Комунальний заклад" Малотокмачанська загальноосвітня школа I-III ступенів" Малотокмачанської сільської ради Оріхівського району Запорізької області

«Серце до серця» - дітям на поміч

     І знову у квітні благодійний фонд «Серце до серця» скликає всіх небайдужих людей до участі у щорічній благодійній акції. Цього року вона проходить під гаслом «Дитяче серденько, живи!»

    12 квітня учні, вчителі стали активними учасниками  акції Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця». Мета акції збір коштів на придбання кардіологічного медичного обладнання для обласних дитячих лікарень.

    Скринька із зображенням серця була розміщена у вестибюлі школи, і всі охочі добровільно зробили  свій посильний грошовий внесок. За це учасникам акції вручили червоні сердечка, як символ любові та добра.

    Ми переконані, що наш маленький внесок у цю добру справу допоможе врятувати  не одне життя, або ж вилікувати  знедолену дитину.

    Та найголовніше в таких  заходах – це виховання в учнів милосердя, співчуття і співпереживання за долю дітей України, а участь в акції  є цьому підтвердженням.

     Фоторепортаж можна переглянути за посиланням «Серце до серця» - дітям на поміч (2019 рік).

Додати новий коментар

Plain text

  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.