Комунальний заклад" Малотокмачанська загальноосвітня школа I-III ступенів" Малотокмачанської сільської ради Оріхівського району Запорізької області

Екскурсійна поїздка до міста Запоріжжя

      Початок літа - прекрасна пора. Ласкаво гріє сонечко, все потопає в зелені свіжого листя, неймовірному різнобарв’ї та медовому ароматі квітів, багатоголосому пташиному щебетанні. Закінчилися навчальні заняття в школі, з’явилося більше часу для улюблених справ. Саме о цій порі всі, хто захоплюється біологією, мають можливість в природних умовах  перевірити і практично застосувати знання отримані на уроках. Під час екскурсій до річки, парку, в балку, поле, на пасіку, працюючи на власних городах, квітниках, допомагаючи батькам доглядати за свійськими тваринами школярі знайомляться з живими об’єктами про які йшла мова на уроках у класі.

      Учні 6-х класів в цьому році розпочали вивчення шкільного курсу біології. В кінці навчального року, підводячи підсумки та ділячись враженнями від спільної роботи на уроках, більшість учнів висловили своє бажання відвідати справжній ботанічний сад. І 1 червня, у День захисту дітей, шестикласники побували на екскурсії у позашкільному навчальному закладі "Дитячий парк "Запорізький міський ботанічний сад"" Запорізької міської ради Запорізької області. Колекція саду налічує близько 4 тис. рослин різних видів. Тут зібрані унікальні хвойні, тропічні, субтропічні та сукулентні рослини,  понад 150 сортів троянд. З 1971 року ботанічний сад оголошений парком-пам’яткою садово-паркового мистецтва і входить до складу природно-заповідного фонду України, охороняється як національне надбання світової системи природних ресурсів. В цьому році заклад відзначає своє 60-річчя. Крім  знайомих видів рослин учні познайомились з екзотичними, не характерними для нашої місцевості видами.

     Також у цей день учні побували у відділі природи Запорізького обласного краєзнавчого музею, де познайомилися з дивовижною природою Запорізького краю. Особливо цікавим було ознайомлення з постійно діючою виставкою «Геологічна історія Запорізької області» це послідовний огляд історії земної кори і живої природи за ерами та періодами, відклади яких виявлені на території області. Найбільшу увагу привернули рештки, які свідчать про існування того чи іншого виду в далекому минулому.

      Не зважаючи на втому, всі отримали величезне задоволення від екскурсійної поїздки:  позитивні емоції  та нові враження.

      Більше інформації за посиланнями Запорізький краєзнавчий музей та Запорізький міський ботанічний сад.

      Фоторнпортпж можна переглянути за посиланням Екскурсійна поїздка до міста Запоріжжя (2018 рік).

Додати новий коментар

Plain text

  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

PHP code

  • Ви можете вводити PHP код. Використовуйте теги <?php ?>.