Комунальний заклад" Малотокмачанська загальноосвітня школа I-III ступенів" Малотокмачанської сільської ради Оріхівського району Запорізької області

Спортивне життя школи у канікулярний період

         Ось і розпочались довгоочікувані осінні канікули. Та школа продовжувала  працювати і жити активним спортивним життям.

         28 жовтня відбулася традиційна товариська зустріч з баскетболу учнів Омельницької та Малотокмачанської шкіл. Під час таких дружніх зустрічей діти удосконалюють свої вміння із гри у баскетбол, можуть поспілкуватись з однолітками, обмінятись знаннями.

         Ігри було проведено між хлопцями (старша та середня група) , дівчатами (старша та середня група) та проведено командну гру         (2 хлопці і 3 дівчини).

         Наш начальний заклад достойно представила команда у складі: Чучко А., Жигало І., Алєксєєв Б. Бутурлін Д., Заяц А., Лисанова Ж., Васильченко Д., Токарєва А. - учні 9-го класу, Плужнік В., Шкаран Д., Токарєв П., Бут К.,Тимохіна О. – учні 8-го класу, Лось Ю., Войцеховський К., Шкарупіло В., Заяц К., Надрічна Н., Малахатко О., Мосіна Н. – учні 7-го класу.

          Судійство  здійснював учень 11 класу Малотокмачанської ЗОШ Васильченко Владислав.

          Виносимо подяку  учням нашої школи за активну участь у змаганнях з баскетболу.

          Також у канікулярний період в нашому навчальному закладі не зупиняла свою роботу секція з Дзюдо. На заняттях учні познайомились з новими прийомами  та з допомогою тренера вчились відтворювати їх на практиці.

          Фоторепортаж можна переглянути у фотоальбомі  Спортивне життя школи у канікулярний  період  (2019 рік).

Додати новий коментар

Plain text

  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.