Комунальний заклад" Малотокмачанська загальноосвітня школа I-III ступенів" Малотокмачанської сільської ради Оріхівського району Запорізької області

Запалюємо новорічні вогні

     День Святого Миколая Чудотворця –  свято, яке наповнює кожну оселю світлом радості, найзаповітніших мрій і добрих надій, яке прикрашає наші обличчя щирими посмішками, а душі – незгасним вогнем любові до ближнього.

     19 грудня 2019 року в центрі села біля сільського будинку культури відбулося урочисте відкриття новорічної  ялинки.  На свято були запрошені учні 1-4 та 5-6 класів КЗ «Малотокмачанська ЗОШ І-ІІІ ст.»

     З привітальним словом до учнів, вчителів та вихователів звернулися  директор сільського будинку культури Пасічник Марина Юріївна та настоятель Свято-Вознесенського храму отець Іоанн. Вони побажали, щоб це свято наповнило кожний дім радістю, сприяло здійсненню найзаповітніших мрій і добрих надій, а дитячі обличчя прикрашали щирі посмішки. Чарівним таночком «Сніжинок» усіх присутніх привітали учні 2 класу.

     Незважаючи на холодну погоду, новорічного настрою додавали хороводи і новорічні пісні. Дорослі теж не могли встояти, а радо водили хороводи під такі знайомі з дитинства пісні. Найбільше запалюванню гірлянди на головній сільській святковій ялиночці раділи наймолодші.

     Хай доброта і чуйність Святого Миколая будуть притаманні кожному з нас. Творімо чудеса для інших і чудо неодмінно відбудеться з нами. Надії усім, віри у себе та у людей. І приємних несподіванок у день чудотворення.

      Фоторепортаж можна переглянути за посиланням Запалюємо новорічні вогні (2019 рік).

Додати новий коментар

Plain text

  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.