Комунальний заклад" Малотокмачанська загальноосвітня школа I-III ступенів" Малотокмачанської сільської ради Оріхівського району Запорізької області

Зелений урок

      Неоціненну роль відіграють у нашому житті рослини. Вони служать фундаментом усього життя на Землі. Кисень, їжа, вода, ліки, вітаміни, одяг, меблі,  житло,  естетичне задоволення – це все ми маємо завдяки рослинам. У повсякденному житті ми рідко задумуємось над тим, на скільки ми залежні від цих мовчазних прекрасних творінь матінки Природи, часто буваємо невдячними, а іноді своїми діями навіть завдаємо шкоди рослинам, замість того, щоб подбати про них заради майбутніх поколінь. Висаджене сьогодні дерево буде дарувати  радість і приносити плоди   нашим внукам і правнукам.

      В нашій школі озелененню території завжди приділялась велика увага. Близько 20 років учні займаються вирощуванням саджанців декоративних дерев та кущів, які потім висаджують на пришкільній території та дарують друзям школи.  Тому з великою цікавістю учні відвідали зелений урок, який проводила член Всеукраїнського товариства охорони природи, співавтор проекту «Віталізація громади» Пушкарьова Наталія Володимирівна за підтримки фонду «Сади наших дітей".  Четвертокласники та десятикласники дізналися багато нового про рослини, які не є типовими для нашої місцевості, але успішно можуть штучно вирощуватись в садах, парках і на полях, навіть, у промислових масштабах. Учні побачили, як виглядають  ці рослини, дізналися про особливості їх вирощування та використання. А найбільше задоволення діти отримали від можливості самим висадити насіння дуба червоного, гібіскуса,  катальпи, бамбука, софори, бундука та інших рослин для подальшого спостереження за його проростанням та вирощуванням  саджанців. Наталія Володимирівна відповіла  на всі питання, які виникали в учнів та дала цінні рекомендації по вирощуванню рослин.

     Зелений урок відбувся за підтримки Кульбака Олександра Васильовича, батька учениці 4 класу Кульбак Анастасії.

         Фоторепортаж можна переглянути у фотоальбомі  Зелений урок (2019 рік).

Додати новий коментар

Plain text

  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.