Комунальний заклад" Малотокмачанська загальноосвітня школа I-III ступенів" Малотокмачанської сільської ради Оріхівського району Запорізької області

Чарівні звуки музики

      З приходом весни  все навкруги оживає, вбирається в яскраві кольори, наповнюється  радістю і оптимізмом. Так, 12 квітня  наша  школа ожила від невичерпного джерела музичного  мистецтва, тому що до нас на фестиваль «Музичний весняний вернісаж» завітали  учні і викладачі  КЗ «Оріхівська  районна дитяча музична школа імені М. Сокіл».

      Концертна програма складалася із сольних та ансамблевих номерів. Репертуар музичних номерів був досить різноманітний: це  світова класика і джаз, твори сучасних композиторів та народні пісні.

      Найбільше  вразили творчі виступи викладачів, адже  це була нагода побачити  майстерність наставників. Тепло і привітно зустрічали глядачі гостей в актовій залі: лунали гучні оплески і овації.

      Всі щиро дякували  гостям за те, що мали змогу доторкнутися до безцінного скарбу мистецтва, до струмочків прекрасних звуків, навчались сприймати і розуміти  глибину музики.

      Фоторепортаж можна переглянути у фотоальбомі Чарівні  звуки музики (2019 рік).

Додати новий коментар

Plain text

  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.