Комунальний заклад" Малотокмачанська загальноосвітня школа I-III ступенів" Малотокмачанської сільської ради Оріхівського району Запорізької області

Навчання

Учитеся, брати мої, думайте, читайте.Т.Г.Шевченко

 

Головною метою комунального закладу "Малотокмачанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Оріхівської районної ради Запорізької області, згідно Статуту, є забезпечення реалізації права громадян на здобуття повної загальної середньої освіти.

  • Школа працює за 5 – денним навчальним тижнем.
  • Навчальні заняття організовуються за семестровою системою.
  • Мова навчання – українська.
  • Іноземна мова - англійська.
  • Профіль навчання для 10 та 11 класу - універсальний.
  • Робочі навчальні плани на 2017 – 2018 навчальний рік складено відповідно до типових варіантів: :
  • 1 класза додатком 1 Типової освітньої програми для 1 класу закладів загальної середньої освіти, розробленої під керівництвом Р.Б.Шияна, затвердженої наказом МОН України від 21.03.2018 № 268;/li>
  • 2-4 клас – за таблицею 1 Типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти І ступеня, затвердженої наказом МОН України від 20.04.2018 № 407; для класу з інклюзією (2-А клас) додатково використано таблицю 14 Типової освітньої програми спеціальних закладів загальної середньої освіти І ступеня для дітей з особливими освітніми потребами Наказ МОН України від 25.06.2018 року № 693;
  • 5-7 клас – за таблицею 1 Типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІ ступеня, затвердженої наказом МОН України від 20.04.2018 № 405;
  • 8-9 клас – за таблицею 12 Типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІ ступеня, затвердженої наказом МОН України від 20.04.2018 № 405;
  • 10-11 клас – за Типовими навчальними планами загальноосвітніх навчальних закладів ІІІ ступеня, затвердженими наказом МОН України від 27.08.2010 № 834 (додатки 1,2), зі змінами, внесеними наказами МОН України від 29.05.2014 № 657, від 08.05.2015 № 518;
  • 9 клас вечірньої (змінної) школи (очна форма навчання) – за Типовими навчальними планами загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженими наказом МОН України від 23.02.2004 року №132, зі змінами, внесеними наказом МОН України від 05.02.2009 року № 66 (додаток 20);
  • 10 клас – за таблицями 2,3, Типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІІ ступеня, затвердженої наказом МОН України від 20.04.2018 № 408;
  • 11 клас – за таблицею 2 Типової освітньої програми закладів загальної середньої освіти ІІІ ступеня, затвердженої наказом МОН України від 20.04.2018 № 406;
  • У 2017-2018 навчальному році школу закінчили 12 випускників старшої школи, з них 9 учнів денної форми навчання, 3 вечірньої форми навчання; 29 випускники основної школи, з них 25 денної форми навчання, 4 вечірньої форми навчання;
  • Різносторонній розвиток здібностей стимулює навчальну діяльність учнів школи.

Порівняльний аналіз участі шкільної команди у районних предметних олімпіадах за 14 років

  2005-2006
навчальний рік
2006-2007
навчальний рік
2007-2008
навчальний рік
І місце 4 6 5
ІІ місце 7 14 14
ІІІмісце 14 15 12
Разом 25 35 31
  2 командне місце у районі 2 командне місце у районі 2 командне місце у районі
  2008-2009
навчальний рік
2009-2010
навчальний рік
2010-2011
навчальний рік
І місце 5 5 2
ІІ місце 15 10 13
ІІІмісце 23 11 14
Разом 43 26 29
  2 командне місце у районі 3 командне місце у районі 3 командне місце у районі
  2011-2012
навчальний рік
2012-2013
навчальний рік
2013-2014
навчальний рік
І місце 1 2 1
ІІ місце 6 5 7
ІІІмісце 16 14 7
Разом 23 21 15
  4 командне місце у районі 4 командне місце у районі 2 командне місце у районі
  2014-2015
навчальний рік
2015-2016
навчальний рік
2016-2017
навчальний рік
І місце 4 2 1
ІІ місце 1 4 5
ІІІмісце 5 2 5
Разом 10 8 11
  4 командне місце у районі 5 командне місце у районі 4 командне місце у районі
  2017-2018
навчальний рік
2018-2019
навчальний рік
 
І місце   1  
ІІ місце 6 14  
ІІІмісце 3 4  
Разом 9 19  
  3 командне місце у районі                                                                                           

Переможцями та призерами олімпіад у 2018-2019 н.р. стали:

  • учениця 4-Б класу: Старіченко Христина (к-с ім. П.Яцика І м.)
  • учениця 4-Б класу: Подольська Анастасія (к-с ім. П.Яцика ІІІ м.)
  • учень 4-Б класу: Палько Антон (к-с ім. П.Яцика ІІ м.)
  • учениця 5 класу: Іщенко Дар'я (к-с ім. П.Яцика ІІ м.)
  • учениця 6 класу: Малахатко Ольга (к-с ім. П.Яцика ІІ м.)
  • учениця 7-А класу: Грицаненко Вікторія (українська мова і література ІІ м., к-с ім. П.Яцика І м.)
  • учениця 8 класу: Заяц Анастасія (українська мова і література ІІ м., історія ІІІ м., англійська мова ІІІ м., біологія І м., к-с ім. П.Яцика ІІ м.)
  • учениця 9 класу: Анікєєва Владислава (англійська мова ІІ м., українська мова і література ІІ м., історія ІІ м.,к-с ім. П.Яцика ІІІ м.)
  • учениця 9 класу:Гуза Єлизавета ( історія ІІІ м.,біологія ІІ м.)
  • учениця 10 класу: Анікєєва Валерія (правознавство ІІІ м., історія ІІ м., англійська мова ІІ м., Українська мова і література ІІ м., к-с ім. П.Яцика ІІ м.);
  • учень 10 класу: Васильченко Владислав (географія ІІ м.);
  • учениця 10 класу: Надрічна Олена (біологія ІІ м.);
  • учениця 11 класу: Остряниця Катерина (українська мова і література ІІ м., історія ІІ м., правознавство ІІ м., к-с ім. П.Яцика І м.).

Підготували переможців та призерів олімпіад вчителі:

  • Гамов О.Г., Гамова Т.В., Суставова Н.В., Рябуха Л.В., Біньковська О. С., Демидьонок О.В., Іщенко О.М., Кравченко К.А., Заяц Л.М., Штанько О.В., Лісняк Ю.В., Московка С.В.
Наші досягнення: