Комунальний заклад" Малотокмачанська загальноосвітня школа I-III ступенів" Малотокмачанської сільської ради Оріхівського району Запорізької області

Ляльки в руках – тепло в серцях!

     14 грудня в шкільному ляльковому театрі «Колосок» відбулася прем’єра вистави української народної казки «Колосок» для учнів 1, 3 класів. Події вистави давно знайомі, але вона не перестає бути цікавою. Казка про те, що потрібно допомагати ближнім, не лінуватися. Прекрасна гра акторів: Півник – Дар’я Іщенко, Круть – Біньковська Альбіна, Верть – Хупченко Юлія, казкарка – Сніжко Евеліна. Юні артисти талановито  зіграли своїх героїв. В їх руках ляльки і співали, і танцювали, і веселились, виконували різну роботу, розмовляли з глядачами. Музичне оформлення зробило виставу ще цікавішою і подарувало гарний настрій дітям. Після вистави відбулася розмова акторів і глядачів. Діти активно спілкувалися, ділилися своїми позитивними враженнями від перегляду. Вони засуджували мишенят і підтримали працьовитого півника, а самі вирішили, що будуть допомагати один одному.

     Велика подяка учням 5 класу Іщенко Дар’ї, Біньковській Альбіні, Хупченко Юлії, Сніжко Евеліні. Бажаємо творчих успіхів. Особлива подяка мамі Хупченко Юлії - Хупченко Світлані за пошиття прекрасних ляльок-мишенят.

    Фоторепортаж можна переглянути за посиланням: "Ляльки в руках – тепло в серцях!".

Додати новий коментар

Plain text

  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.