Комунальний заклад" Малотокмачанська загальноосвітня школа I-III ступенів" Малотокмачанської сільської ради Оріхівського району Запорізької області

Вечір зустрічі випускників

     Чим далі від нас шкільні роки , тим теплішими і ціннішими стають спогади про школу. І так прекрасно, що існує давня традиція, щороку збирати випускників різних років на вечір зустрічі у стінах рідної школи. 

     За далекими порогами юності залишилася рідна школа. Та світліше стає серед цього невпинного бігу робочих буднів, серед невідкладних справ, коли знаєш, що у рідному селі, серед помужнілих роками ровесників, малиново зоріють неповторні юнацькі спомини і ясніють вікна рідної школи, які звуть лебединою піснею далекого шкільного дзвоника.

      Життя наче потяг, зупинка під назвою  "Школа”.  А далі  - у кожного свій маршрут, свої життєві далі і зупинки, свої пасажири, свої болі й тривоги,  радощі  й успіхи,  та в усіх випускників школи  була спільна зупинка.  І хоч немає станції, де приймають у минуле поїзди, та на зупинці під назвою  «Школа» завжди їм  раді.

      У нашій школі 2 лютого було по особливому урочисто, світло і затишно. І не спроста, адже в першу суботу лютого ми завжди традиційно вітаємо випускників школи на вечорі зустрічі випускників.

       І хоч давно відлунав  той останній прощальний дзвінок, та з найдальших доріг повернулися в рідну школу випускники 2018,2014,2009,2004,1999,1994,1989,1984,1979 років випуску. Як добре, що зійшлися всі і звідусіль.

       У вестибюлі школи радо зустрічали колишніх школярів вчителі та учні-старшокласники, кожен із присутніх мимоволі поринув у безтурботні шкільні будні, а у живій розмові з класними керівниками, вчителями  уявно пережив ще раз найяскравіші моменти шкільного життя. Під час урочистої частини лунали прекрасні  пісні, були поставлені цікаві театралізовані сценки, чарівні хореографічні постановки, а також звучала інструментальна музика.

       Особливо тривожним, сумним був епізод вшанування пам’яті вчителів, учнів школи котрих немає в живих.

       Шановні випускники, не забувайте рідної школи, повертайтеся сюди знову і знову, адже тут радітимуть вам завжди, навіть, якщо ви вже дорослі.

       Виносимо подяку всім вчителям, учням та їх батькам за участь у підготовці і проведені вечора зустрічі.

       Фоторепортаж можна переглянути за посиланням Вечір зустрічі випускників (2019 рік).

       Переглянути відеосюжети можна за посиланнями Привітання для випускників від першокласників та День вечора зустрічі випускників.

Додати новий коментар

Plain text

  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.