"Малотокмачанська гімназія" Малотокмачанської сільської ради

"Вчимося жити разом"

      З 31 травня по 2 червня 2016 року у місті Токмак пройшли триденні курси з методики викладання тренінгового курсу «Вчимося жити разом» у початковій школі на засадах розвитку життєвих навичок за підтримки Європейського Союзу  і Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Проект реалізовується у двох напрямках: формування у  школярів життєвих навичок, що сприятимуть подальшій адаптації дітей та надання їм психологічної і соціальної допомоги.

     Вчитель початкових класів Величко І.М.  відвідала ці курси, де ознайомилась з концепцією, змістом та методикою викладання тренінгового курсу «Вчимося жити разом». Вчитель отримала  сертифікат з методики викладання тренінгового курсу «Вчимося жити разом» у початковій школі на засадах розвитку життєвих навичок.

     Детальну інформацію ви можете переглянути на сторінках новин нашого сайту "Тренінг вчителів з курсу "Вчимося жити разом"

Тренінг "Дружна родина"

  14   вересня відповідно до наказу Міністерства освіти і науки  від 11.01.2016 № 5 «Про затвердження плану заходів з реалізації спільного проекту «Вчимося жити разом», що реалізується з Громадською організацією «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» у партнерстві з Європейським Союзом і Представництвом дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), у рамках ініціативи Європейського Союзу «Діти миру» в 3 класі відбувся  тренінг на тему « Дружна  родина». Діти вперше  були ознайомлені  з новою  формою уроку- тренінгом і  його правилами.

      Учасники тренінгу  розповідали  про свої родини,  про обов′язки  кожного  члена своєї   сім′ї, вчилися  робити компліменти  рідним та придумували як можна   зробити приємне своїм близьким словами  і вчинками, грали у  дружну  родину. Виконали вправу  «Дружне коло», де кожна дитина розповідала  про традиції своєї сім′ї. Вирішили, що потрібно цінувати і  поважати традиції кожної родини. Діти подивилися  лялькову  виставу «Ріпка». Зробили висновки, що тільки дружні  стосунки в сім′ї, взаємодопомога можуть подолати всі  труднощі. Усі члени родини мають піклуватися один про одного. Тоді   у сім’ї буде злагода .Учням сподобався урок-тренінг.

      Фоторепортаж ви можете переглянути в фотоальбомі "Дружна родина (2016 рік)"

     Детальнішу інформацію ви можете переглянути на сторінках новин нашого сайту "Дружна родина"