Комунальний заклад" Малотокмачанська загальноосвітня школа I-III ступенів" Малотокмачанської сільської ради Оріхівського району Запорізької області

З Днем Вчителя!

      Вы всю жизнь посвящаете детям, причем не своим родным, а совершенно чужим и умеете радоваться их успехам. Это можно назвать подвигом, жаль только медалей а него не дают. Но вам они не к чему, ведь у вас есть любовь всех учеников и благодарность их родителей.

     Примите от меня подравления с днем учителя. Терпения вам огромного и достойной оплати за ваш труд.

     С уважением, Цапук А.В.

     Сьогоднішній день присвячений виключно нам, вчителям, у зв'язку з чим я і хочу привітати вас, мої дорогі колеги. Ви вже багато років працюєте в сфері освіти, тому знаєте, що робота вчителя є дуже важкою і виснажливою. Не всі учні однаково ставляться до нас, не всі розуміють, яка відповідальність лежить на нас.

     Я хочу побажати вам терпіння, тому що саме цього завжди не вистачає вчителям. Я бажаю вам багато гарних учнів, які будуть володіти здібностями по відношенню до вашого предмету. Я впевнена, що більшість ваших учнів дійсно цінують ті знання, які ви їм даєте. Сьогоднішній день присвячений нам, а значить, що і провести його треба гідно, чого я вам і бажаю. Після такого насиченого робочого дня ви повинні гарненько відпочити.

     Щасливого вам святкування!

     З повагою, Анна Кукса, випускниця 2006 року.

Додати новий коментар

Plain text

  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.