"Малотокмачанська гімназія" Малотокмачанської сільської ради

Перемоги гирьовиків

15 жовтня  в місті Мелітополь відбувся турнір з гирьового спорту на Кубок святого преподобного Іллі Печерського (Муромця). Команду Оріхівського благочиння склали найкращі спортсмени-гирьовики району. Команду благословив протоієрей Оріхівського Свято-Покровського храму Анатолій Фесенко. В турнірі з гирьового спорту взяли участь команди Мелітопольського, Правобережного (м.Запоріжжя), Оріхівського, Веселівського, Енергодарського, Кам’янка-Дніпровського благочинних округів. Команда району зайняла почесне третє місце. На п’єдестал піднялися: Сергій Бурчин (майстер спорту України, випускник 2012 року КЗ «Малотокмачанська ЗОШ І-ІІІ ст.») – І місце, Дмитро Євенко (майстер спорту України, випускник 2005 року КЗ «Малотокмачанська ЗОШ І-ІІІ ст.») – ІІ місце.

22 жовтня у місті Мелітополь пройшла обласна спартакіада з гирьового спорту «Хто ти, майбутній олімпієць?». З 6 команд районів (Мелітопольський, Приазовський, Оріхівський, Якимівський, Вільнянський, Запорізький)  команда району зайняла ІІІ місце.  Учень 11 класу КЗ «Малотокмачанська ЗОШ І-ІІІ ст.»,  Костянтин Савченко,  зайняв І місце,   Анатолій Васильченко, випускник 2015 року КЗ «Малотокмачанська ЗОШ І-ІІІ ст.», зайняв ІІ місце . Переможці спартакіади були нагороджені грамотами та медалями обласної організації ВФСТ «Колосок» АПК України.