Комунальний заклад" Малотокмачанська загальноосвітня школа I-III ступенів" Малотокмачанської сільської ради Оріхівського району Запорізької області

     Учні нашої школи  продовжують приймати участь у Всеукраїнських (районних) олімпіадах з навчальних предметів та показувати гарні результати. 
Олімпіада з правознавства  проводиться  для учнів 9-11 класів.  У  ІІ  етапі   Всеукраїнської   ( районної )  олімпіади  беруть  участь  переможці І ( шкільного ) етапу олімпіади.    Переможцями  І (шкільного) етапу  в нашій  школі стали Остряниця Катерина учениця 10 класу та Анікєєва Валерія  учениця   9 класу.  
     1 грудня  2017 року учні-переможці шкільної олімпіади прийняли участь у ІІ  Всеукраїнському   (районному) етапі олімпіади   з правознавства.
     За  підсумками  ІІ  Всеукраїнського   (районного) етапу, Остряниця Катерина ( 10 клас) та Анікєєва Валерія ( 9 клас ) вибороли ІІ місця. Це закономірний результат цілеспрямованої наполегливої роботи. Дівчата опановували теоретичний матеріал, працювали з додатковою літературою, розв’язували правові ситуації. А тому їм вдалося  успішно використати н...
Автор: admin
Дата публікації: 04.12.2017
Кількість коментарів: 0
     Продовжується ІІ (районний) етап учнівських олімпіад з навчальних предметів. Вдалою стала участь учнів нашої школи в олімпіадах з англійської мови та географії. Так на олімпіаді з  англійської мови, 28 листопада, нашу школи представили дві учениці: Анікєєва Валерія ( 9 клас ) посіла V місце та Анакєєва Владислава ( 8 клас ) посіла ІІІ місце. На олімпіаді з географії, 29 листопада, школу представив Васильченко Владислав  ( 9 клас ) і виборов ІІ місце. 
     До участі в олімпіадах учнів готували вчителі англійської мови Біньковська Олена Сергіївна, Лісняк Юлія Володимирівна та вчитель географії Московка Світлана Володимирівна.
     Вітаємо призерів олімпіад та бажаємо нових перемог.
 
Автор: admin
Дата публікації: 30.11.2017
Кількість коментарів: 0

     Сільське господарство в нашому регіоні - це одна з найважливіших галузей економіки.  

     Щорічно у третю неділю листопада відзначається  День працівників сільського господарства.  Це професійне свято працівників сільського господарства, підприємств з переробки сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних і обслуговуючих підприємств і організацій агропромислового комплексу.

     З нагоди цього дня в актовій залі нашої школи відбулися урочистості: вітання для працівників, ветеранів  ТОВ «Мала Токмачка». З найкращими побажаннями і словами подяки до присутніх звернулися: Зіненко Сергій Миколайович - виконавчий директор товариства, Малахатка Анатолій Миколайович – сільський голова, Дорошенко Анатолій Іванович – ветеран праці,  Гамов Олександр Григорович – директор школи. У вестибюлі школи було розгорнуто фото-виставку, що розповідала про життя сільських трударів, співпрацю ТОВ «Мала Токмачка» та колективу Малотокмачанської ЗОШ.

     На...

Автор: admin
Дата публікації: 21.11.2017
Кількість коментарів: 0

      6  жовтня 2017 року на базі Омельницької філії імені академіка М.А.Доллежаля КЗ «НВК «Основа» Прображенської сільської ради було проведено ХІV традиційний турнір з міні-футболу серед дівчат пам’яті знатного садовода А.С.Єфіменка . У турнірі прийняли участь 8 команд з 3 районів Запорізької області  ( Інженерненська ЗОШ І-ІІІ ст. Пологівського району, Відраднівська ЗОШ І-ІІІ ст. Запорізького району, Омельницька філія імені академіка М.А.Доллежаля, КЗ  НВК «Основа» Прображенської сільської ради, Оріхівська ЗОШ №2 імені академіка В.А Лазаряна, Новотаврійська ЗОШ І-ІІІ ст., Малотокмачанська ЗОШ І-ІІІ ст., Таврійська ЗОШ І-ІІІ ст. Оріхівського району).

      В ході турніру були проведені індивідуальні змагання серед дівчат «Кращий снайпер» та змагання з жонглювання м’ячем.

      Команди були розділені на 2 підгрупи по 4 команди у кожній групі. Команда КЗ «Малотокмачанської ЗОШ І-ІІІ.» у 2 підгрупі зіграла 3 гри (Малотокмачанська ЗОШ І-ІІІ ст.- Омельницька ЗОШ  рахунок...

Автор: admin
Дата публікації: 09.10.2017
Кількість коментарів: 0

     Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У першу неділю жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів. 
     29 вересня 2017 року учні КЗ «Малотокмачанська ЗОШ І-ІІІ ст.» привітали працівників школи з їхнім професійним святом - Днем працівника освіти. Учнями школи було організовано святковий концер. В актовій залі зібрався весь педагогічний коллектив школи, вчителі-песніонери села Мала Токмачка та села Білогір’я, яким були вручені вітальні листівки, а учні підготували чудові концертні номери й привітання, виготовили вітальну стенгазету. На розсуд глядача були представлені веселі сценки, цікаві пісні, чудові таночки. Також привітали працівників освіти вихованці музичної школи ім. Марії Сокіл подарувавши музичні привітання виконані на музичних інструментах (гітара, фортепіано).

     Чудовий настрій...

