"Малотокмачанська гімназія" Малотокмачанської сільської ради

Наші спортивні досягнення

17 жовтня на щотижневій учнівській  лінійці  підведено підсумки змагань присвячених  Дню Захисника України та Дню запорізького козацтва , переможців  нагороджено грамотами школи та медалями.

Результати турніру з настільного тенісу для учнів 7-11 класів (особистий залік) : І місце - Надрічний М. (9кл.), ІІ місце – Федоренко О. (11 кл.), ІІІ місце – Подоляк О. (9 кл.). Результати   змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед учнів 8-11 класів (командна першість) : І місце -136 балів (10 кл. фізорг – Попович С.), ІІ місце – 109 балів (11 кл. фізорг – Федоренко О.), ІІІ місце – 102 бали (8 кл. фізорг -  Васильченко В.). Результати особистого заліку зі стрільби : І місце – Трегуб А. (38 б.), ІІ місце – Федоренко О. та Савченко К.(35 б.), ІІІ місце – Попович С. (34 б.). Результати спортивної естафети «Спритні козачата» серед учнів 3-4 класів : І місце посіла  команда 4 класу (фізорг Шкарупило В., класний керівник Орловська В.М.), ІІ місце посіла команда 3 класу (фізорг – Гречин А., класний керівник – Величко І.М.). Результати спортивної естафети «Завзяті козачата» : І місце посіла команда 2-А класу (фізорг – Паращук П., класний керівник Савченко Н.О.), ІІ місце – 2-Б клас (фізорг – Сиротенко С., класний керівник Демидьонок О.В.).