів діяльності учнівської спільноти. Сучасне суспільство нині досить стрімко розвивається. Тому молодому поколінню необхідно вчитися жити і працювати організовано і бути цілеспрямованими.

     Безперечно, навички управління колективом, досвід його організації, основи педагогічної майстерності, ми сподіваємось, стануть надбанням учнів. Адже вміння управляти – це талант, який треба розвивати. Можливості зробити це в нас є.

     На загальношкільних учнівських зборах учнями школи було запропоновано провести День учнівського самоврядування. На засіданні учкому було визначено напрямки учнівської діяльності в цей день, і нарешті,  8 грудня ініціатива була реалізована - в школі відбувся День учнівського  самоврядування. Цей комплекс заходів проводився з метою формування особистості, професійної орієнтації, виховання самостійності та відповідального ставлення до дорученої справи, розвитку творчої діяльності учнів.

     Робоч...

Автор: admin
Дата публікації: 08.12.2017
Кількість коментарів: 0
     Учні нашої школи  продовжують приймати участь у Всеукраїнських (районних) олімпіадах з навчальних предметів та показувати гарні результати. 
Олімпіада з правознавства  проводиться  для учнів 9-11 класів.  У  ІІ  етапі   Всеукраїнської   ( районної )  олімпіади  беруть  участь  переможці І ( шкільного ) етапу олімпіади.    Переможцями  І (шкільного) етапу  в нашій  школі стали Остряниця Катерина учениця 10 класу та Анікєєва Валерія  учениця   9 класу.  
     1 грудня  2017 року учні-переможці шкільної олімпіади прийняли участь у ІІ  Всеукраїнському   (районному) етапі олімпіади   з правознавства.
     За  підсумками  ІІ  Всеукраїнського   (районного) етапу, Остряниця Катерина ( 10 клас) та Анікєєва Валерія ( 9 клас ) вибороли ІІ місця. Це закономірний результат цілеспрямованої наполегливої роботи. Дівчата опановували теоретичний матеріал, працювали з додатковою літературою, розв’язували правові ситуації. А тому їм вдалося  успішно використати н...
Автор: admin
Дата публікації: 04.12.2017
Кількість коментарів: 0

      Не можна уявити нашого народу без української пісні. Вона, душа українського народу, завжди супроводжувала нас в значні періоди нашого життя – і в скруті, і в радості лунала народна пісня, підтримуючи дух кожного українця.

      Саме таку відданість українській народній пісні проніс через многі літа народний фольклорний аматорський ансамбль «Токмачаночка». Саме цього року керівник колективу Левченко Ганна Дмитрівна, випускниця нашої школи 1961 року випуску, зустріла свою 70-ту осінь. Вона вже 15 років керує ансамблем та має заслужені нагороди, серед яких орден Княгині Ольги ІІІ ступеня за вклад у розвиток самодіяльного мистецтва, пропаганду та популяризацію народної пісні. Саме діяльність ансамблю «Токмачаночка» стала багатим внеском запорізької спадщини.

      Ось і в цьому році 25 листопада вкотре народний колектив в оновленому складі прийняв участь в обласному конкурсі фольклорних колективів «Запорізька спадщина". Чудові народні автентичні піс...

Автор: admin
Дата публікації: 29.11.2017
Кількість коментарів: 0

     З 13 листопада 2017 року розпочався ІІ (районний) етап учнівських олімпіад з навчальних предметів. Вдалою стала участь учнів нашої школи в олімпіадах з української мови та літератури, історії. Так з  української мови та літератури дві учасниці вибороли  ІІІ місця: Заяц Анастасія (7 клас), Остряниця Катерина (10 клас); з історії три учасника посіли ІІ місця: Анікєєва Валерія (9 клас),  Остряниця Катерина (10 клас), Шепель Єлизавета (11 клас). Готували учнів до участі в олімпіадах вчителі української мови і літератури Суставова Наталя Вікторівна, Рябуха Любов Віталіївна та вчителі історії Гамова Тетяна Василівна, Гамов Олександр Григорович.

     Вітаємо призерів олімпіад та бажаємо нових перемог.

Автор: admin
Дата публікації: 22.11.2017
Кількість коментарів: 0

     За рішенням учкому частина коштів, отриманих від проведеної благодійної продовольчої ярмарки, а саме 1500 гривень, виділено на підписку дитячих періодичних видань на 2018 рік.

     Для учнівського ознайомлення були представлені 13 найпопулярніших українських дитячих видань-журналів, газет з короткою анотацією їх змісту, з висвітленням основних тем, рубрик і запропоновано кожному учню зробити свій вибір, взявши участь в голосуванні саме за те видання, яке найбільш цікаве та корисне.

     За результатами учнівського голосування визначені видання-переможці. Це журнали: «Барвінок», «Пізнайко», «Малятко», «Джміль», «Жасмин», «Колосок», «Однокласник», «Країна». Саме ці журнали школа передплачуватиме в 2018 році.

     Більше детальної інформації ви можете отримати за посиланням: Підписка дитячих періодичних видань на 2018 рік.

Автор: admin
Дата публікації: 15.11.2017
Кількість коментарів: 0

Сторінки