Комунальний заклад" Малотокмачанська загальноосвітня школа I-III ступенів" Малотокмачанської сільської ради Оріхівського району Запорізької області

     І знову – березень… І знову линуть до нас думи геніального українського поета Т.Г.Шевченка. Традиційно у нашій школі у цей весняний час звертаємося до постаті Великого Кобзаря.     

     Т.Г.Шевченко – це слава і гордість українського народу. Волею історії він ототожнений з Україною і разом з буттям рідної держави продовжується нею. Він росте й розвивається в часі, в історії, і нам ще йти і йти до його осягнення. Ми на вічному шляху до Шевченка.

     Яскравим свідченням того, як високо вшановується ім`я Кобзаря, яка дорога Україні його творча спадщина, яка велика естетична і виховна сила його творчості  в школі проведено ряд цікавих та пізнавальних заходів: інформаційно-поетична хвилина “Тарас Шевченко: постать знана у віках”,  вікторина “Стежками творчості генія”, презентації “Т.Г.Шевченко: життя і творчість”, підготовка плакату «Шевченкова вишиванка», книжково-ілюстративну виставку “Маленьким про Великого Тараса”, поетичні  читання “Із скарбниці Шевченкових поез...

Автор: admin
Дата публікації: 13.03.2018
Кількість коментарів: 0

     Кожного року проходить обласна виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» , яка є відбірковим етапом Всеукраїнського конкурсу та проводиться щорічно серед вихованців шкільних навчальних закладів з метою підтримки талановитих дітей та молоді, розвитку декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва, сприяння реалізації творчих задумів учнівської молоді, залучення учнівської молоді до відкриття і розуміння прекрасного в навколишньому середовищі і в своєму житті, пробудження в неї поваги до національної культурної спадщини, підтримки та розвитку декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва.

     Ось і в нашій школі тажож пройшов цей конкурс, кращі роботи представлені на виставці. Учасниками стали: Домбровська Маргарита 1 – а клас (канзаши « Хризантеми для бабусі»), Булавін Нікіта 1- б клас (Лялька – мотанка), Пасічник Анна 1-б клас (ліплення «Русалонька»), Ремига Марія 2 клас (живопис «Зимова ніч», вишивка бісером «Мете...

Автор: admin
Дата публікації: 01.03.2018
Кількість коментарів: 0

     З метою розвитку творчих здібностей учнів, організації змістовного цікавого дозвілля школярів та патріотичного виховання з 15 по 26 січня 2018 року в КЗ «Малотокмачанська ЗОШ I-III ст.» відбувся двотижневик музики та образотворчого мистецтва.

     Відповідно до плану проведення двотижневика відбувалися корисні заходи, які зацікавили учнів школи.

    16.01 та 18.01 для учнів 7-го класу проведена вікторина, на якій учні активно та з цікавістю розв’язували кросворди та ребуси на музичну тематику.   

    17.01 був проведений конкурс загадок для 1-4 класів «Як я знаю музичні інструменти». Молодші школярі показали високі знання назв та зовнішнього вигляду музичних інструментів.

   19.01 була проведена гра для 5-го класу «Відгадай мелодію». Лунали веселі дитячі мелодії, бажаючих співати було багато. Було весело та гамірно.

   23.01 відбулася виставка кращих робіт учнів 1 – 4 класів «Ми – друзі музики». Активну участь прийняли учні 1-А класу Дунда М.,...

Автор: admin
Дата публікації: 29.01.2018
Кількість коментарів: 0
     27 грудня 2017 року учні 6-А та 6-Б класів відвідали Оріхівський будинок культури, де було представлено святковий новорічний концерт підготовлений вихованцями  районного Будинку дитячої творчості. Приємні враження від цієї поїздки надовго залишаться в пам’яті  наших учнів. Щире поздоровлення від міського голови Герасименка С.М. підняло настрій усім присутнім, а  подарунок, котрий він отримав від учасників концертної  програми зацікавив усіх – це живий символ наступаючого року (2018 рік – рік Собаки).
    Черівна Фея  і її маленька помічниця створили дійсно святково-новорічний настрій. Таємнича скриня відкривала всім присутнім приховані подарунки, котрі з радістю дарувала маленька Фея гостям свята. У новорічній концертній програмі прийняла участь учениця 3-Б класу нашої школи Стариченко Христина з піснею «Голубими небесами». О 16:00 святкове дійство закінчилось чудовим фейєрверком.
    Щиро дякуємо за таку поїздку адміністрації закладу, бо ми дійсно отрим...
Автор: admin
Дата публікації: 28.12.2017
Кількість коментарів: 0

     В день Святого Миколая  для учнів молодших класів було проведено святковий захід, який підготували учні під керівництвом вчителя музичної школи Собко Ольги Дмитрівни. 

     До уваги глядачів були представлені вірші, пісні, ігри, пов’язані з  цим святом.  Всі учні стали учасниками цього дійства. Привітати дітей зі святом, побажати миру, здоров'я, благополуччя, успіхів у навчанні та вручити подарунки завітав настоятель Свято-Вознесенівського  храму  протоієрей Іоан. 

     По завершенню святкового виступу учні школи, які взяли участь у цьому заході, отримали солодкі подарунки від адміністрації школи.

     У  заході взяли участь : Гуза Є. (8 клас), Крохмаль А. (8 кл.), Сковородка К (8 кл.), Аніщенко О.(7 кл.), Грицаненко В. (6-А кл.), Квашина К. (6-Б кл.), Старіченко Х. (3-Б кл.).  

     Виступ закінчився. Малеча щаслива. Діти разом із вчителями подякували за чудове маленьке свято Ользі Дмитрівні та її вихованцям...

