Комунальний заклад" Малотокмачанська загальноосвітня школа I-III ступенів" Малотокмачанської сільської ради Оріхівського району Запорізької області

Прем’єра вистави шкільного лялькового театру «Колосок»

     22 листопада відбулась прем’єра вистави «Друзі із біди виручать завжди» шкільного лялькового театру «Колосок» для учнів 1-их та 2 класів. Сюжет казки про Півників, які  були неслухняні, сварилися і втекли з дому. У лісі вони зустріли друзів, які їх врятували з біди, бо Лисичка і Вовчик хотіли їх з’їсти.

     Добре, що на світі дружба є. З другом легша будь-яка дорога, з ним і світ яскравішим стає. Друг – твоя підтримка й допомога.

     Учні 1,2 класів дуже емоційно хвилювалися і пропонували свою допомогу півникам. Казка закінчилась із щасливим кінцем та гучними оплесками. В котрий раз діти переконалися, як важливо мати справжніх друзів, бо вони завжди виручать з біди.

     Роль акторів-лялькарів виконали учні 6-го класу : Осіпова Надія – Лисичка, Біньковська Альбіна – Мишка та Білка , Малюгін Владислав – Дід та Вовк, Шкарупило Євген – півник Павлусь, Левченко Даніїл – півник Павлусь, Хупченко Юлія – Мишка та Баба.

    Під час вистави лунала  чудова музика  та продемонстровані гарні декорації.

     Бажаємо творчих успіхів талановитим юним акторам.

     Фоторепортаж можна переглянути у фотоальбомі Прем’єра вистави шкільного лялькового театру «Колосок» (2019 рік).