Комунальний заклад" Малотокмачанська загальноосвітня школа I-III ступенів" Малотокмачанської сільської ради Оріхівського району Запорізької області

Турнір з настільного тенісу

     Настільний теніс – гра яка тренує на лише тіло але й мозок. Дехто вважає гру в настільний теніс просто відпочинком. Але це далеко не так.

     Кожної перерви та у позаурочний час старші учні нашої школи збираються разом для того, аби повболівати за своїх однокласників та друзів. Гра в настільний теніс захопила всіх учнів, бо грають в неї не лише хлопці, а й дівчата.

     Настільний теніс сміливо можна назвати спортом для мозку. Під час гри людина багато рухаєтесь використовуючи все тіло, тренуєте очі, покращуєте координацію рук та ніг, всі  ділянки  мозку задіяні і працюють так, як ви плануєте стратегію гри, тактику, та відстежуєте м’ячі і удари.

     З 15 по 19 січня 2018 року відбудись загальношкільні змагання з настільного тенісу серед учнів 5-9 класів.

     За результатами змагань І місце виборов Надрічний Микита (9 клас), ІІ місце – Натуча Дмитро (8 клас), ІІІ місце – Гнусін Владислав (8 клас).

     Вітаємо переможців. Бажаємо подальших перемог.

     Більше інформації про гру ви можете дізнатися за посиланнями Настільний теніс та Правила гри в настільний теніс, або переглянути Відео уроки з настільного тенісу

     Фоторепортаж ви можене переглянути у фотоальбомі : Турнір з настільного тенісу (2018 рік).

Додати новий коментар

Plain text

  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.