Комунальний заклад" Малотокмачанська загальноосвітня школа I-III ступенів" Малотокмачанської сільської ради Оріхівського району Запорізької області

Шановні вчителі, вихователі, працівники освітніх установ, ветерани педагогічної праці!

      Вітаю вас з чудовим святом – Днем працівника освіти!

     Все життя ми  теплотою і вдячністю згадуємо своїх вчителів – уважних і строгих, які допомагали нам осягати знання і життєву мудрість, причетних до наших перших перемог.

     Своєю щоденною працею ви визначаєте долю багатьох поколінь. Де б ви не працювали: у звичайній школі чи ліцеї, в установі додаткової освіти або в дитячому будинку, в системі профосвіти або у вуї,  - всі ви присвятили себе одній справі – навчати дітей і  молодь.

     Ви завжди перебуваєте в центрі суспільного життя, освоюєте нові програми навчання, сучасні методи  роботи, реалізуєте наукові проекти.

     Своїм талантом і майстерністю запалюєте серця учнів і вихованців. Спасибі вам за доброту і душевну чуйність, за безпрецедентну відданість обраній справі!

      Щиро бажаю вам нових творчих досягнень, впевненості у своїх силах, здоров'я та благополуччя! І нехай посмішки дітей – найголовніша нагорода а ваш благородний труд – супроводжують вас на всьому  життєвому шляху!

       Начальник відділу освіти Московка О.А.

Додати новий коментар

Plain text

  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.