"Малотокмачанська гімназія" Малотокмачанської сільської ради Оріхівського району Запорізької області

Ми – за безпеку в житті!

     Щорічно, з метою закріплення знань, навичок, отриманих під час вивчення шкільного курсу «Основи здоров’я» та відпрацювання дій педагогів і дітей під час виникнення надзвичайних ситуацій, у тому числі пожеж, Департаментом освіти і науки облдержадміністрації спільно з ГУ ДСНС України у Запорізькій області, Запорізькою обласною організацією Товариства Червоного Хреста, Добровільним пожежним товариством України у Запорізькій області проводиться Місячник безпеки життєдіяльності у закладах дошкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти області.

     Місячник безпеки проходив протягом листопада-грудня 2020 року в усіх закладах освіти Запорізькій області. Кожна дитина мала змогу взяти участь у конкурсі та представити на суд компетентного журі свої роботи. У конкурсі брали участь школярі та студенти віком від 4 до 18 років.

     18 лютого 2021 року у Головному управлінні ДСНС України у Запорізькій області відбулося засідання експертної (конкурсної) комісії щодо визначення переможців обласного заходу.

     Головна мета проведення цього конкурсу – навчання здобувачів освіти правилам безпеки життєдіяльності під час освітнього процесу, на відпочинку та в побуті.

     З 15 листопада по 15 грудня 2020 року рятувальники оголосили збір дитячих творчих робіт, а Група компаній Фокстрот, як соціальний партнер, запропонувала дітям переглянути мультсеріал «Фокс і Трот поспішають на допомогу» та поділитися враженнями, втіленими у творчість.

     Учасникам конкурсу пропонувалося малювати, вишивати, клеїти, ліпити, фарбувати, вирізати, будувати, проявляючи не тільки свої знання та уміння, але й креатив та оригінальність ідей. Так, до Головного управління надійшло понад 1000 робіт, 200 з яких – про лисичку Фокс, її друзів-малюків та їх пригоди.

     Фахівці визнали найкращими понад 40 робіт в різних вікових категоріях та номінаціях. Учениця 6-Б класу нашої школи Лось Аліна взяла участь в конкурсі і на районному етапі посіла перше місце. 24 травня 2021 року провідний інспектор Оріхівського РСГУДСНС України у Запорізькій області Тріфонов Максим Васильович та головний спеціаліст відділу цивільного захисту Пологівської РДА Запорізької області Вайло Артем Миколайович нагородили Аліну Дипломом за активну участь у популяризації правил безпеки життєдіяльності та основ здоров’я, творчий підхід у зображенні діяльності служби порятунку «101» та особистий внесок у просвітницьку роботу щодо запобігання надзвичайних ситуацій і пам’ятним подарунком за перемогу у конкурсі.

     Взагалі, вражає талант наших дітей та їх бажання зробити світ безпечнішим. Дякуємо вам, і дорослі, і малі, що приділили увагу безпеці життєдіяльності.