Комунальний заклад" Малотокмачанська загальноосвітня школа I-III ступенів" Малотокмачанської сільської ради Оріхівського району Запорізької області

Юні пожежники-рятівники

13 квітня на базі Оріхівської НВК № 2 пройшов районний фестиваль дружин юних пожежників-рятівників. Зібралося 7 команд Оріхівського району разом, щоб продемонструвати свою майстерність у пропаганді правил пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності, у вмінні діяти індивідуально та колективно в різних життєвих і надзвичайних ситуаціях.

Фестиваль складався з наступних конкурсів: «Візитка», «Безпечна прогулянка», до якої входили «Переправа», «Визначення грибів», «Складання палатки», «Орієнтування на місцевості або рух за азимутом»; конкурс «Плакат соціальної реклами», конкурс – «Медичний». Цкавим був конкурс «трансбой». Відважний учень нашої школи - Антон, взяв цей важкий тягар на свої юні плечі. Та в цьому є і плюс для нього: він вперше в житті надягнув справжню форму пожежника, яка йому бездоганно личить. Довго очікуючи результати, учні напружено бажали ввійти в трійку переможників. І це з ними сталося!!! Завдяки спільним зусиллям наша команда "Рятувальний патруль" зайняла почесне ІІІ місце.

Додати новий коментар

Plain text

  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.