Комунальний заклад" Малотокмачанська загальноосвітня школа I-III ступенів" Малотокмачанської сільської ради Оріхівського району Запорізької області

«Сподіваюсь бути почутою»

     Українська земля славиться різнобарв׳ям талановитих митців-письменників та поетів. Їхні шедеври відомі на весь світ, звучать десятками мов, цитуються у кінострічках та покладені на музику! 

     21 листопада 2019 року 46 учнів нашої школи переглянули музично-поетичний вечір «Сподіваюсь бути почутою...» Запорізької обласної філармонії, який відбувся в Оріхівському РБК.

     У програмі музично-поетичного вечора прозвучали вірші про яскраву та рідну країну, мелодійну українську мову, про величність та безмежність кохання. 

     Твори корифеїв української поезії: Ліни Костенко, Володимира Сосюри, інтимна лірика Івана Франка звучали у супроводі ніжної скрипки, роялю та багатоголосої бандури.

     Провідні солісти обласної філармонії та ансамбль бандуристів "Божена", керівник – заслужена артистка України Ольга Беженарь, виконали віршовані  рядки, які здатні чарувати, підбадьорювати, надихати на боротьбу або, навпаки, заспокоювати й зцілювати душу. 

     Чудовий вечір прекрасної поезії та дивовижної  музики ще надовго залишаться в серцях учнів.

     Фоторепортаж можна переглянути у фотоальбомі  Сподіваюсь бути почутою (2019 рік).

Додати новий коментар

Plain text

  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.