Комунальний заклад" Малотокмачанська загальноосвітня школа I-III ступенів" Малотокмачанської сільської ради Оріхівського району Запорізької області

Х Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник»

         5 березня 2019 року відбулася Х Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник». В цей час вся країна об’єдналася в одну родину закохану в рідну мову.

         Цьогоріч «Соняшникове » свято знову завітало і до нашої школи. Вже третій рік поспіль ми «соняшникуємо». Так 33 учні 2-9 класів влилися у величезну «соняшникову» родину, щоб вкотре спробувати свої сили.

         До участі у грі, дітей спонукала допитливість, активність, вболівання за рідну мову, а найголовніше, - бажання пізнати нове, перевірити свої знання не тільки з мови, а й  історії України, знання звичаїв і традицій нашого народу. Учнів чекали цікаві завдання, котрі вони виконували із захопленням і задоволенням.

         Зараз учасники з нетерпінням чекають результатів.

         Тож нехай зернятка знань збирають наші діти у сонячний віночок, і квітне «Соняшник» усім на радість. А наша любов до рідної мови зійде миром і щастям над Батьківщиною, мов веселка над струмочком.

         Фоторепортаж можна переглянути за посиланням Х Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник» (2019 рік).

Додати новий коментар

Plain text

  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.