Комунальний заклад" Малотокмачанська загальноосвітня школа I-III ступенів" Малотокмачанської сільської ради Оріхівського району Запорізької області

     6-7 грудня  2017 року нашим ляльковий театром «Колосок» для учнів 1-4 класів в актовій залі школи було представлено прем’єру  лялькової  вистави за мотивами  народної казки «Червона шапочка».  Величко Ірина Миколаївна, керівник шкільного лялькового театру,   в черговий раз зібрала дітлахів для подорожі  у країну казок. Цього року відбулася зміна трупи лялькового театру. На зміну попередньому складу акторів прийшло молодше поповнення – четверокласники.
     Вистава була незвичайною, тому що Вовчик вийшов добрим та милосердним. Він збирав  разом з мисливцями лікарські рослини, щоб вилікувати бабусю. А бабуся з вдячністю напекла йому смачних періжків. Роль Вовчика виконував  Оберемок Максим.  Червона Шапочка у виставі була весела і смілива. Не злякалась запросити з собою Вовчика до бабусі. Роль Червоної Шапочки виконувала Іщенко Дар’я, ролі мисливців виконували Гречин Андрій та Коржук Святослав, роль матусі та бабусі виконувала  Хупченко Юлія, казкарка Сніжко Евеліна....
Автор: admin
Дата публікації: 08.12.2017
Кількість коментарів: 0

     Все у житті починається з малого. З маленького зернятка виростає колосок, а з колоска – велика і пухка хлібина, ну а з маленьких діток виростають талановиті, творчі особистості. Класи нашої школи – це маленькі сім’ї, в яких і радощі, й невдачі – навпіл. Це колективи – шукачі, які прагнуть нового, креативного. Цьому сприяють уроки й свята, олімпіади й конкурси, вечори й екскурсії, спортивні змагання та мандрівки.

     1 грудня 2017 р.  у актовій залі школи відбувся етап гри подорожі молодших школярів під назвою «Таланти твої, Україно». Участь у конкурсі вяли участь учні 2-4-х класів, а оцінювало їх досвідчене журі – вчителі музичної школи ім. Марії Сокіл – Собко О.Д., Качур М.В., Пінчук С.М. та заступник директора школи з навчально-виховної роботи Штанько О.В. .

     Дуже приємно, що поза конкурсом виступили  і першокласники, представивши свої виступи у розмовному та вокальному жанрах.

     Класи представляли номери художньої самодіяльності в жанрах вокалу т...

Автор: admin
Дата публікації: 01.12.2017
Кількість коментарів: 0

      Не можна уявити нашого народу без української пісні. Вона, душа українського народу, завжди супроводжувала нас в значні періоди нашого життя – і в скруті, і в радості лунала народна пісня, підтримуючи дух кожного українця.

      Саме таку відданість українській народній пісні проніс через многі літа народний фольклорний аматорський ансамбль «Токмачаночка». Саме цього року керівник колективу Левченко Ганна Дмитрівна, випускниця нашої школи 1961 року випуску, зустріла свою 70-ту осінь. Вона вже 15 років керує ансамблем та має заслужені нагороди, серед яких орден Княгині Ольги ІІІ ступеня за вклад у розвиток самодіяльного мистецтва, пропаганду та популяризацію народної пісні. Саме діяльність ансамблю «Токмачаночка» стала багатим внеском запорізької спадщини.

      Ось і в цьому році 25 листопада вкотре народний колектив в оновленому складі прийняв участь в обласному конкурсі фольклорних колективів «Запорізька спадщина". Чудові народні автентичні піс...

Автор: admin
Дата публікації: 29.11.2017
Кількість коментарів: 0

     Осінь багата не тільки врожаями, а й святами. Традиційно восени, за ініціативою учнівського комітету школи у КЗ «Малотокмачанська ЗОШ І-ІІІ ст.» проводиться благодійний продовольчий ярмарок. Такий захід згуртовує всю шкільну родину - учнів, учителів і батьківську громадськість. Школа у цей день нагадує вулик. Тут пропонують солодощі та страви української національної кухні, фрукти. Акцент ярмаркування - страви, зроблені власними руками. Діти розуміють, що завдяки їхнім старанням можна творити добро.

     Ще від самого ранку і діти, і батьки несли із собою, разом із портфелями, різноманітну смакоту, приготовлену вдома, – акуратно упаковану, загорнуту, розфасовану, готову до вживання, – аби на великій перерві запропонувати з любов’ю продумані і придумані страви для однокласників, вчителів, батьків, гостей школи – усім старшим та молодшим, яких хотілося пригостити.

    Чого тільки тут не було: і печене, і варене, і вирощене своїми руками. А скільки кольорів! А скільк...

Автор: admin
Дата публікації: 03.11.2017
Кількість коментарів: 0

     Одного з жовтневих днів зал  Малотокмачанського  будинку культури, який вміщує більше 450 чоловік, був переповненим. Того дня святкували 50-річчя сільського будинку культури.

     З вітальним словом до присутніх звернувся голова Малотокмачанської об’єднаної громади Анатолій Миколайович Малахатка.  У своєму виступі він розповів про яскраві моменти півстолітньої історії закладу. В дні радості і печалі жила серед нас незгасна любов до народного слова, пісні та танцю, живила серце, передавалася від батьків дітям, як найдорожчий заповіт.

