Комунальний заклад" Малотокмачанська загальноосвітня школа I-III ступенів" Малотокмачанської сільської ради Оріхівського району Запорізької області

Навчально-польові збори

     Однією із складових системи національного виховання є військово-патріотичне виховання молоді, що покликане спонукати юнаків до фізичного самовдосконалення та сприяти їх підготовці до захисту Батьківщини, викликати бажання служити в лавах Збройних Сил України.

     Так 25 квітня 2018 року  в рамках проведення навчально-польових зборів учні 11 класу здійснили велопробіг до місця бою за визволення села.  Під час занять під керівництвом вчителя курсу  «Захист Вітчизни” Борисенка О.Ю. учнями були відпрацьовані практичні дії солдата в бою,  дії в обороні і у наступі, спостереження за полем бою, виявлення цілей, визначення їх положення на місцевості і доповідь  про результати спостереження, прийоми знищення противника гранатами, нормативи з тактичної підготовки.   

    Учні продемонстрували належні теоретичні знання і практичні уміння з тактичної, фізичної підготовки, основ медичних знань, життєво необхідних компетенцій щодо захисту Вітчизни і військово-патріотичного виховання.

     Фоторепортаж можна переглянути у фотоальбомі Навчально-польові збори (2018 рік).

 

Додати новий коментар

Plain text

  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.