Комунальний заклад" Малотокмачанська загальноосвітня школа I-III ступенів" Малотокмачанської сільської ради Оріхівського району Запорізької області

Дружня зустріч колег

          Щорічно в першу неділю жовтня всі освітяни відзначають  своє професійне свято. Напередодні в усіх куточках нашої країни проходять урочистості з нагоди Дня працівників освіти. Освітян вітають нинішні і колишні учні, батьки, представники влади, лунають щирі добрі побажання.  Всі визнають важливість та складність вчительської професії, але до кінця збагнути її суть можуть тільки ті, хто сам присвятив себе навчанню та вихованню дітей. Вчитель – це не професія, це – спосіб життя: за яких би обставин не зустрілися освітяни, розмова все одно поверне  в професійне русло.

         Чудового, сонячного, теплого осіннього дня зібралися в КЗ «Малотокмачанська ЗОШ І-ІІІ ст.» представники освітян чотирьох об’єднаних територіальних громад: Малотокмачанської, Преображенської, Таврійської та Комишуваської. Давні друзі вітали один одного з професійним святом, згадували цікаві життєві моменти з минулого, обговорювали сьогоднішні успіхи та проблеми і, звичайно ж , ділилися планами на майбутнє. Гості з захопленням відзначили ті позитивні зміни, які відбулися в нашій школі за останні два роки завдяки плідній співпраці адміністрації школи та керівництва ОТГ, поділилися досвідом налагодження партнерських відносин між своїми закладами освіти та громадою.

         Фоторепортаж можна переглянути у фотоальбомі Дружня зустріч колег (2019 рік).

Додати новий коментар

Plain text

  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.