Комунальний заклад" Малотокмачанська загальноосвітня школа I-III ступенів" Малотокмачанської сільської ради Оріхівського району Запорізької області

Світ під мікроскопом

     Навколо нас існує багато світів про які ми навіть не здогадуємося, вони бувають захоплюючими барвистими, а іноді навіть страшними.

     Ми часто не помічаємо речей, які нас оточують. Якщо вони маленькі, ми можемо не знати про їх існування, а оточуючі, знайомі нам речі можуть виглядати абсолютно по-новому, якщо подивитися на них під мікроскопом, вони перетворюються на неймовірний світ, який вражає та захоплює.

     23 січня учні 1-6 класів переглянути інформаційно-наукову виставку під назвою «Мікроскоп-інші світи». Метою виставки було ознайомлення зі світом мікроорганізмів та популяризацію науки.

     Під час перегляду експонатів учні мали змогу розширити свої знання із природознавства та біології. Усі бажаючі розглянули у збільшеному вигляді будову комах, дізналися цікаві факти про них, та значення яке вони мають в житті людини, спостерігали за станом рук, одягу,  волосся та ще багато цікавого про знайомі речі з повсякденного оточення.

     Фоторепортаж можна переглянути у фотоальбомі Світ під мікроскопом (2020 рік).

Додати новий коментар

Plain text

  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.