Автор: admin
Дата публікації: 20.12.2017
Кількість коментарів: 0

     Майже цілий рік усі ми – й дорослі, й малята – з нетерпінням очікуємо зимові свята. День Святого Миколая, Новий рік, Різдво, Водохреща та інші урочисті дні несуть із собою веселощі та розваги, ігри, співи, танці. З особливим нетерпінням чекають діти 19 грудня, бо Свято Миколая пов’язане з подарунками, гарним настроєм, як це й буває на свято…

     19 грудня 2017 року 26 учнів 4 класу відвідали святкову виставу у Оріхівському районному будинку культури, присвячену дню Святого Миколая та початку новорічних свят. Участь у святковому концерті присвяченому дню Святого Миколая прийняла учениця 3-Б класу нашої школи – Стариченко Христина.

     Вистава залишила в серцях дітей радість, усмішки на обличчях, яскраві емоції та гарне відчуття свят,  які вже розпочались.  

     Фоторепортаж Ви можете переглянути у фотоальбомі Святковий концерт до Дня Святого Миколая (2017 рік)...

Автор: admin
Дата публікації: 20.12.2017
Кількість коментарів: 0
     19 грудня день Святого Миколая. Це один з найбажаніших днів для дітей. Напередодні свята діти пишуть листи зі своїми побажаннями, і кидають їх у поштову скриньку або кладуть на підвіконня, і звертаються до Святого Миколая, просячи здоров'я собі та батькам, уваги Святого Миколая. 
     День Святого Миколая – це одне із самих світлих і радісних християнських свят, яке сповнене теплом, увагою та любов’ю, пов’язане з милосердям, співчуттям і щедрістю. 
     Святий Миколай не оминув увагою також і нашу школу, подарувавши учням святкову новорічну ялинку, що радо зустрічає їх у вестибюлі навчального закладу, зачаровує своїми вогнями та свідчить про те, що наближаються зимові свята - День Святого Миколая, Новий рік, Різдво.
     Новий рік без ялинки уявити собі неможливо. Вже довгий час її вважають головним атрибутом новорічних свят. Без неї зовсім не той настрій і свято не свято.
     До дня Святого Миколая кожен клас виготовив композиції...
Автор: admin
Дата публікації: 20.12.2017
Кількість коментарів: 0
     6-7 грудня  2017 року нашим ляльковий театром «Колосок» для учнів 1-4 класів в актовій залі школи було представлено прем’єру  лялькової  вистави за мотивами  народної казки «Червона шапочка».  Величко Ірина Миколаївна, керівник шкільного лялькового театру,   в черговий раз зібрала дітлахів для подорожі  у країну казок. Цього року відбулася зміна трупи лялькового театру. На зміну попередньому складу акторів прийшло молодше поповнення – четверокласники.
     Вистава була незвичайною, тому що Вовчик вийшов добрим та милосердним. Він збирав  разом з мисливцями лікарські рослини, щоб вилікувати бабусю. А бабуся з вдячністю напекла йому смачних періжків. Роль Вовчика виконував  Оберемок Максим.  Червона Шапочка у виставі була весела і смілива. Не злякалась запросити з собою Вовчика до бабусі. Роль Червоної Шапочки виконувала Іщенко Дар’я, ролі мисливців виконували Гречин Андрій та Коржук Святослав, роль матусі та бабусі виконувала  Хупченко Юлія, казкарка Сніжко Евеліна....
Автор: admin
Дата публікації: 08.12.2017
Кількість коментарів: 0

     Все у житті починається з малого. З маленького зернятка виростає колосок, а з колоска – велика і пухка хлібина, ну а з маленьких діток виростають талановиті, творчі особистості. Класи нашої школи – це маленькі сім’ї, в яких і радощі, й невдачі – навпіл. Це колективи – шукачі, які прагнуть нового, креативного. Цьому сприяють уроки й свята, олімпіади й конкурси, вечори й екскурсії, спортивні змагання та мандрівки.

     1 грудня 2017 р.  у актовій залі школи відбувся етап гри подорожі молодших школярів під назвою «Таланти твої, Україно». Участь у конкурсі вяли участь учні 2-4-х класів, а оцінювало їх досвідчене журі – вчителі музичної школи ім. Марії Сокіл – Собко О.Д., Качур М.В., Пінчук С.М. та заступник директора школи з навчально-виховної роботи Штанько О.В. .

     Дуже приємно, що поза конкурсом виступили  і першокласники, представивши свої виступи у розмовному та вокальному жанрах.

     Класи представляли номери художньої самодіяльності в жанрах вокалу т...

Автор: admin
Дата публікації: 01.12.2017
Кількість коментарів: 0

      Не можна уявити нашого народу без української пісні. Вона, душа українського народу, завжди супроводжувала нас в значні періоди нашого життя – і в скруті, і в радості лунала народна пісня, підтримуючи дух кожного українця.

      Саме таку відданість українській народній пісні проніс через многі літа народний фольклорний аматорський ансамбль «Токмачаночка». Саме цього року керівник колективу Левченко Ганна Дмитрівна, випускниця нашої школи 1961 року випуску, зустріла свою 70-ту осінь. Вона вже 15 років керує ансамблем та має заслужені нагороди, серед яких орден Княгині Ольги ІІІ ступеня за вклад у розвиток самодіяльного мистецтва, пропаганду та популяризацію народної пісні. Саме діяльність ансамблю «Токмачаночка» стала багатим внеском запорізької спадщини.

      Ось і в цьому році 25 листопада вкотре народний колектив в оновленому складі прийняв участь в обласному конкурсі фольклорних колективів «Запорізька спадщина". Чудові народні автентичні піс...

Автор: admin
Дата публікації: 29.11.2017
Кількість коментарів: 0

Сторінки