|
Промайнув ще один навчальний рік. Настала хвилююча мить свята Останнього дзвоника. І для учнів, і для вчителів - це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити. По - сімейному теплим, традиційно яскравим і барвистим, а ще й виразно патріотичним - більшість учнів та учителів того дня одягнули вишиванки – видалося свято цьогоріч.
На шкільному подвір'ї зібралися всі учні школи. Поруч з ними їх найрідніші люди: батьки, дідусі та бабусі, які пишаються своїми дітьми. Адже останній дзвоник — велике загальношкільне свято, яке підводить риску, ставить крапку в багаторічному навчальному марафоні з усіма його уроками і перервами, контрольними роботами та домашніми завданнями.
Зі щирими словами побажань звернулись до учнів та вчителів директор КЗ «Малотокмачанська ЗОШ І-ІІІ ст.» Гамов О.Г., начальник відділу культури і туризму Оріхівської РДА, депутат районної ради Качур О.Д., сільський голова села Мала Токмачка Малахатка А....
Автор: admin
Дата публікації: 30.05.2018 |
Робота шкiльних методичних об’єднань у сучасній школі – це цілiсна система дій та заходів, метою якої є підвищення професiйної компетентностi та методичної майстерності вчителя, що, у свою чергу, спонукає кожного з них до роботи над удосконаленням свого фахового рівня, сприяє взаємному збагаченню членів педагогічного колективу творчими знахідками, дає можливість молодому вчителю вчитися педагогічній майстерності у старших і більш досвідчених колег, забезпечує підтримання в педагогічному колективі духу творчості, прагнення до пошуку.
10 січня 2018 року відбулися чергові засідання шкільних методичних об’єднань. Було розглянуто питання результативності освітньої діяльності за І семестр 2017-2018 н.р. по предметно, проаналізовано роботу з обдарованими, здібними учнями та їх участь в учнівських предметних олімпіадах, інтелектуальних і творчих конкурсах. Особливу увагу було приділено висвітленню проблем реалізації компетентнісного потенціалу навчальних предметів, як ск...
Автор: admin
Дата публікації: 11.01.2018 |
Самоврядування – це один із об’єднуючих видів діяльності учнівської спільноти. Сучасне суспільство нині досить стрімко розвивається. Тому молодому поколінню необхідно вчитися жити і працювати організовано і бути цілеспрямованими.
Безперечно, навички управління колективом, досвід його організації, основи педагогічної майстерності, ми сподіваємось, стануть надбанням учнів. Адже вміння управляти – це талант, який треба розвивати. Можливості зробити це в нас є.
На загальношкільних учнівських зборах учнями школи було запропоновано провести День учнівського самоврядування. На засіданні учкому було визначено напрямки учнівської діяльності в цей день, і нарешті, 8 грудня ініціатива була реалізована - в школі відбувся День учнівського самоврядування. Цей комплекс заходів проводився з метою формування особистості, професійної орієнтації, виховання самостійності та відповідального ставлення до дорученої справи, розвитку творчої діяльності учнів.
Робоч...
Автор: admin
Дата публікації: 08.12.2017 |
Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У першу неділю жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів. 29 вересня 2017 року учні КЗ «Малотокмачанська ЗОШ І-ІІІ ст.» привітали працівників школи з їхнім професійним святом - Днем працівника освіти. Учнями школи було організовано святковий концер. В актовій залі зібрався весь педагогічний коллектив школи, вчителі-песніонери села Мала Токмачка та села Білогір’я, яким були вручені вітальні листівки, а учні підготували чудові концертні номери й привітання, виготовили вітальну стенгазету. На розсуд глядача були представлені веселі сценки, цікаві пісні, чудові таночки. Також привітали працівників освіти вихованці музичної школи ім. Марії Сокіл подарувавши музичні привітання виконані на музичних інструментах (гітара, фортепіано).
Чудовий настрій...
Автор: admin
Дата публікації: 29.09.2017 |
Шлях учителя від молодого спеціаліста до майстра непростий. Багато в чому він залежить від особистісних якостей та професійних знань, отриманих у виші. Та чи не найважливіші на цьому шляху — перші кроки професійного досвіду, умови роботи, колектив і підтримка колег.
Учитель - найвище звання, яке існує в суспільстві. Людина починається з матері, з учителем вона продовжується. Будь-яка професія передбачає постійну роботу над собою задля безпосереднього росту як фахівця. Професія педагога окрім цього вимагає самовдосконалення особистості вчителя. При всьому розмаїтті методів навчання й виховання особистість педагога була і залишається його головним інструментом.
У 2017 році шкільний педагогічний колектив нашої школи поповнили ще двоє молодих педагогів – Супрун Альона Вікторівна та Домбровський Віктор Миколайович.
Супрун Альона Вікторівна – вчитель інформатики, випускниця КЗ «Малотокмачанська ЗОШ І-ІІІ ст.» 2005 року. З 2005 по 2009 рік навчалась у Запо...
Автор: admin
Дата публікації: 04.09.2017 |
18 травня 2017 року у нашій школі відбувся семінар вчителів історії та керівників шкільних музеїв шкіл Оріхівського району. Участь у роботі семінару прийняли: методист РМК Красно Н.В., керівник районного краєзнавчого музею Лавандовська Т.В., провідний лектор-екскурсовод музею Коваленко С.В.
