Комунальний заклад" Малотокмачанська загальноосвітня школа I-III ступенів" Малотокмачанської сільської ради Оріхівського району Запорізької області

Троянда - царівна нашого подвір’я

      Як багато прекрасних речей нас пов’язує зі школою. Все здається нам тут рідним та близьким. На шкільному подвір’ї ми вперше зустрічаємось зі своїми однокласниками та першою вчителькою. Наше шкільне подвір’я дуже красиве та затишне. Його прикрашають каштани, ялинки, надзвичайно красиві клумби з квітами.

      Серед розмаїття квітів красується їхня царівна — троянда. Царівною її називають за красу і приємний запах. Вона підняла голову до сонця і почала розмовляти з ним

      Найгарнішими квіти троянди вважаються  тоді, коли пройде теплий літній дощик, коли сонечко вкриває квіти своїми променями, а краплинки роси мерехтять на пелюстках.  Всі учні, батьки, мешканці села милуються неповторною красою шкільного розарію, не зривають чарівних квіток, адже знають, що зірвана квітка не протримається довго і зів’яне,  а на кущі вона квітнутиме майже все літо.  

      А який божественний аромат має троянда! Тільки за один аромат ця квітка гідна королівської корони. Він привертає увагу яскравих метеликів, смугастих бджілок. Вони запасаються в троянди солодким нектаром. Троянда дарує навколишньому світові не тільки свою красу, вона до того ж корисна.

      Звичайно, на вулицях нашого мальовничого села можна зустріти безліч красивих різнокольорових троянд. Коли дивишся на них, вони наче запрошують зірвати їх. Посадіть і ви свою квітку, догляньте її, отримаєте насолоду і задоволення. Саджайте квіти, творіть добро,  прикрашайте  рідну землю!

     Фоторепортаж можна переглянути у фотоальбомі Троянда - царівна нашого подвір’я (2019 рік).

Додати новий коментар

Plain text

  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.