     Ідея свята та її втілення належить директорам будинку культури різних років – Миколі Івановичу Мурашку, Дмитру Дмитровичу Корнієнку, Світлані Дмитрівні Бережко, Лілії Валентинівні Лось, Любові Романівні Клименко, Марині Юріївні Пасічник.

     Багата  і щедра малотокмачанська земля. Високе, голубе небо степової  України, велич безмежних ланів, що зберегли дух запорізької вольниці, ст...

Автор: admin
Дата публікації: 02.11.2017
Кількість коментарів: 0

      Щорічно в нашій школі проводиться виставка дитячих робіт  «Дари чарівниці  Осені». І  кожного року вражають фантазія, талант та майстерність виконання робіт!

      Різноманіття квітів, овочів, фруктів втілилися в чудові та цікаві композиції учнів школи. Ніхто не залишився осторонь, всі учні мали змогу продемонструвати  фантазію та уміння створювати чарівні композиції. Чого там тільки не було! І незвичайних форм гарбузи, і виноград, і яблука, які переливалися відтінками зеленого, червоного, жовтого. 

      А роботи представлені школярами 1-4 класів настільки вразили своєю пишністю та незвичайністю, що журі не змогло визначитись з першим місцем, адже всі його заслуговували. Учнів 5 - 11  класів, вразили  різноманітністю композицій з природного матеріалу та квітів.

      У холі школи, де були виставлені конкурсні роботи, панувала атмосфера незвичності. Роботи учнів були виконані з любов'ю і інтересом, кожна композиція відрізнялася фантазією, оригінальністю і...

Автор: admin
Дата публікації: 11.10.2017
Кількість коментарів: 0

      Значення  музичного виховання для розвитку особистості дитини  складно переоцінити. «Пізнання світу почуттів неможливе без розуміння й переживання музики, без глибокої духовної потреби слухати  музику і діставати   насолоду  від неї», - писав  видатний педагог В. Сухомлинський.

      На базі КЗ «Малотокмачанська ЗОШ І-ІІІ ст.» працює філія КЗ «Районна дитяча музична школа ім. Марії Сокіл». В ній навчаються 24 учні школи.

     Допомагають учням пізнати та освоїти тонкощі музичного світу викладачі: Собко Ольга Дмитрівна -  клас фортепіано, Качур Микола Вадимович - клас гітари, клас баяну та акордеону – Пінчук Світлана Миколаївна.

     Бажаємо успіхів у навчанні та творчого натхнення!

Автор: admin
Дата публікації: 21.09.2017
Кількість коментарів: 0

     З метою національно-патріотичного виховання молоді у п’ятницю 24 березня в Оріхівському будинку культури відбувся відбірковий тур обласного конкурсу творчості патріотичного спрямування «Спадщина». Нашу школу представляли учениці 8 класу Отрішко Анна та Анікєєва Валерія. Дівчата виступили в категорії «Ліга Дебютантів » за номінацією «Пісні народжені в АТО». В їх виконанні прозвучали пісні «Не твоя війна» та «В чистім полі». Виступи учениць відзначалися виразністю, емоційністю, динамікою виконання та сценічною культурою.

     Бажаємо дівчатам в майбутньому творчих злетів! Молодці! 

Автор: admin
Дата публікації: 27.03.2017
Кількість коментарів: 0

     Здавна відомо, що мистецтво укладено в природі: хто вміє виявити його, той володіє ним.

     Таємниця музичного мистецтва полягає в тому, щоб вслухатися в невимовне, милуватися невидимим.

     Сучасною музикою зазвичай вважають лише музику сучас­ної доби, але і сьогодні хвилюють наші серця музичні шедеври минулого з їх вічними темами Добра і Зла, Любові і Ненависті, Життя і Вічності ...
     Так, у нас в школі стали традиційними творчі зустрічі з людьми мистецтва. Цей рік не став винятком: 22 березня в актовій залі школи для 150 учнів 2-6 класів відбулася творча зустріч з викладачами та учнями Оріхівської музичної школи імені Марії Сокіл. До школи завітав «музичний десант» у складі 10 викладачів та 23 вихованців музичної школи. Були представлені такі номери: Дорощенко М. «Ой лопнув обруч»( фортепіано), Попаденець В. « Коломийка»(фортепіано), Григоренко А. «Сусідка»(баян), Швець Є. « Україна»(вокальний номер), Таран А. «Тихо над річкою»(фортепіано), Каптьол С....

Автор: admin
Дата публікації: 23.03.2017
Кількість коментарів: 0

     1 березня 2017 року в Оріхівському районному будинку культури відбувся обласний фестиваль-огляд «Таланти твої, Запорізький краю!» серед учнівської молоді загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів. Фестиваль проводиться  з метою пошуку та підтримки здібних, обдарованих та талановитих дітей і молоді; патріотичного і громадянського виховання дітей; збереження культурної спадщини в Україні; залучення учнівської молоді до кращих традицій національного мистецтва, подальшого розвитку талановитих художніх колективів та окремих виконавців.

      Учні нашої школи Трегуб А. (10 кл.), Васильченко В. (8 кл.), Каптьол С. (8 кл.), Отрішко А. (8 кл.), Сковородка К. (7 кл.), Грицаненко В. (5 кл.) також взяли участь у фестивалі. Номери художньої самодіяльності були представлені у таких жанрах: вокал, інструменталістика та театральне мистецтво.

     Розвиваймо та примножуємо таланти!

     Фоторепортаж ви можете переглянути у фотоальбомі...

Автор: admin
Дата публікації: 03.03.2017
Кількість коментарів: 0

Сторінки