Автор: admin
Дата публікації: 29.09.2017
Кількість коментарів: 0

      Спорт - це запорука успіху, краси та здоров’я, а також запорука вдалого початку дня. Для того аби жити у ритмі, невпинно прагнути до нових звершень та перемог - просто необхідно мати справу зі спортом. Він дисциплінує, навчає командній роботі та сприяє новим знайомствам і дружбі.

      15 вересня 2017 р. в межах проведення Олімпійського тижня у школі відбулись зустрічі зі спортсменами-випускниками школи, багато з яких є срібними та бронзовими призерами чемпіонатів, конкурсів, змагань : Пасічником Сергієм Васильовичем, Савченком Костянтином Сергійовичем, Васильченком Анатолієм Сергійовичем, Васильченком Вадимом Петровичем, Васильченком Сергієм Анатолійовичем та їх тренером Ібраімовим Володимиром Сулеймановичем.

      Під час зустрічі спортсмени-випускники розповіли учням про свої перші кроки у спортивному житті, перемоги та нагороди. Учні з великою цікавістю розглядали грамоти, дипломи, медалі, кубки, які принесли показати спортсмени.

      Як говорив Пасіч...

Автор: admin
Дата публікації: 15.09.2017
Кількість коментарів: 0

      В межах проведення тижня фізичної культури учні школи відвідали урочистий захід в районному будинку культури, який відбувся з нагоди Дня фізичної культури та спорту, де було нагороджено учнів школи за активну участь у спортивних змаганнях, сміливість, оптимізм, завзятість в досягненні мети ( учень 4 класу - Гречин Андрій, учні 5 класу - Войцеховський Костянтин, Білостоцький Артем, Лось Юрій, учень 6 класу – Шкаран Дмитро).

     12 вересня на запрошення Ради фізкультури Преображенського НВК «Основа» футбольна команда нашої школи з числа учнів 7-9 класів прийняла участь у товариській зустрічі з міні-футболу, продовжуючи традиції співпраці наших шкіл.

     По завершенню зустрічі учні мали змогу оглянути Преображенський НВК «Основа» та ознайомитись із спортивною базою закладу та його традиціями.

     Команду нашої школи представили: учень 7 класу – Чучко Артем, учень 8 класу – Гнусін Владислав, учні 9 класу – Надрічний Микита, Коваленко Євген, Каптьол Станісла...

Автор: admin
Дата публікації: 13.09.2017
Кількість коментарів: 0

     Летять роки, білим цвітом дерев минають весни… Незабаром на подвір'ї нашої притихлої школи вкотре продзвенить святковий голос останнього шкільного дзвоника. Він скаже про те, що врешті до нас добралося веселе і щасливе літо, сповнене відпочинку і нової життєвої енергії та завзяття.

     Минув ще один рік навчання цікавого, незабутнього шкільного життя. І, безперечно, цей рік для нас був успішним, мав свої перемоги і досягнення.!

     На свято Останнього Дзвоника завітали почесні гості: начальник відділу культури і туризму Оріхівської РДА, депутат районної ради Качур О.Д., сільський голова села Мала Токмачка  Малахатка  А. М., настоятель Свято - Вознесенського храму священик отець Іоанн, керівники підприємств та організацій села, вчителі - пенсіонери, батьки.

     Останній дзвінок – це свято нашого шкільного зорепаду. Він не лише сповіщає про закінчення навчального року, але й підводить межу, підсумок всього навчального року, тому що пізнали багато нового і...

Автор: admin
Дата публікації: 29.05.2017
Кількість коментарів: 0

     «І де ми не будем, ніде не забудем школу рідну свою», під таким девізом пройшло свято  « Прощання з початковою школою» в учнів 4 класу.

     На святі були присутні родини наших четвертокласників. З вітальним словом виступив директор школи Гамов О.Г., який представив учням нового класного керівника – Кравченко К.А.

     Учні під керівництвом класного керівника серйозно готувалися до свята. Під час святкового дійства вони продемонстрували глядачам свої творчі таланти: співали шкільні веселі пісні, читали вірші, танцювали.

     Класний керівник Валентина Миколаївна подарувала кожному своєму випускнику медаль-сувенір з віршованими побажаннями. З вдячністю звернулася до батьків випускників і вручила кожній родині подяку.

     Кульмінаційним моментом свята був вальс « І танцює вальс весь наш дружний клас, вчителька моя, тато, мама і я …» І дійсно танцювали всі присутні.

     Завершилось свято, де  школярики попрощалися з першими сходинками дитинства...

Автор: admin
Дата публікації: 29.05.2017
Кількість коментарів: 0

     28 квітня  у нашій школі відбувся  17 традиційний обласний турнір з міні-футболу, серед учнів 2002-2003 року народження, пам’яті Героя Радянського Союзу Спиридона Юхимовича Білого. Турнір проходив під патронатом Всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

     Метою проведення обласного турніру з футболу є вшанування памяті Героя Радянського Союзу С.Ю.Білого, та бойового шляху 150 Гвардійського артилерійського протитанкового Червонопрапорного, ордена Кутузова Корсунського полка, в складі якого пройшов бойовий шлях Спиридон Юхимович Білий, який отримав звання Героя Радянського Союзу за звільнення с. Мала Токмачка; пропаганда здорового способу життя; організація активного та змістовного дозвілля; підвищення спортивної майстерності юних футболістів.

     6 команд (команди юнаків селища Чернігівка,  м. Оріхова, селища Комишуваха 1, селища Комишуваха 2, с. Мала Токмачка, с. Новотарійське)   вишикувалися на параді відкриття турніру з міні-футбо...

Автор: admin
Дата публікації: 03.05.2017
Кількість коментарів: 0

Сторінки