Комунальний заклад" Малотокмачанська загальноосвітня школа I-III ступенів" Малотокмачанської сільської ради Оріхівського району Запорізької області

Державна підсумкова атестація

     Кінець травня, початок червня – це завжди напружена пора для випускників початкової, базової та старшої школи, учні складають державну підсумкову атестацію.

     ДПА здобувачів початкової освіти здійснюється з метою внутрішнього моніторингу якості освіти у формі підсумкових контрольних робіт з двох предметів: української мови (передбачає оцінювання результатів навчання з української мови та читання) і математики. Наші четвертокласники успішно виконали ці контрольні роботи 15 та 17 травня. Для учнів 9 класу державна підсумкова атестація проводиться у письмовій формі з трьох предметів: української мови (диктант), математики, біології (за рішенням педагогічної ради школи). 29.05.2018 року дев’ятикласники склали свій перший іспит - математику.  ДПА з української мови та біології буде проведено 01.06 та 06.06.2018 року.

     ДПА здобувачів повної загальної середньої освіти здійснюється у формі зовнішнього незалежного оцінювання з 22 травня по 14 липня (основна і додаткова сесії) 2018 року з трьох предметів: української мови та літератури, математики або історії України та предмету за вибором учня. Так учні 11 класу нашої школи вже пройшли ДПА-ЗНО з математики та української мови, готуються до біології (04.06.2018), історії України (06.06.2018), географії (08.06.2018).

     Фоторепортаж ви можете переглянути у фотоальбомі Державна підсумкова атестація (2018 рік).

Додати новий коментар

Plain text

  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

PHP code

  • Ви можете вводити PHP код. Використовуйте теги <?php ?>.