Комунальний заклад" Малотокмачанська загальноосвітня школа I-III ступенів" Малотокмачанської сільської ради Оріхівського району Запорізької області

Батьківські збори

     10 травня 2019 року в актовій залі школи відбулися загальношкільні батьківські збори.

    На зборах розглядалися питання: про окремі результати роботи школи (директор школи Гамов О.Г.) ; про особливості закінчення 2018-2019 навчального року (заступник директора школи з НВР Штанько О. В.); фінансовий звіт про використання батьківського фонду у 2018-2019 навчальному році (доповідь завідуючої господарством школи Іващенко С. М.).

    Гамов О.Г висвітлив окремі результати роботи школи за 2018-2019 навчальний рік, та намітив основні завдання на канікулярний період та початок 2019-2020 навчального року.

    По другому питанню доповідала заступник директора школи з навчально-виховної роботи Штанько О.В., яка ознайомила присутніх з порядком закінчення 2018-2019 навчального року, проведенням останнього дзвоника, навчальної практики та екскурсій, термінами роботи літнього мовного табору. Окремо Ольга Володимирівна звернула увагу батьків учнів 9 та 11 класів на строки проведення державної підсумкової атестації та дату вручення атестатів про закінчення школи.

    По третьому питанню про надходження та використання фінансів із батьківського фонду та благодійної допомоги станом на 10.05.2019 року звітувала завгосп школи Іващенко С.М..

     Після загальношкільних зборів відбулися покласні батьківські збори.

     Фоторепортаж можна переглянути у фотоальбомі Батьківські збори (2019 рік).

Додати новий коментар

Plain text

  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.