Комунальний заклад" Малотокмачанська загальноосвітня школа I-III ступенів" Малотокмачанської сільської ради Оріхівського району Запорізької області

Зустріч з представником Міністерства юстиції

     3 листопада відбулась зустріч учнів 8 та 10 класів школи із державним виконавцем Мякишевою Аліною Володимирівною в рамках проекта Мінюсту «Я маю право…». Тема зустрічі спрямована на попередження булінгу в дитячому середовищі.

     Загрози булінгу, прояви, його види та способи протидії аналізувалися у цікавих для старшокласників ситуаціях з використанням роздаткового матеріалу, через виконання завдань. Проміжні підсумки на закріплення одержаних знань, перегляд навчального мультфільму «Камінь, ножиці, папір»  робили спілкування невимушеним і цікавим.

     Діти одержали рекомендації фахівця щодо поведінки у повсякденному житті з питань: якщо ви стали свідком булінгу; якщо ви стали жертвою булінгу; як не стати жертвою булінгу.

     Аліна Володимирівна побажала присутнім дружніх, теплих взаємовідносин з ровесниками. Бажаючім записати номер телефону Гарячої лінії з питань насильства та захисту прав дітей: 0800500225

     Фоторепортаж можна переглянути за посиланням Зустріч з представником Міністерства юстиції (2018 рік).

Може Вас зацікавити.

Додати новий коментар

Plain text

  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.