Комунальний заклад" Малотокмачанська загальноосвітня школа I-III ступенів" Малотокмачанської сільської ради Оріхівського району Запорізької області

На святі у друзів

     Маючи давні зв’язки між школами, ми отримали запрошення на святкування Дня народження Омельницької філії імені академіка М.А.Доллежаля, яке відбулося 9 листопада 2017 року.

     Наша зустріч почалася із ознайомлення зі школою. Відвідали шкільний музей.

     Колектив, учні та випускники школи організували чудовий святковий захід. Привітати рідну школу з Днем народження зібралося багато випускників та гостей свята, які поспішали висловити найтепліші слова вітання.

     На свято до школи завітав Маленький принц (Корховий Денис, учень 6 класу), який мандрував у Всесвіті у пошуках друзів. З розповіді ведучих він дізнався про те, як влаштована планета на ім’я  Омельницька філія імені академіка М.А.Доллежаля КЗ «НВК «Основа», про мис Вірності і океан Знань, про материк Розуму, острів Скарбів, річки Дружби і джерела Надії…

     Про історію народження школи та короткі біографічні відомості розповіла присутнім завідувач філії – Тетяна Іванівна Орел.

     Зі словами вдячності звернулася до рідної школи випускниця 2003 року Проскура Олена, яка розповіла, що школа для її родини – оберіг, адже тут навчалися і її прабабуся, і бабуся, і батьки, старший брат, чоловік, а нині першокласником є її син. Чудову пісню подарувала присутнім випускниця 2005 року Петренко Ольга.

     Від імені Омельницької сільської ради, з вітальним словом виступила секретар Тамара Іванівна Чумічка (теж випускниця школи). Окрім теплих слів, Тамара Іванівна вручила подарунок від сільської ради – вазони з квітами та флеш-накопичувач для телевізора.

     Слова вдячності від імені батьківського колективу висловила Попова Марія Іллівна. ЇЇ дарунком стали не лише щирі побажання та слова вдячності, а й гарна пісня, яку жінка виконала разом зі своїм онуком, учнем 2 класу, Святославом Топчієм.

     На святі були присутні численні друзі школи. З теплими словами до колективу школи звернулася Тамара Андріївна Курочкіна, оріхівська письменниця, Член Національної спілки журналістів України. Вона побажала шкільній планеті та її мешканцям творчого польоту думки та міцного здоров’я для підкорення нових вершин.

     Неймовірно теплим був виступ учнів КЗ «НВК «Основа», які побажали тепла і миру шкільній родині та подарували виготовлену власноруч квітку соняшника – символ миру, тепла, сонця.

     Слово мав і директор КЗ «Малотокмачанської ЗОШ І-ІІІ ст.» Гамов Олександр Григорович. Його щирі слова про дружбу між нашими навчальними закладами не залишили жодного байдужого у залі. Чудова картина з зображенням пейзажу рідного краю, вітальна адреса зі щирими побажаннями з нагоди свята стали гарним довершенням виступу.

     Вітальна адреса на ім’я школи прийшла і з Запорізької АЕС, з якою школа також підтримує дружні стосунки.

     Та найнесподіванішим сюрпризом стало відео-привітання з Омельницького аграрного ліцею Кременчуцького району Полтавської області – члена Асоціації Омельницьких шкіл.

     З нагоди свята учні школи отримали нагрудні значки, які засвідчують їх приналежність до шкільної родини Омельницької філії імені академіка М.А.Доллежаля КЗ «НВК «Основа». Гостям же були вручені пам’ятні брелоки з зображенням символіки дружніх шкіл – Омельницької, Преображенської, Малотокмачанської. 

     У цікавій формі пройшла посвята у вчителі школи молодого спеціаліста Катерини Сергіївни Оленець. «Чарівний український віночок» читав думки пані Катерини та озвучував їх рядками з відомих пісень.

     Своїми талантами порадували присутніх учениця 1 класу Пакета Єлизавета, учениці 6 класу Попадинець Віолета та Пакета Олена, вокальна група учнів 8 класу та колектив вчителів.

     Для учнів нашої школи, Омельницької та Преображенської був проведений цікавий майстер-клас по виготовленню власної шкільної символіки. Всі справилися на відмінно.

     Яке ж свято без іменинного пирога? Тож закінчилося святкове дійство феєрверками та іменинним пирогом, яким досхочу поласували всі присутні.

     Фоторепортаж ви можете переглянути у фотоальбомі: На святі у друзів (2017 рік).

      Більше детальної інформації ви можете отримати за посиланнями: Весняна товариська зустріч, ХІV традиційний турнір з міні футболу серед дівчат, Дружній візит до Омельницької ЗОШ, Пришкільний табір (Змагання Олімпійського тижня), Обмін учнівським досвідом.

 

Додати новий коментар

Plain text

  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.