Комунальний заклад" Малотокмачанська загальноосвітня школа I-III ступенів" Малотокмачанської сільської ради Оріхівського району Запорізької області

День Збройних Сил України

     Захист Вітчизни, незалежності нашої Батьківщини є священним обов’язком  кожного з нас.

     Так, 9 грудня , на базі воєнізованого підрозділу ОВК №88 учні 10 та 11 класів, під керівництвом вчителя курсу «Захист Вітчизни» Борисенко О.Ю. провели практичні заняття з навчальною зброєю – автоматом Калашникова та пістолетом Макарова.  Під час тренування учнів було ознайомлено з принципами роботи та складовими частинами автомата та пістолета, після чого кожен учень мав змогу індивідуально виконати вправу по збору і розбору зброї , чим закріпив свої знання з даної теми.   

     Інструктаж, супровід занять здійснювався начальником відділу охорони державної утанови Осипенко Сергієм Вікторовичем, старшим лейтенантом внутрішньої служби та молодшим інспектором з озброєння Пругло Анатолієм Вікторовичем. Такі заходи дають можливість доповнення знань, умінь та навичок учнів, а також є незамінним досвідом для кожного з них.        

     Висловлюємо вдячність начальнику ОВК-88, полковнику Чорному В.І., випускнику школи 1993   року випуску за надану можливість в організації практичних занять з військової справи.

     Фоторепортаж ви можете переглянути у фотоальбомі: День Збройних Сил України (2019 рік).

Додати новий коментар

Plain text

  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.