Комунальний заклад" Малотокмачанська загальноосвітня школа I-III ступенів" Малотокмачанської сільської ради Оріхівського району Запорізької області

Шашковий турнір серед учнів 1-4 класів (особиста першість)

         Шашки – інтелектуальний вид спорту, але містить елементи мистецтва. Зовнішня простота в поєднанні з багатством і різноманітністю комбінаційних ідей здатна доставити творче задоволення своїм любителям.

        Шашки – це розумовий спорт, який виховує у граючих волю, витримку, вміння далеко розраховувати, сприяє розвитку і тренуванню пам’яті.

        У період з 18 по 26 лютого 2019 року у школі відбувся відкритий турнір з шашок  (особиста першість). У турнірі прийняли участь учні 1-4 класів. Для участі у змаганнях подали заявки 48 учнів школи. Приємно, що позмагатись у шашковому бою проявили бажання 5 учнів 1-го класу.

       За результатами турніру переможцями стали: Жигало Денис - I місце ( 4-А клас),  Паращук Петро - II місце ( 4-А  клас), Гриценко Костянтин – III місце ( 1 клас).

       Вітаємо переможців особистої першості у змаганнях з шашок серед учнів 2-4 класів, бажаємо натхнення, наснаги та подальших перемог.

       Фоторепортаж можна переглянути за посиланням Шашковий турнір серед учнів 1-4 класів (особиста першість) (2019 рік).

Додати новий коментар

Plain text

  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.