Комунальний заклад" Малотокмачанська загальноосвітня школа I-III ступенів" Малотокмачанської сільської ради Оріхівського району Запорізької області

Державні підсумкові іспити для випускників

     Кінець травня, початок червня – це завжди напружена пора для випускників початкової, базової та старшої школи. Учні складають державну підсумкову атестацію.

     Державна підсумкова атестація - форма контролю відповідності результатів навчання здобувачів освіти вимогам державних стандартів загальної середньої освіти на відповідному рівні освіти. Для початкової школи здійснюється з метою внутрішнього моніторингу якості освіти у формі підсумкових контрольних робіт з двох предметів: української мови (передбачає оцінювання результатів навчання з української мови та читання) і математики. Наші четвертокласники успішно виконали ці контрольні роботи 14 та 16 травня.

     Для учнів 9 класу державна підсумкова атестація проводиться у письмовій формі з трьох предметів: української мови (диктант), математики, біології (за рішенням педагогічної ради школи).  03.06.2019 року дев’ятикласники склали свій перший іспит з математики. ДПА з української мови вони склали 06.06.2019 року, залишився один іспит із біології, який буде проведено 10.06.2019 року.

     Державна підсумкова атестація здобувачів повної загальної середньої освіти здійснюється у формі зовнішнього незалежного оцінювання з 21 травня по 11 червня (основна і додаткова сесії) 2019 року з трьох предметів: української мови та літератури, математики або історії України та предмету за вибором учня.

     Бажаємо успіхів!

Додати новий коментар

Plain text

  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.