Учасники семінару відвідали оновлений Меморіальний комплекс загиблим односельчанам у Другій світовій війні, воїнам визволителям. Членами екскурсійної групи ради шкільного музею для учасників семінару були проведені екскурсії у шкільному історико-краєзнавчому музеї та шкільного музеї під відкритим небом.
В теоретичній частині роботи семінару були висвітлені такі питання: досвід організації роботи шкільного музею (Гамова Т.В., вчитель історії, керівник шкільного історико-краєзнавчого музею); використання нумізматичного матеріалу у системі громадянського виховання та історичної освіти (Гамов О.Г., вчитель історії); про роботу районного краєзнавчого музею і співпрацю з...
Автор: admin
Дата публікації: 22.05.2017 |
“Своє вдосконалюємо - чужого навчаємось”. Саме під таким гаслом пройшов 21 квітня міжрегіональний семінар вчителів зарубіжної літератури у нашому навчальному закладі. Учасниками семінару були гості-вчителі зарубіжної літератури з Гуляйпільщини.
Робота вчителів МО зарубіжної літератури Гуляйпільського району спрямована на подальше вдосконалення педагогічної і методичної майстерності вчителів, їхнього науково-теоретичного рівня. Вчителі впроваджують у навчально-виховний процес інноваційні педагогічні технології, досвід вчителів інших навчальних закладів. Такі творчі зустрічі для своїх колег організовує вчитель-методист, Заслужений учитель України, керівник районного МО Кієнко Тетяна Григорівна. На посаді керівника МО Тетяна Григорівна 36 років.
Наша школа гостинно зустріла вчителів Гуляйпільщини і дізналися, що члени методоб’єднання вчителів зарубіжної літератури багато подорожують, чужого навчаються, накопичують досвід і свій вдосконалюють. Вони від...
Автор: admin
Дата публікації: 24.04.2017 |
Класний керівник повинен мати мудрість учителя, відповідальність старшого товариша, доброту матері, строгість батька. Для учня в школі немає ближчої людини, ніж класний керівник. Від класного керівника залежить ступінь сформованості дитячого колективу. Вміння згуртувати навколо себе дітей, то великий дар і велика робота. Вміння захопити, повести, відкрити світ — неоціненний скарб справжнього педагога.
Тому головним завданням методичної роботи у нашій школі є надання реальної, дієвої допомоги класним керівникам та вихователям у процесі розвитку їхньої майстерності як сплаву професійних знань, навичок і вмінь.
Так, 31 березня на черговому засіданні методоб'єднання класних керівників на черзі денній були розглянуті питання:
- Про розвиток в учнів життєвих компетентностей на основі цінностей і якостей особистості (приклад створення у класі «Піраміди успіху» - обмін досвідом - кл. кер. 6 кл. Дунда А.В.).
...
Автор: admin
Дата публікації: 31.03.2017 |
31 березня 2017 року відбулися засідання шкільних методичних об’єднань вчителів предметів гуманітарного, природничо-математичного циклів та вчителів початкових класів. Було розглянуто ряд важливих питань: про порядок закінчення 2016-2017 навчального року, організацію та проведення ДПА в 4, 9 та 11 класах, проведення навчальних екскурсій та навчальної практики у 1-8, 10 класах; про підготовку учнів до ЗНО та ДПА 2016-2017 навчальному році; ознайомлення з завданнями для проведення ДПА у 4 і 9 класах та їх погодження; про подальше залучення учнів до участі в Міжнародних та Всеукраїнських інтелектуальних конкурсах з навчальних дисциплін та активізацію роботи по залученню учнів у діяльності МАН.
На засіданні МО вчителів гуманітарного циклу вчителі Рябуха Л.В., Суставова Н.В., Васильченко Л.І. презентували досвід своєї роботи над проблемними методичними темами. Їхні напрацювання заслуговують на увагу і можуть бути використані вчителями інших навчальних дисциплін. Директор...
Автор: admin
Дата публікації: 31.03.2017 |
20 січня 2017 року до учнів 9 класу завітала випускниця нашої школи Чубир Юлія. Нині вона студентка Національного університету «Одеська юридична академія», навчається на судово-адміністративному факультеті. Зустріч мала профорієнтаційну спрямованість, носила неформальний характер. Юлія розповіла про наявні факультети, особливості навчання у цьому вузі, умови проживання у гуртожитках (їх 7), участь студентів у культурному, спортивному житті. Студентка наголосила на тому, що сумлінне навчання, зайнятість науковою роботою відкриває шлях до участі у міжнародних програмах, що дають можливості стажуватися а кордоном, у провідних вишах світу.
Дев’ятикласники з цікавістю розглядали залікову книжку студентки, яку вона люб’язно їм надала. Учнів цікавили питання оплати навчання (контрактна форма) проживання у гуртожитку, про враження від культурної спадщини Одеси.
Всі разом висловили надію на те,що ймовірно будуть бажаючі обрати юридичну професію і серед дев’...
Автор: admin
Дата публікації: 20.01.2017 |
|
|
Сторінки
|
|