Комунальний заклад" Малотокмачанська загальноосвітня школа I-III ступенів" Малотокмачанської сільської ради Оріхівського району Запорізької області

Тренінг вчителів з курсу «Вчимося жити разом»

     З 31 травня по 2 червня 2016 року у місті Токмак пройшли триденні курси з методики викладання тренінгового курсу «Вчимося жити разом» у початковій школі на засадах розвитку життєвих навичок за підтримки Європейського Союзу  і Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Проект реалізовується у двох напрямках: формування у  школярів життєвих навичок, що сприятимуть подальшій адаптації дітей та надання їм психологічної і соціальної допомоги.

     Вчитель початкових класів Величко І.М.  відвідала ці курси, де ознайомилась з концепцією, змістом та методикою викладання тренінгового курсу «Вчимося жити разом». Вчитель отримала  сертифікат з методики викладання тренінгового курсу «Вчимося жити разом» у початковій школі на засадах розвитку життєвих навичок.

     У період з 7 червня по 9 червня 2016 року участь у  аналогічних  курсах візьмуть участь класні керівники Васильченко Л.І. та Гамова Т.В.

Додати новий коментар

Plain text

  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

PHP code

  • Ви можете вводити PHP код. Використовуйте теги <?php ?>.