Комунальний заклад" Малотокмачанська загальноосвітня школа I-III ступенів" Малотокмачанської сільської ради Оріхівського району Запорізької області

« Дружна родина»

     14   вересня відповідно до наказу Міністерства освіти і науки  від 11.01.2016 № 5 «Про затвердження плану заходів з реалізації спільного проекту «Вчимося жити разом», що реалізується з Громадською організацією «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» у партнерстві з Європейським Союзом і Представництвом дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), у рамках ініціативи Європейського Союзу «Діти миру» в 3 класі відбувся  тренінг на тему « Дружна  родина». Діти вперше  були ознайомлені  з новою  формою уроку- тренінгом і  його правилами.

      Учасники тренінгу  розповідали  про свої родини,  про обов′язки  кожного  члена своєї   сім′ї, вчилися  робити компліменти  рідним та придумували як можна   зробити приємне своїм близьким словами  і вчинками, грали у  дружну  родину. Виконали вправу  «Дружне коло», де кожна дитина розповідала  про традиції своєї сім′ї. Вирішили, що потрібно цінувати і  поважати традиції кожної родини. Діти подивилися  лялькову  виставу «Ріпка». Зробили висновки, що тільки дружні  стосунки в сім′ї, взаємодопомога можуть подолати всі  труднощі. Усі члени родини мають піклуватися один про одного. Тоді   у сім’ї буде злагода .Учням сподобався урок-тренінг.

      Фоторепортаж ви можете переглянути в фотоальбомі "Дружна родина (2016 рік)"

Додати новий коментар

Plain text

  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

PHP code

  • Ви можете вводити PHP код. Використовуйте теги <?php ?>.