"Малотокмачанська гімназія" Малотокмачанської сільської ради Оріхівського району Запорізької області

День села (Екскурсія "Пам'ятні місця рідного краю")

     18 вересня в с. Мала Токмачка святкується День села. Саме цього дня 78 років тому наше село було звільнене від нацистських загарбників. Тому щороку похожими вересневими днями вшановуємо пам’ять тих, хто віддав своє життя, ризикував ним, визволяючи наш край від нацистських загарбників 1943 року.

     17, 18 вересня є днями визволення сіл Білогір’я, Новопокровка, Мала Токмачка.

День села (Велопробіг місцями бойової слави)

     Минули десятиліття після жахливих подій Другої світової війни, але ми свято бережемо світлу пам'ять про загиблих у тих боях. Кожного року до Дня визволення нашого села від загарбників проводиться туристичний велопробіг по місцях бойової слави. Не виключенням стало і 16 вересня цього року. Учні 11 класу під керівництвом вчителя «Захисту України» Борисенка О.Ю. здійснили велопробіг до пам’ятного знаку на місці бою 150-го гвардійського артилерійського протитанкового полку за визволення с. Мала Токмачка.

День села (Виставка малюнків «Моє село в майбутньому»)

     У період з 13 – 17 вересня у стінах нашої гімназії проходили різноманітні заходи до 78 річниці Дня визволення села Мала Токмачка від фашистських загарбників. Ці чудові дні об’єднали людей різного віку – від малого до великого. Вкотре підтвердилася істина, що кожна людина – це не відірваний від дерева листок, а продовження певного роду, дитя краю, який має свою культуру та історію. Взагалі наша земля овіяна духом свободи, окроплена кров’ю наших пращурів, рясно полита солоним потом хліборобів, прекрасна будь-якої пори року своєю особливою, лише їй притаманною красою.

День села (Зустріч «На їхню долю випала війна»)

     В народі говорять, що історія жива доти, допоки живі її свідки. Дуже добре , що ми можемо сьогодні зустрітися зі свідками страшних, буремних історичних подій нашого села. Ці люди знайомлять нас,  молоде покоління,  з трагічними умовами життя, що випали на їх долю в часи Другої Світової війни.

День села ( Знайомство з історією)

     В останній час існує тенденція створення музеїв просто неба, де встановлені експозиції ремесел та видів діяльності,  характерних для відповідної місцевості та часу.

     Вже багато років за традицією напередодні Дня визволення села нове покоління наших учнів – першокласників запрошується на екскурсію до шкільного краєзнавчого  музею.

День села (Стежинками пам’яті рідного села)

     Найдорожче для людини – рідний край! Він починається із батьківського порога, де народилися, звідки пішли у світ, зі стежини до хати, що ніжно стелиться в садочку, з маминої пісні. Для усіх нас найдорожче, найкраще у світі наше рідне село. Тут жили наші діди, прадіди, тут живуть і працюють наші батьки. Тут корінь нашого славного роду українського. Це найрідніше місце на землі. Ми живемо в історії, живемо історією свого краю, свого роду. 

Вітаємо учасників обласного етапу конкурсу авторської дитячої і юнацької поезії та прози «Я – за єдину Україну!»

  З метою формування у молодого покоління високих моральних цінностей, відновлення, збереження і популяризації здобутків українського народу у боротьбі за свободу та незалежність; виховання патріотизму, громадянських почуттів і свідомості у зростаючого покоління, формування національної ідентичності, сприяння подальшого розвитку літературного мистецтва серед молоді, комунальним закладом «Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради було проведено з січня по червень 2021 року обласний етап конкурсу авторської дитячої і юнацької поезії

Нова сторінка шкільного життя

      1 вересня традиційно по-родинному відбулося свято Першого дзвоника. Вперше за своє існування освітній заклад приймає своїх вихованців-школярів в статусі Малотокмачанської гімназії.

Про організацію харчування учнів Малотокмачанської гімназії.

    Харчування учнів у закладах освіти здійснюється згідно Закону України «Про освіту» та інших законодавчих актів.

Малотокмачанська гімназія

    Згідно чинного законодавства в галузі освіти рішенням Малотокмачанської сільської ради від 06.05.2021року №5 було змінено найменування «Комунальний заклад «Малотокмачанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Малотокмачанської сільської ради Оріхівського району Запорізької області, на Малотокмачанська гімназія Малотокмачанської сільської ради (скорочене найменування – Малотокмачанська гімназія).

Сторінки

Підписатися на Малотокмачанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів RSS