"Малотокмачанська гімназія" Малотокмачанської сільської ради

Осінній турнір з міні-футболу

17  вересня 2016 року на спортивному майданчику КЗ «Малотокмачанської ЗОШ І-ІІІ ст.» відбувся традиційний турнір з міні-футболу  пам'яті Героя Радянського Союзу Спиридона Юхимовича Білого. В турнірі прийняли участь 5 команд: команда Мала Токмачка 1 ( учні школи: Надрічний Максим, Федоренко Олексій, Білостоцький Ярослав, Кумець Андрій, Коваленко Євген, Гнусін Владислав, Подоляк Олег, Бас Володимир ), команда Мала Токмачка 2 ( команда  ветеранів: Пасічник Сергій, Муха Ігор, Чучко Олег, Саболдашний Василь, Воскребенцев Роман ), команда Мала Токмачка 3 ( команда ОВК№88: Гречин Олексій, Одіяко Віктор, Одіяко Денис, Подоляк Дмитро, Міхісур Євген, Яровий Владислав, Рєпін Віктор ), команда Мала Токмачка 4 (команда молоді  села : Сагайдачний Олександр, Васильченко Євген, Хіміч Станіслав, Кальдяєв Владислав, Каракай Денис ), команда села Білогір’я ( Шкода Андрій, Трофімов Олег, Кандибка Юрій, Дунда Павло, Бутурлін  Данило, Чубир Олег, Васильченко Олег, Коломоєць Артем, Литвиненко Віталій ). За жеребкуванням команди було розбито на 2 підгрупи. За результатами змагань І місце посіла команда Мала  Токмачка 2, ІІ місце Мала Токмачка  1, ІІІ місце зайняла команда села Білогір'я, IVмісце Мала Токмачка 3, V місце зайняла команда Мала Токмачка 4. Кращим бомбардиром було визначено Литвиненко Віталія із команди Білогір’я з результатом 6 голів. На ІІ місці Федоренко Олексій з команди КЗ «Малотокмачанської ЗОШ І-ІІІ ст.» з результатом 3 голи. Команди, які посіли призові місця були нагородженні кубком, грамотами та медалями. Команди Мала Токмачка 3 і Мала Токмачка 4 були нагороджені грамотами за активну участь у турнірі.

Висловлюємо вдячність ветеранській команді, особисто Олексієнко І.І. за  придбання нагород турніру( кубків, медалей).

Фоторепортаж можете переглянути у фотоальбомі: " Осінній турнір з міні-футболу"