"Малотокмачанська гімназія" Малотокмачанської сільської ради

Запрошує центр репродукції людини

     Репродуктивне здоров’я є базовим здоров’ям людини. Відсутність порушень в репродуктивній системі – запорука народження здорових дітей. На стан репродуктивного здоров’я впливають багато чинників медичного, соціального та поведінкового характеру. Тому увага до репродуктивного здоров’я підлітків та молоді є одним з головних завдань медиків, педагогів, громадськості.

     На виконання Державної Програми «Репродуктивне здоров’я нації» на період до 2015 року, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 27.06.2006 №1849, за сприяння відділу і закладів освіти з березня поточного року організовується огляд учнівської молоді району бригадою лікарів Запорізького обласного центру репродукції людини, який очолює депутат обласної ради, Заслужений лікар України, доктор медичних наук, професор Наталія Вікторівна Авраменко, спільно з працівниками кафедри акушерства, гінекології та репродуктивної медицини Запорізького медичного університету.

     За 17 років співпраці лікарів Запорізького обласного центру репродукції людини з мешканцями м. Оріхова і Оріхівського району у Центрі пройшли оперативне лікування понад 2000 оріхів’ян, близько 2500 осіб отримали консервативне лікування в умовах стаціонару. Спеціалістами Центру безкоштовно здійснено 55000 УДЗ, у т.ч. УЗД нирок, печінки, жовчного міхура, органів малого тазу, молочних залоз. Лікарями Центру безкоштовно надано консультації 40000 пацієнтам з Оріхівського району. Велика увага завжди приділялася ветеранам Великої Вітчизняної війни і праці, інвалідам, малозабезпеченим громадянам, дітям. Так, щорічно відбувається близько 1500-1700 консультацій дітей та підлітків лікарями різного фаху: ендокринологом, гінекологом, урологом-андрологом, психологом. Консультування терапевта поєднує проведення електрокардіографічного обстеження, денситометрії, визначення рівня глюкози в крові.

      29 квітня 2015 року, в середу,  в КЗ «Малотокмачанська ЗОШ І-ІІІ ступенів» та в Малотокмачанській амбулаторії загальної практики сімейної медицини  відбудеться профілактичний медичний огляд  лікарями КУ «ОМЦРЛ» ЗОР.